Domény  |  VPS


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (franta_) (11.7.2020 2:05) reagovat
Okej Redpillere, tak mi zkus dohledat, jaka opatreni tam byla kdy prijimana a pokud idealne muzes dat i srovnani s ostatnima regionama v Nemecku. Tady napriklad tvrdi, ze povinnost nosit masky byla pred ostatnima lockdownama a prakticky jedinej rozdil oproti ostatnim regionum. https://nypost.com/2020/06/12/mandatory-face-masks-may-slow-covid-19-spread-by-40-study/ . Ja to nejsem schopnej dohledat, v tvym odkazu to neni taky.

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (RedpillerR (10.7.2020 22:32) reagovat
franta_ : [odkaz] "A study from Germany empirically showed that the introduction of face masks had no effect on infection rates (see graph). Only the city of Jena appeared to experience a strong decrease in infections, but Jena simultaneously introduced very strict quarantine regulations." Jinymi slovy nahubky fungovali protoze se nikdo s nikym nesetkaval, ty vlastne tvrdis ze pokud zustanu doma a nic me treba neprejede tak omezeni rychlosti funguje.

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (ModerátorR (10.7.2020 22:26) reagovat
-> koš

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (franta_) (10.7.2020 22:24) reagovat
Tech studii na rousky jsou tuny. Pokud nevis, ktery jsou dobry a ktery spatny, tak se podivej, jak rousky zafungovaly v Jene v Nemecku. Realne, kdo broji proti rouskam je naprostej retard na urovni flateartheru. Nastesti uz jsou dostupne nanorousky, ktere chrani i nosice, takze me az tolik ostatni netankujou jako v breznu :)

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (Bé.) (10.7.2020 22:24) reagovat
Redpiller novinařina ověřuje primární zdroje minimálně, ať jde o kohokoli, tak nejmenuj jako kurva jen dvě média. Na investigaticní práci není čas, a než by nějaký případ kdokoli za x nákladů vyšetřil, už by věc nikoho nezajímala. Kolik času ti zabralo pročíst si tyto a související studie a report nám z toho nedáš proč, když už to muselo dát tolik práce?

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (RedpillerR (10.7.2020 22:17) reagovat
co takhle vyvrati tyhle studie misto urazek? Ja chapu ze je tezky priznat si ze jsi byl jen zpracovana ovecka verici co reknou fake news media jako CT nebo CNN ci co ti naridi cizi osoba a je jedno jeslti STBak bbures nebo nejakej nevolenej urednik-hygienik. Ale nikdy neni pozde ridit se rozumem a vedou nikoliv emocema a "vVveeeedddoooou".

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (vocokoR (10.7.2020 21:44) reagovat
To uploaduje Redpiller tyhle sracky nebo nejakej jinej dement? :-D

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (kapiláraR (10.7.2020 21:41) reagovat
Nechce si spinit jmeno.

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (blmlbmlbm) (10.7.2020 21:08) reagovat
Obrazek bez roumenova vodoznaku?

Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' Obrázek 'muzzlesSureDoesWork' (RedpillerR (10.7.2020 21:01) reagovat
Pravda boli co))Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...