Domény  |  VPS  |  Webhosting


Nalezeno 57 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátšest:
   


Odebírat

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 11:10) reagovat
A taky uznavam, ze nazorovo plularita na Havla tu je a asi jeste dlouho bude. ja si nemohu vazit cloveka co lhal lidem, i sve ženě. To proste nemohu. Ale nakonec zase uznavam, ze se v nem mozna strasne pletu. I kdyz si to nemyslim.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 11:08) reagovat
Ehmm, víte,, ono je potřeba,, ehmm ,, se na to divat jaksi s odstupem,, zahajit dialog a ehmm, hmmm ehmm vest dialog, ktery otevre dvere ehmm ehrmm, porozumeni že? a tak nejak ehmm dat prostor tak ehmm druhemu pohledu že a ehrmm, prozkoumat celou zalezitost a ehmm,,,hmm,, dat sanci jinemu nazoru , že .. jaka že byla otazka? ehm to je vlastne jedno , že?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 11:08) reagovat
a lhal, že bude prezidentem pouze do řádných voleb (tedy necele období, nakonec byl 4 x !! . Restituoval si SVOJE majetky - zase lhal. No a o ostatnich vyrocich, ty bych shrnul asi takto :

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 11:07) reagovat
Co mam ja, na tom až tolik nezaleží. Pro me zustava velmi rozporuplnou osobou, ktera rozhodne nebyla tak pozitivni, jak byl prezentovan a predstavovan. A rozhodne udelal mnoho chyb. Otazka je, jestli vedeme nebo ne. Ja na nahody neverim, takze za vsim vidim duvod. Na druhou stranu je pravda, ze byl prezentovan az tak kladne, ze to v podstate nemohl naplnit a to je spis chyba medii. Pro me t byl slabý prezident a to je asi to nejpodstatnejsi. At byl jakykoliv, pro funkci prezidenta byl zcela nevhodny,,,

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ((-----)) (8.10.2019 11:03) reagovat
oTvor: Tak jestli je tohle vsechno co mas, tak je to proti Zemanovi, fakt svetec...

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 10:56) reagovat
Pro me asi zustane navzdy slabochem a nastrcenou figurkou. Ale chapu, ze jini to vidi jinak. I pres to neprestanu pripominat jeho očividne lži a fauly.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (8.10.2019 10:55) reagovat
Nebude se privatizovat (až na moji Lucernu), nebudu kandidovat dvakrat (ehmm), Nebojte se nezamestnanosti (???), manželce nevěrný, často opilý. Pravdomluvný, stejně jako Kocáb vyhnal rusy. Tot muj pohled, toto me argumenty. Kdo chce vidí, kdo nevidí věří (čemu chce). Uznavam, ze jsem mu i zazlyval skartaci spisů STb, ale s tim patrne nemel nic spolecneho. I tak za me prilis moc škod. Ale ne vlastne, byl to svetova osobnost, vlastne se divim, ze nedostal nobelovku za mir, zaslouzil si ji stejne jako Obama..

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ((-----)) (8.10.2019 10:44) reagovat
Dneska je moderni plivat na Havla a kdo chce plivat, sliny si vzdycky najde, viz. kozy.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 10:18) reagovat
Tak určitě...a proto Jakeš při jakékoliv příležitosti vždy rád s úsměvem na tváři zopakoval, že Havel byl úplně nejvíc nejlepší kamarád. HNUS!

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 10:16) reagovat
... kteří měli později, v době kdy už nedržela moc KSČ, možnost s tím něco dělat ale nedělali.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 10:15) reagovat
Proč to řekl? Protože jsme civilizovaný národ a věříme v právní stát? Máš snad nějaké podklady či důkazy k údajne výměně moci za beztrestnost? OF nepotřebovalo komoušum nic moc slibovat, těm se stačilo podívat všude kolem že ten jejich socialismus moc dlouho nevydrží. Důvod toho že nedošlo k důslednému dodržování například lustračních zákonů (bez jejíž prolomení by nebyl například Babiš dneska premiérem) nebo že až na pár výjimek nebylo pohlaváři stíhání bych hledal spíš u lidí..

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 10:07) reagovat
DD: Trochu z jiného pohledu...zamyslel ses někdy nad tím, proč vůbec tuto větu o "nejsme jako oni atd." vůbec měl zapotřebí říct? Proč kurva? Přiznej si už konečně, že toto vše bylo součástí plánu o poklidném předání moci výměnou za beztrestnost komunistických pohlavárů, jejich úsměvy na tvářích a poklidné dožití, či dokonce setrvání ve veřejných funkcích. Na toto vše zmrd Havel přistoupil.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 9:44) reagovat
Tady je mimochodem celý ten projev který tak nepřesně cituješ https://www.vaclavhavel.cz/cs/hanzel?dy=1989-11-22

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 9:43) reagovat
To je jenda z těch lži o které mluvím, ty jsi z té diskuze četl jsi jen co se ti hodilo, ne? Neřekl nic takového co tvrdíš, řekl že nejsme jako oni b tom že se nebudeme krvavě mstít, o žádném netrestaní tam rozhodně nepadlo ani slovo, já teda nepovažuju pomstu za spravedlnost, mělo dojít k soudům, sle ne k těm lidovým jako za komoušůšů ale normálním odsouzení komunistických zločinů v rámci pravniho státu.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 9:26) reagovat
DD: vše je de facto popsáno v diskuzi, na kterou se odkazuješ. Co víc potřebuješ? Vše je dohledatelné. Ty jsi takový omezenec, že i kdybych teď vyhrabal Havla, na 5 minut ho oživili, a on by ti do očí opět zopakoval, že nechtěl nijak trestat komunistické zločiny včetně vražd, protože "nejsme jako oni", tak by ti to stejně bylo málo. Prostě nechceš slyšet pravdu.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 9:20) reagovat
Myslíš ty přizpěvky bez argumentů a nějakého solidního základu? Ale třeba mi povíš ty nějaké konkrétní věci kterými měl popřít ty zločiny :)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 9:18) reagovat
DD: ano...je třeba zejména těm mladším často připomínat, že Havel byl zrůda, protože popřel zločiny komunismu. Viz třeba ta diskuze na tvém odkazu.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DD) (8.10.2019 9:02) reagovat
Havel žadne zločiny komunismu nepopřel, už se to tu řešilo xkrat. Ale pořád zaznívají stejné polopravdy a nebo vyloženě lži. napřiklad tady: https://www.rouming.cz/roumingComments.php?object=384611 na víc diskuzí s timhle tématem si tedka bohužel nevzpomu, ale je to tady asi tak co měsíc

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 8:56) reagovat
Zeptej se na názor pozůstalých, jaké argumenty "dávají smysl".

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DzzC) (8.10.2019 8:46) reagovat
A co teprve rodiče kteří vychovali následné vrahy, nejsou to větší zrůdy? :) Chápeš že tenhle argument moc nedává smysl?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 8:43) reagovat
...nikoho nezabíjel. Jen za a) popřel veškeré zločiny komunismu, včetně vražd. Za b) dal amnestii následným vrahům. I když můžeme vypíchnout i nějaké jeho klady, tak výše napsaná negativa zcela tyto klady zastiňuji. Větší zrůda v dějinách Československa i ČR neexistovala. Havel je nechutné prase.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (Dež0n - nereg) (8.10.2019 8:38) reagovat
Problém Lahvela je v tom, že se po revoluci stal příliš velkou ikonou. No a internetoví kokůtci a deprivanti nemůžou pochopit, jak se z outsidera a bohéma stala největší polistopadová osobnost (beru to z objektivního, tj zahraničního pohledu). Měl asi spoustu lidských chyb, vládnout mu moc nešlo (viz film Občan Havel, včetně loutkáře Miloše, kterýho anti-lepšolidi tak adorujou), byl vynesenej hlavně jako anti-Dubček - ale nikoho nezabíjel a zapsal se do historie pozitivně. SESTIMSMIŘTE B-)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (tvoje máma ) (8.10.2019 8:16) reagovat
posledních pár přizpěvků jsou teda perly, argumenty žadné, jen plivaní špíny a afektované výkřiky.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (paprik) (8.10.2019 8:09) reagovat
No fasa a teraz koli nejakemu cur....akovi z roumingu musime zmenit nase dorozumievacie sifry. Este nieco si si vsimol v tych inzeratoch ?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (8.10.2019 7:56) reagovat
U Havla je "dávno mrtvej" málo. Pořád věřím, že ještě bude viset.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (MerlinR (8.10.2019 0:32) reagovat
Je dávno mrtvej, tak ho nechte, kripla, v klidu užívat pekelné lázně. ;)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DougBadmanR (8.10.2019 0:04) reagovat
mrkev, komunistická špína se přišla zastat Vaška, no tak to jsem rád. Takový zmrdi jako ty mají doma alespoň tucet plakátů s krvavou Magdou a podpisem Vaška.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (PythonR (7.10.2019 22:20) reagovat
douglas - skartace...ono se to spíš hodilo na hromadu, zapálilo a pár dní se přikládalo dalšíma krabicema (například v Jankově v současném místě letního tábora)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (mrkevR (7.10.2019 20:49) reagovat
@DougBadman Aneb jak se dvěma zhrzeným a psychicky nemocným lidem povedlo u mentálně zaostalejší části obyvatelstva úplně pokřivit realitu... Ještě můžeš vzpomenout hoaxy jako humanitární bombardování, havlův slavný projev a mečiarovu oblíbenou pohádku o tom, kterak havel zlikvidoval slovenské zbrojovky.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (DougBadmanR (7.10.2019 19:26) reagovat
Jo Vašek Flaška, nic neuměl, ničemu nerozuměl, lezl všem do prdele a tak ho měli na západě tuze moc rádi :)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (Douglas) (7.10.2019 18:13) reagovat
Hahaha, kdo to tvrdí? Haha

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (n00ne) (7.10.2019 18:00) reagovat
haha myslet si ze komousi predali svoji kompletni spisy o sobe a na sebe, o tajnejch agentech a podobnej hovnach do ruky demokraticke vlady je very funny :D

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (,,) (7.10.2019 16:39) reagovat
789: etanol pravice :-D

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (ToVa1) (7.10.2019 16:24) reagovat
pamětník: hele - primárně ty osobní útoky jsou dost ubohý...a sekundárně - napsal jsem undergroundová opozice a oficiální místo, načež jsi mě nařkl z toho, že nevznikl underground. Což jsem netvrdil. Takže když už si tu dáváme lekce z pochopení psaného textu - "undergroundová opozice" skutečně vznikla až Chartou 77, neb se underground zformoval do "opoziční síly". Do té doby sice underground existoval, ale nikoli jako reálná síla s definovanou strukturou a mluvčími... howgh

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (Kokotras Ľavoruký) (7.10.2019 13:34) reagovat
@789 Nuž keď každý kto by bol ozaj pravicový oponent boľševikov bol už dávno zastrelený keď nestihol zdrhnúť (inak komanči nazývali pravičiarmi aj svojich socanských kolegov, a naopak, nebotyčne ich srala kritika "zľava" od trockistov a ozajstných fundamentalistických marxistov... lebo už len ich existencia dokazovala že oni toho Marxa úplne znegovali, však Stalinovi Bronštajn-Trocký nadával do "štátnych kapitalistov", preto ho nechal Koba killovať po celom svete)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (789) (7.10.2019 11:48) reagovat
fukhotam: v té době byl snad každý kdo byl v opozici vuči KSČ vicemeně napravo, vzhledem k tomu že se považovalo za ultrapravicové myšlení byt jen přemýšlet o volném trhu. A etanol pravice v čechách v devadesatých letech tehdy seděl v prognostickém ustavu a žadnou protirežimní činnost nevyvíjel.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (fukhotam) (7.10.2019 11:38) reagovat
hehe, charta... nuž tu ťažko hovoriť o nejakej reálnej a autentickej opozícii keď tam mali tiež vedúcu úlohu a prevahu komunisti (ktorí precitli až keď ich spolusúdruhovia vyhodili) alebo aspoň socani jak Veškrna

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (pamětník) (7.10.2019 11:31) reagovat
ToVa1: Vyspi se z toho, a zkus si to po sobě přečíst za střízliva. Napsals 'tím vznikla undergroundová opozice ... A oficiální "místo odporu"'. Na tom není co okecávat. Jo, kdybys nepoužil spojku "a", tak by ještě šlo přimhouřit oko, že tím míníš pouze nějaký proud v undergroundu, a ten popis "místo odporu" je upřesněním právě tohoto proudu. Nicméně takto je to formulované, jakože vznikly dvě různé věci, něco a něco. Přičemž ta první tedy rozhodně nevznikla v roce 1977 (resp. na sklonku 1976).

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (7.10.2019 11:24) reagovat
dougless: diky, v tomto jsem se tedy pletl.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (douglas) (7.10.2019 11:06) reagovat
Nedávno o tom byl článek na Idesu https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/stb-ruda-zare-statni-bezpecnost-vaclav-havel-komunismus-alojz-lorenc.A190506_100750_domaci_mah

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (douglas) (7.10.2019 11:05) reagovat
oTvor: "kazdpoadne i diky nemu se dnes prakticky neni sance dozvedet, kdo ten udavac byl a kdo ne" jestli máš na mysli skartace spisů STB tak ty začaly prvniho prosince a vícemeně skončily o osm dní později. Tou dobou ještě OF nevládlo ale šlo o velmi chaotické období pod vedením vlády Ladislava Adamce, prezidentem byl pořád Husák a za skartaci spisů může podle všeho převažně Alojz Lorenc

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (tvůj táta) (7.10.2019 10:52) reagovat
JT udav se vlastní předkožkou ty horšolide posranej

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' ( . ) ( . ) (7.10.2019 10:49) reagovat
Havel byl čestný člověk. Do listopadu 89. Pak se z něj stala nechutná zrůda.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (7.10.2019 10:37) reagovat
I když , myslim, si, že pokud to byl udavač, tak čechům by to ani nevadilo,,, mame Babiše a ten taky nevadi, nejakej Havel co aspon obcas seděl,,, to proste musi byt bojovnik. kazdpoadne i diky nemu se dnes prakticky neni sance dozvedet, kdo ten udavac byl a kdo ne a to samotne mi napovida.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (oTvorR (7.10.2019 10:32) reagovat
Nejsem Havluv obdivovatel. Myslim, ze jeho uloha se ukaze az casem. (at v dobrem nebo spatnem). Diky němu nas znal svět (diky Hitlerovi zase Německo). me pripadal spis jako soucast toho "oficialniho" undergroundu, tedy hlidaneho, tolerovaneho, za nejake to donaseni. Nejake ty indicie na to jsou. Nevim, protichudne informace. Za me to byl bojovnik za demokracii asi jako Kocab vyhnal rusy... a nejake podivnosti kolem neho urcite jsou. Byl to takovej vystavni disident.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (ToVa1) (7.10.2019 10:25) reagovat
pamětník: tvl, nehulim nic...a ty zkus porozumět psanému textu. Nepíšu nic o vzniku undergroundu. Píšu o vzniku oficiálního místa odporu, které vzešlo z undergroundové opozice...jakože to najednou nebylo pár stíhaných jedniců, ale "nějaké sdružení" s jasnou strukturou a konkrétníma zástupcema... což byl poměrně velkej zlom a signál i navenek...chápeme?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (pamětník) (7.10.2019 10:16) reagovat
ToVa1: To myslíš vážně, že underground vzniknul v roce 1977? Tvl, co hulíš?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (mrtka) (7.10.2019 9:59) reagovat
@ToVa Vaše posraný životy můžou za Havla!

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (ToVa1) (7.10.2019 9:50) reagovat
Halford: Po 89: Stal se smybolem a skutečnou "hlavou státu" tak,. jak ji definuje česká ústava... Díky jeho "osobnosti" jsme nebyli no name divnej východ, ale ta země s cool prezidentem (jo devadesátky...) což nám výrazně pomohlo tak, že jsme už v roce 1999 vlezli do NATO a byli jsme automaticky v první lajně přijímaných do EU. A to v době, kdy se fakt nečekalo velký rozšíření o 10 novejch zemí...

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (ToVa1) (7.10.2019 9:46) reagovat
Halford... oukej - Před 89: spoluzaložil Chartu 77. Myslete si, co chcete, ale tím vznikla undergroundová opozice vůči komunistickýmu režimu. A oficiální "místo odporu". S tou pomocí jinejm - Spoluzaložil VONS (výbor na obranu nespravedlivě stíhaných), který monitoroval (a hlásil ven) případy politickejch procesů. Vzhledem k tomu, že se soudruzi snažili působit jako lidově demokratická a spravedlná společnost, tak jim to bylo silně proti srsti...

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (CajgonR (7.10.2019 9:45) reagovat
Cern0usek: zahradní slavnost je docela zajímavá univerzální alegorie každé doby, ostatní jeho díla mají různou kvalitu

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (o )( o) (7.10.2019 9:43) reagovat
Ale tak jako když všude ve světě řeknete Havel, tak každý hned ví, že Československo ;-)

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (cern0usekR (7.10.2019 9:40) reagovat
Mne se naky ty hry celkem libej. Neni to zadnej zazrak, ale slo to.

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (JT) (7.10.2019 9:39) reagovat
ze prej prdi do hliny a neskodi, ten skodi i po smrti a jeste vice skrze ruzny slunicka lepsolidi a havloidy posrany

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (HalfordR (7.10.2019 9:37) reagovat
Bez trollení. Jedinou významou konkrétní! věc kterou Havel udělal? Jedinej jemu neblízkej člověk, kterýmu pomohl?

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (ToVa1) (7.10.2019 9:35) reagovat
"Havel nemůže za Vaše posraný životy..."

Obrázek '- Obcan Vanek -' Obrázek '- Obcan Vanek -' (fuR (7.10.2019 9:30) reagovat
prdi do hliny a uz neskodi...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...