VPS  |  Domény


Nalezeno 85 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátdva:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (25.10.2019 13:41) reagovat
To by se tam ta žaloba musela nejdřïv dostat přes poslance kteři ho kryjí. Ale važně si mysliš že třeba takové jmenovaní vlády která nedostala důvěrou je ustavní? Znáš vůbec ustavu naší země? Člověk si řiká v jakém státě to žije když už i tak elementarní porušení ustavy někteří omlouvají. Ustavni soudci se k tomu nemužou oficialně vyjadřít, ale bývalí soudci US soudci kteří už nejsou vazaní mlčenlivostí v tomhle případě a taky ustavní právníci mluví o několika případech kdy Zeman ustavu porušil.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (25.10.2019 13:30) reagovat
O tom co je za hranou nerozhoduješ ty, ale ústavní soud :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (25.10.2019 7:58) reagovat
Na hraně? on už je dávno za hranou, už první období klidně jmenoval vládu bez toho aby dostala důvěru a od té doby udělal podobných věcí víc, takže stačí si o tom něco zjistit :) to je o nedostatku politické vůle kdy hlavně Babiše drží za koule, ale podporuje ho i vládní ČSSD a polovladníní KSČM a taky opoziční SPD

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (25.10.2019 1:57) reagovat
Tady je trochu rozdíl v tom, že bys nejdřív musel Zemanovi prokázat, že ústavu porušuje, on se akorát nejspíše pohybuje na hraně. Tím ten tvůj konstrukt padá. A jinak teda podobný věci jako různý prodlužování a čachrování s lidma atd. to dělal i Venca Flaška ne?

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (25.10.2019 1:02) reagovat
Takže víš že to neexistuje, přesto se s tím ohaniš, to dává smysl. A co myslíš tím že chtějí prosadit svou moc na úkor toho co je popsané v ústavě? To je přesně to co dělá Zeman a u něj ti to nevadí, proč by ti to mělo vadit u někoho jiného kdo to dělá údajně podle tebe taky? Zvlášť když nedefinuješ funkci prezidenta podle toho kdo tam sedí.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 21:41) reagovat
A ty strany co tam byli také neexistují? A kdybych je vypsal, byl by v tom rozdíl? :) Navíc mám zjišťovat fakta, že Demoblok neexistuje, když vím, že neexistuje? Ok :) To je asi nějakej jinej level logiky. Připisuješ mi, že něco "nálepkuju" a přitom sám hledáš úplně kraviny a podstata ti uniká.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 21:36) reagovat
To pochybuješ špatně, protože nedefinuju funkci prezidenta podle toho kdo tam zrovna sedí a jestli se mi líbí. A pak je zajímavé, že třeba s ústavní žalobou přicházejí zejména všechny ty strany dobroserů, kteří tam chtějí slabého kandidáta a hlavně chtějí prosadit svou moc na úkor toho co je popsáno v ústavě.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 21:20) reagovat
Btw, demokratický blok už neexistuje pár let, zjisti si fakta, opět.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 21:19) reagovat
Pravomoc má danoue ústavou, nevím co na tom chceš obkecavat, kdyby byl tehdy prezident Topol a Klaus premiér tak by zase určoval zahraniční politiku Klaus. Fakt nevím proč máš takové zalíbení v systému banánové republiky. Až místo Zemana bude někdo kdo se ti třeba nebude líbit, budeš mluvit stejně? Dost pochybuju.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 20:53) reagovat
To je přesně ono, prostě tzv. opozice (voliči Demobloku a Pirátů) tam chce nějakou loutku jakou byl Havel nebo kterou by byl Drahoš (tady by to bylo naprosto žalostné). Prezident má být silný státník a má být sebevědomí, navíc on nějakou tu pravomoc má. Když už nefunguje vláda a ministr zahraničí (Petříček je blb, kterýmu není rovno :)), tak může fungovat prezident. Se Zemanem to je boj, ale stále je to lepší stav, než kdyby tam byl někdo z jeho protikandidátů, kteří se probojovali do posledního kola.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 20:52) reagovat
Kdybych si myslel, že to je nějaký extra racionální argument tak k tomu nepíšu slovo údajně. Spoustě lidem už nefunguje nějaký smysl dávat věci dohromady, nadsázka atd., asi jsi jeden z kandidátů :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 20:28) reagovat
a prezident nemá co určovat autoritativně svou politiku, nejsme v země třetího světa, a pravomoce našich volených zástupců se řídí ústavou ikdyž se go některým voličům Zemana nelíbí. Ve sporu Topolánka a Klause nešlo jen o EU, ale i například o postoj k Rusko gruzínské válce a pár dalším věcem v průběhu času.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 20:26) reagovat
Mimo jiné udajně, abych ti to vysvětlil podrobněji, měl na mysli že argumenty které začínají údajně nemají téměř žádnou váhu, bez nějaké implikace k tebou řečenému, takže o Sorosovi nebyla řeč ;)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 19:27) reagovat
Spor Topol vs Klaus, no to byl Topol kdo tu tlačil Lisabonskou smlouvu atd. přesně v duchu nové ODS.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 19:25) reagovat
Ty jsi dobrej demagog :) Takže slovo "udajně" se teda týkalo čeho, když jsem ho použil jen ve větě se Sorosem? Prezident určuje mezinárodní politiku sám o sobě svou autoritou, ať se ti to líbí nebo ne, že za ním nesedí žádná výkonná moc jsem psal, ale tobě bych to asi musel napsat 100x abys to pochopil? :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 19:19) reagovat
Prezident se na mezinárodní politice podílí, ale určuje jí vláda, to je právě to co by jsi měl nastudovat ;) zapoměl jsi na spor Topolánka s Klausem? Jo, vy slunička, klasika, hloupé nálepkování nikdy nebyl argument a jen se tim shazuješ (navíc jsem o Sorosovi jako takovém nic neříkal)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 19:06) reagovat
Když je Soros takovej lidumil a vy sluníčka ho tak milujete, tak by přece nelhal ne? B-)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 19:05) reagovat
Jasně, zase pravomoc a Havel. No Klaus měl úplně stejnou pravomoc a vystupoval úplně jinak. Prezident ČR mezinárodní politiku dělá a to i bez toho, aby měl za sebou nějaký výkonný aparát a to tím, že jezdí po světě a něco říká, zároveň má i vliv na domácí politiku atd. "Zeman, na to jsi zapoměl" - jo na to jsem úplně zapomněl proto jsem nenapsal: "Kroky, které udělal jako člen vlády byli většinou špatně .. (i když něco z toho odvolal..)" - hádej co třeba odvolal? :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 18:53) reagovat
Na tom co popisuješ nese jakou konkrétně vinu? Víš vůbec jaké má prezident vůbec pravomoce? On mezinárodní politiku neurčuje. Být tebou tak si to nastuduju. Za to premiér ano, a třeba podporu mezonarodni misi do kosova za nás schválil Zeman, na to jsi zapoměl? A mimo jiné udajně je taky pěkný argumentační fail :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 18:43) reagovat
Co se týče Zemana a mlácení nějakých českých demonstrantů, netuším o čem je řeč. Zeman mezinárodní politiku víceméně nevede a ani na to jako politik nemá, to je třeba vidět na té Číně. Kroky, které udělal jako člen vlády byli většinou špatně a také byli servilní vůči cizím zájmům (i když něco z toho odvolal, což ničemu nepomohlo..) atd. Každopádně je stále na tom lépe jak Havel. Nejlépe je na tom Klaus, který zájmy občanů ČR chránil i dokonce přes jejich nevůli :) Že měl pravdu se ukazuje zcela jasně

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 18:33) reagovat
789: Do deníčku si to nepíšu. Globálně byl naprosto poddajný ve všech klíčových otázkách co dělal západ během jeho vlády, ať už šlo o válečná tažení a porušování mezinárodního práva (i přes ten jeho údajný humanismus), porcování států, nezabránění vlivu cizích zájmů, aby u nás působili atd. Pokud se k něčemu vyjadřoval např. v TV, tak to snad nikdy nebylo v zájmu obyvatel ČR. Mimo jiné ho údajně do světové politiky uvedl Soros (který to tvrdí) a Schwarzenberg. Takže asi tak :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Občan Plukovník) (24.10.2019 18:31) reagovat
(LemonFR) R: ale troufl,hloupý maďare, troufl ;-)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 17:36) reagovat
DB: nějaký konrketní přiklad? Mimochodem, když už jsme u toho, co řikaš na Zemanův servilní postoj vuči Číně, kdy mlacení našich poklidných demonstrantů Čínskými komunisty na české půdě přešel bez povšimnutí, a leze do zadku jakémukoliv Číňanovi který je ochotný s ním jednat.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Barb1) (24.10.2019 14:39) reagovat
Bezte radsi zapalit Kajovi svicku soudruzi;-)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Barb) (24.10.2019 14:38) reagovat
Koukam samej pochcanej komouš tady.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 14:06) reagovat
Ale lezl a fest, stačí se podívat na jeho vystoupení a projevy, byl to takovej servilní jouda.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (789) (24.10.2019 14:04) reagovat
Nikomu do zadku nelezl, jen na zahraničních navštěvách xkrát nepourážel své hostitele a jejich zemi jako součastný prezident, což se ve srovnaní muže někomu retrospektivně zdát jako servilnost, ale je to pouze slušnost :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (24.10.2019 13:59) reagovat
Havla měli na v cizině rádi, protože to byl člověk, který o politice věděl úplné kulové a všem akorát lezl do zadku, i válečným zločincům. Jenže země potřebuje úplně jiného prezidenta, takového, který má ostrý lokty a není to zbabělá a neschopná troska.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Zorbixx) (24.10.2019 10:39) reagovat
Po něm tu lepší prezident nebyl. Myslím, že z dosavadních prezidentů ČR chápal roli prezidenta nejlíp. Mentor a reprezentant. Byl to člověk, za jehož působení hrál americkej prezident v českym klubu na saxofon, a za kterym před smrtí přijel Dalai-Lama na pokec. Stačí se podívat na lidi, který mu přišli na pohřeb, abyste věděli, že byl všechno, jen ne nula. Člověk světovýho významu. Myslíte, že Zemanovi na pohřeb přijede čínskej prezident?

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (LemonFRR (23.10.2019 22:16) reagovat
Oh, to bola skoro ukážková urážka od poďobaného incelského jebka, akurát si tam zabudol šoroša, slniečkárskych fašistov a ešte nejakú pičovinu, ktorou sa kokoti ako ty zvyknú oháňať :-D

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Zehlici_prknoR (23.10.2019 20:27) reagovat
netusil sem, ze i lopaty se umi pokusit o vtip

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 20:27) reagovat
LemonFR: Táhni za tu svou Pičutovou, ty mrdko nacistická

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (LemonFRR (23.10.2019 20:23) reagovat
Ty vole, sa mi páči ako tu absolútni lúzri kydajú na Havla :-D Lebo to je asi tak všetko čo môžu, aj to si na to nikto netrúfol, kým žil. Zbabelé mrdky.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (BarneyCalhounR (23.10.2019 19:53) reagovat
Chcat VH na hrob? Proc? Vzdyt to byl nestastnej clovek. Slaboch, zbabelec a chlastem znicena troska. Dokud byla na zivu Olga tak byl nekdo kdo ho aspon trochu chranil a pomahal mu. S vydatnou pomoci ty herecky kurvicky byl pak uz jen mrdanej hur jak nejhorsi filipinska devka. Manipulovanej, vyuzivanej a prodavanej kazdymu kdo si rekl. A kdyz se mu nechtelo tak mu sebrali bumbani - zpocenej, tresouci se a brecici pak za flasku piva udelal cokoliv. Dada uz se postarala aby Vasik za panaky delal co ma.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Občan Plukovník) (23.10.2019 19:17) reagovat
Havel morální autorita :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (23.10.2019 18:46) reagovat
Ale to jen tím, že jsi nevzdělaný ňouma ze školky :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DD) (23.10.2019 18:44) reagovat
DB: to je skoro jako kdyby jsi popisoval Zemana ;)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (23.10.2019 17:43) reagovat
Nj. pro sluníčka a další pablby je morální autorita někdo kdo furt chlastal, měl nulovej rodinnej život, nic neuměl a ničemu nerozuměl, dohodl se s komoušema a pak lezl do prdele podobným sviním viz. krvavá Magda nebo Clintonovic famílie retardů B-)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (oTvorR (23.10.2019 16:51) reagovat
*jsem

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (oTvorR (23.10.2019 16:50) reagovat
Tedy ja jsme znamy antihavlista, ale nazvat cloveka, ktery prokazatelne mnohokrat lhal a podvadel i svou zenu, moralni autoritou, to musite bejt pekny moralni chcipaci. O spouste veci muzeme polemizovat, ale o spouste nikoliv. Jsou jasne dane. Ale chapu, ze pro mnohe je to vzor cnosti,asi ze jsou zvykly prcat svou nezletilou sestru, jine vysvetleni nemam.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (jdsulin2) (23.10.2019 16:47) reagovat
A jo vlastne, ale myslim ze mistnim komunistum se pekne stahly pulecky :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (Anal cunt) (23.10.2019 16:07) reagovat
Ceauseska neveseli ale zastrelili. Slo to v bedne kdyz mi bylo 15 let.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (jdsulin2) (23.10.2019 14:35) reagovat
. ) ( . : myslim si, ze kdyz veseli Caucesca, tak se jim nepolykalo uplne nejlip :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (marvin01R (23.10.2019 14:33) reagovat
Kozy : A co ti brání jít a ty komouše střílet? Případně můžeš jít a podávat trestní oznámení na každýho komouše, kterýho znáš. Já sem na Václaváku v listopadu byl a věř tomu nebo ne, ale lidi spokojeni s tím,že se zbavujou komoušů nenásilnou formou a nikdo tam nehlásal touhu po popravách.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (jdsulin2) (23.10.2019 14:33) reagovat
Cajgon: Ja bych jim dal minimalne dozivoti plosne vsem a pak bych to prezkoumaval, takhle se to delo s nacisty, proste je soupli do cely smrti, nektere popravili, jine ne a pak jim to snizovali. Vlastne to tak delali i komunisti, proste nektere sve "kamarady" z procesu z 50.let pak propustili. Nekteri samozrejme mezitim byli popraveni nebo umreli ve vezeni, ale kdyz se kaci les - napr. Slansky, toho by samozrejme omilostnili, ale uz na to nebyl cas ze, takovy Husak se z lochu dostal :)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 14:07) reagovat
Cajgon: TOP10 by byl alespoň malý náznak nějaké Havlovy snahy. TOP100 bych vnímal i já jako přijatelný kompromis.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (CajgonR (23.10.2019 14:03) reagovat
A ne, nic takového netvrdím, na základě čeho to tak interpetuješ?

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (CajgonR (23.10.2019 14:03) reagovat
A proč by jsi chtěl najednou popravit jen top 10 pohlavárů? Prokurátoři, členové STB, soudci a podobně byli v komunistické hierarchii níž než například ministr zemědělství (nebo nějaká funkce nesporná se silovým aparátem) ale mnohdy byla jejich vina větší

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 13:58) reagovat
Každý kdo se zastává Havla, je stejná morální zrůda jak Havel sám. Každý, kdo se zastává Havla, je de facto fanouškem komunistických pohlavárů. Každý, kdo se zastává Havla, tak popírá komunistické zločiny včetně zločinů největších. Jak se vám s tím žije?

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 13:55) reagovat
Cajgon: chceš snad říct, že komunističtí pohlaváři smířeně očekávali věšení na kandelábry, ale Havel je příjemně překvapil, že nic takového se konat nebude? :-D :-D :-D

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (DougBadmanR (23.10.2019 13:49) reagovat
Jo pomohlo, alespoň jim nemusí platit důchod, zatímco tady zmrdi jako Jakeš dožívaj hezky doma v teploučku.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (CajgonR (23.10.2019 13:48) reagovat
A kde se vzala ta tvoje interpretace? To bych prosil trochu rozebrat protože to vůbec nedává smysl

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 13:43) reagovat
Cajgon: Špatně si to interpretuješ. Havel popřel zločiny komunismu tím, že KOMUNISTÉ nechtěli násilnou revoluci. A mrdka Havel s tím souhlasil. Přijatelným kompromisem by bylo, kdyby Havel vyjednal alespoň nějakou formu trestu/soudu pro dejme tomu TOP10 pohlavárů - symbolicky -, ale morální nula Havel ani toto nedokázal. Ano...za řádné soudy neodpovídal Havel, ale nedal ani náznak zeleného světýlka, že by se tak stát mohlo. Ba naopak.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (CajgonR (23.10.2019 13:35) reagovat
Kozy: Havel popřel zločiny komunismus tím že nechtěl násilnou revoluci? Nevím jak tobě ale mě věci jako násilná pomsta nejdou moc dohromady s právním státem a demokracii. Měli být potrestání řádnými soudy ale to už není věc za kterou by odpovídal Havel. V Rumunsku taky zastřelili prezidenta i s manželkou bez soudu, A myslíš že jim to nějak pomohlo?

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (autokratorR (23.10.2019 13:35) reagovat
hloupy_nevzdelany_chudy_vesnican: Tady nejde o to, že by se Havel nemohl hejtovat. On je ten obrázek jen strašně pitomý. Havel byl intelektuální levičák, názorově jsme jinde, ale byl alespoň morální autorita. To se o Zemanovi nebo Babišovi říct nedá a fakt nevím, za co bych si mohl současného prezidenta nebo premiéra vážit.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 13:32) reagovat
Cajgon: Někdo to pochopil hned při jeho projevu. Hodně lidí prozřelo později. A pak jsou tu vypatlaní havlisté, kteří si toto nepřipustí nikdy...

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (CajgonR (23.10.2019 13:31) reagovat
Nomen omen: Uživatelé roumingu jsou ti co urcují jeho obsah, tenhle obrázek ma výrazně více mínus než plus takže skončí v koši kvůli tomu

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' ( . ) ( . ) (23.10.2019 13:30) reagovat
Cajgon:. Bingo! A proto je Havel zmrd. A proto je Havel bezpáteřní hovado, které šlo na ruku bývalému režimu. Z morálního hlediska je Havel nula. Popřel veškeré nechutné zločiny komunismu. Plácl si s komunisty. Beztrestné předání moci výměnou za úsměvy na tvářích komunistických pohlavárů, jejich poklidné dožití, či dokonce setrvání ve veřejných funkcích.

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (hloupy_nevzdelany_chudy_vesnican) (23.10.2019 13:29) reagovat
kurvaá! ono to v koši není! ááá! mno co už, teď už mě zachrání jen moderátor ;-)

Obrázek 'Vizva prijata' Obrázek 'Vizva prijata' (hloupy_nevzdelany_chudy_vesnican) (23.10.2019 13:26) reagovat
Heh já tušíl, že to skončí v koši, na velkýho Vencu se přece nešahá, kdo ho nemusí je velký fujky fujky nenávistník, zatímco třeba nenávidět Zemana s Babišem je cnost a koláže a dehonestující obrázky s ním se zde nechávají. Zvláštní...protože ještě před cca rokem 2015 se zde takhle nepolitikařilo.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...