Domény  |  VPS


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (402) (29.11.2019 21:31) reagovat
No, zejména by měli odstranit sochu toho vraha, co nechal hned po válce zavraždit 50000 československých občanů. Je proto, že byli bílý rusové. Ano, píšu o Koněvovi a emigrantech z SSSR.

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (Mireq Dasheen) (29.11.2019 14:30) reagovat
Argumentační metodou novotnýho lze říci, že by na václavském náměstí měla být 100 metrů vysoká socha hitlera za to, že v Evropě sjednotil dopravu a u divadla hrušínskýho aspoň 50 metrů vysoká socha richarda, že za protektorátu vznikaly hezké filmy :)

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (Baator) (29.11.2019 12:21) reagovat
S temi Vlasovci to nebylo tak černobílé, Stalin měl všechny vojáky kteří padli do zajetí za zrádce a bral je jako dezertéry. Mezi vojáky SSSR zavřenych v nacistických zajateckých táborech byla obrovská úmrtnost, pokud by se dožili konce války, stejně by putovali do gulagu nebo na popraviště. Mnozí proto moc neváhali a přidali se k ROA, aby bojovali proti někomu kdo je měl stejně zs zrádce. většina akcí byla v týlu, protože Hitler jim nevěřil natolik aby jim svěřil nějake složitější bojové operace

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (Chakat Nguyen Brownears) (29.11.2019 11:51) reagovat
Já vím kdo byli Vlasovci a nedivím se, že Rusové Vlasovce považují za nepřátele ať už se ke konci války zasloužili čímkoli, ani se nedivím, že berou chystaný pomník jako drzou provokaci. Ale hlavně jde o sprostého blázna Novotného, který to celé se tvrdohlavě prosazuje. Jak mravenec okopávající obra.

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (6AY) (29.11.2019 11:49) reagovat
zachranci Prahy pred komu-fasistami? Oh wait :-D

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (Koterovská) (29.11.2019 11:38) reagovat
buď tak laskav a zjisti, kdo byli ti Vlasovci, ano?

Obrázek 'tavarish' Obrázek 'tavarish' (Chakat Nguyen Brownears) (29.11.2019 11:30) reagovat
Kurvadrát Řeporyje, vždyť oni tam mají i železniční zastávku a osum autobusových, to už je místo velkého významu, nebo ne? Pro mě za mě, ať si tam postaví nejenom pomník vlasovcům, ale třeba i Kim Ir Sena, Pol Pota, Mao Ce-tunga a Novotného... stejně z toho bude leda tak panoptikum pro turisty, pokud starostu do té doby nevezmou místní na vidle. ... Ačkoli, zvolili ho, nebo ne? Co na to Jan Teskač?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...