Domény  |  VPS


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (2.12.2019 13:00) reagovat
(,,) Už ti asi začínám rozumět. Ty nemáš zkušenosti s takovými sousedy. Ale vzhledem k tomu, kolik je sousedských konfliktů, tak nejsem já jediný kdo má sousedku, které jde pravidelně z komínu žlutý jedovatý kouř od pálení odpadků. Nebo poblíž bezdomovce, kteří pálí kabely aby prodali měď. Myslím, že tyhle problémy má skoro každý i dnes, kdy jsou způsoby jak těmito lidmi bojovat. Také myslím, že jestli ty tohle neznáš, tak budeš opravdu sněhová vločka. Bohužel se tohle děje i na celostátních úrovních.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (2.12.2019 12:45) reagovat
L: A ten soused žije ve vzduchopárzdnu? Neobchoduje s žádnou jinou osobou, není pro jeho mezilidské vztahy důležitá jeho reputace...? Mysli trochu, než tě napadne takovýhle debilní co by kdyby argument.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Src) (2.12.2019 8:29) reagovat
Lol tak ted uz Greta zpusobi valku? No tak to je bozi. Incel sraz na roumingu :-D

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (2.12.2019 7:51) reagovat
(,,)hele jak by sis chránil svůj pozemek od souseda, který by vedle tebe pálil pneumatiky a spodiny šli k tobě. Také by tam vařil pervitin a zbytky kyseliny po a organických rozpouštědel by ti tekly na tvůj pozemek. Ta utopie co říkáš by fungovala skvěle, kdyby byla Země nafukovací. Každý kdo by si kus koupil, tak by si ho pak mohl nafouknout nový a neznečištěný(včetně atmosféry)

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (2.12.2019 7:29) reagovat
Src: Má to společnýho všechno. Pokud ona tlačí na politiky, aby ještě více kurvili trh, může se stát, že už další vymoženosti nebudou.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Mireq Dasheen) (2.12.2019 5:40) reagovat
Způsobí krach automobilového průmyslu maximálně v Evropě, tím nastartuje ekonomickou krizi, která vyústí ve válku ... když ta postižená nevychovaná píča chce prudit, měl by se obnovit projekt letadel na jaderný pohon a ona by byla zkušební cestující a po pár hodinách by byl od greténismu klid :)

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Src) (2.12.2019 0:12) reagovat
Hahahaha tak Greta tedka zpusobi krach automobiloveho prumyslu. No tak to je bomba. Jo diky trhu mam vymozenosti, co to ma spolecnyho s tim co ona rika? Na co je dobra propagace ruznych napadu? Tys asi nestravil moc casu venku z jeskyne, ze?

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 21:42) reagovat
sin(x): Psychicky nemocná je, ale není retardovaná a rozhodně není nefunkční, co se myšlení týká. Její IQ může být vysoké, u Aspergerova syndromu tomu tak bývá. Problémem je příliš jednostranná zaměřenost. Díky té jednostrannosti potom vnímá jen určité téma, a už ne jiné. Upnula se na globální oteplování a chce spasit svět. Jenže neví jak, protože neví, jak ten svět funguje. Hledá politickou cestu, ale tam spása nikdy nebyla. Svobodně jednající a vynalézaví lidé, tedy trh, přinesli spásy daleko více.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 21:35) reagovat
Src: Díky trhu máš všechny ty vymoženosti, který máš. Greta je akorát ta píča. Že se otepluje, víme i bez ní, věděli jsme to dávno předtím, ona jen dělá bububu. Na co je dobrý bububu? Na nasazení "klimatického hříchu" lidem do hlavy, aby se pak dali lépe ovládat? Každý režim potřebuje nepřítele. Rusko očividně nestačí, potřebujeme ještě globální oteplování a trvale dědičné hříchy bílého muže. Nasrat, já tuhle hru nehraju. Naprosto žabomyší nicneřešící píčovina. Děsit lidi. Fuj.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (sin(x)R (1.12.2019 21:33) reagovat
Gréta je velice silně psychicky nemocná. Naivita je jen vedlejší příznak její psychické nemoci.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 21:30) reagovat
hatefree: Greta není retardovaná, ale naivní.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 21:29) reagovat
Lumpenkavárník: Takže konkrétní komerční projekt Greta nepropaguje žádný. Ok. Jenom žádá ty největší parazity světa (politiky), aby parazitovali ještě více (uplatnili více svou moc). Ok. A já jsem debil. Ok. Ochrana prostředí v anarchii... no, každý si bude chránit to, co je jeho. To teď ve "společném" vlastnictví mnohých věcí dost dobře nejde, vlády na to serou a kroutí trh vytvářením zcela zvrácených motivací. Např. dotováním nesmyslů, snahami snižovat cenu uhlí nebo zakazovat jadernou energii.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Th ER (1.12.2019 17:04) reagovat
Prej už konečně přestala i žrat. To budou asi ty mikroplasty. Nuže, sena je dost a jehličího taky. :-P

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (1.12.2019 16:33) reagovat
(hatefree): No on sice nekrachne, protože lidi budou chtít jezdit autama dál. Jen se trochu přizpůsobí. A i kdyby krachnul, tak to nebude takový problém, jako snížování životního a produkčního prostoru na celém světě. Ty si ten co se tváří, že mu vadí migranti? PS: je spousty lidí mezi géniem jako jsi ty a mnou. Třeba jsou to ti, kteří rádi uvěřili lidem nabízející jednoduché řešení typu: "žádné globální oteplování není, není co řešit"

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (hatefree) (1.12.2019 15:55) reagovat
A až kvůli greténům krachne automobilový průmysl v Evropě tak to bude teprve problém!

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (hatefree) (1.12.2019 15:52) reagovat
Lumpenpiča: Jen debilové jako jsi ty, potřebují, aby je na něco upozorňovalo retardovaný děcko ;-)

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (1.12.2019 15:42) reagovat
(hatefree): Když napíšu, že debilové jako ty jsou potřeba, aby každý poznal rozdíl mezi blbostí a rozumným jednáním, tak podpořím všechny debily. Když Gréta upozorní veliké množství lidí, že emise CO2 jsou problém, tak podpoří všechny projekty na snížení CO2. Rozumíš tomu, nebo potřebuješ ještě nějakou paraelu?

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (hatefree) (1.12.2019 14:45) reagovat
Lumpenkokot: "Gréta svými činy podporuje jakékoliv projekty na snížení spotřeby fosilních paliv." :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D nejnže jsi totální piča ale i gretén?

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (402) (1.12.2019 13:28) reagovat
Už se nechala vykastrovat, nebo stále plánuje ničit Matku Zemi svým potomstvem?

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (1.12.2019 13:27) reagovat
(,,) Já myslím, že teď už akorát lžeš. nevím co má společného omezování produkce CO2 s náckama a sluníčkářema, ale pochybuju, že tě ty skupiny lidí nazývají jinak než dement. Zajímalo by mě co sleduješ, tím že píšeš, že nepovažuješ vlády za potřebné. Anarchie? Ano potom by jakákoliv ochrana přírody vzala za své a asi topili bychom se v odpadcích a mrtvolách a chodili bychom v plynových maskách. PS: Gréta svými činy podporuje jakékoliv projekty na snížení spotřeby fosilních paliv.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Src) (1.12.2019 12:18) reagovat
,,: Nojo, jenze to si kazdej mysli ze je ten nejlepsi a jedinej spravnej. Pravda je takova, ze pro nas budes napicu pica akorat ty. Pokud je jedinej typ uspechu burza nebo kickstarter tak je to s tebou dost blby. Na obou uz uspelo dost lidi co jsou vic "napicu pica" nez jedna holka co se snazi bojovat s globalnim oteplovanim

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (pičus první) (1.12.2019 10:44) reagovat
Takhle hezký to montrum není

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 7:34) reagovat
A jinak Lumpenkavárníku povídej přeháněj koho nenávidím... že se nenechám děsit apokalyptickými kulty, to není nenávist, a že nepovažuju politiky a vlády za potřebné, tam snad jedině nějaká může být, ale nepovažuji za neoprávněnou. Já o sobě vím, že pro sluníčkáře jsem nácek a pro nácky jsem sluníčkář; že obě strany té žabomyší války jsou vypatlané, každá svým způsobem, zatímco politici se tomu chechtají a nerušeně vládnou a kurvěj tenhle svět, přesně podle hesla rozděl a panuj.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (1.12.2019 7:26) reagovat
Lumpenkavárník: Nějaký příklad projektu, který Greta propaguje?

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (al5249R (1.12.2019 3:57) reagovat
Sam jsem si s Gretou pohral, tohle je druhy nejlepsi obrazek, ktery jsem s ni videl ;-)

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Lumpenkavárník) (1.12.2019 2:27) reagovat
(,,) až ty přestaneš být nenávistivý zahořklý narcis a třeba někdy zmoudříš, tak pochopíš, že těch projektů je již mnoho. Akorát nikoho moc nezajímají. A Gréta jim dělá dejme tomu reklamu. A je v tom velmi úspěšná. Umožňuje jim tím právě ten úspěch na burze. Ale než to pochopíš jsi jen na hovno čůrák.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (,,) (30.11.2019 21:56) reagovat
A já furt, komu je podobná. Ale dost vtipů... až přijde s nějakým projektem a uspěje na Kickstarteru nebo na burze... bude mít moje sympatie. Do tý doby je to napíču píča.

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Takurcite) (30.11.2019 21:50) reagovat
Tohle je za poslední dva měsíce tak první vtipný obrázek s ní, ale STEJNĚ TU NEMUSÍ BÝT KAŽDÝ DEN DOPIČI!!!!!!

Obrázek 'zyli' Obrázek 'zyli' (Ježiš NemanželskýR (30.11.2019 20:52) reagovat
Zakážme diamanty ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...