Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  VPS  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  VipShow


Nalezeno 74 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacettři:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Rusky Troll) (9.12.2019 8:41) reagovat
OP a autor je kokot plny nenavisti.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (8.12.2019 8:26) reagovat
Ijacek: Ta možnost ovlivnit něco hlasem (1 z milionu) je naprosto kreténská, vlastně se jí vyrovná jen to, že jiný dav lidí rozhoduje proti mě, takže jsem povinen respektovat jejich debilní rozhodnutí; ba co hůř, protože stát řeší problém jen 1 způsobem za 4 roky, dočkáme se funkčního řešení třeba až za 100 let. Na trhu si prostě vyberu jednu z mnoha firem, se kterou se nejvíc shodnu, a ty si vybereš třeba jinou, a každý si jdeme svou cestou. Různá řešení jsou zkoušena paralelně a lze je hned korigovat.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (8.12.2019 8:22) reagovat
Ijacek: A to je přesně ono, ty furt uvažuješ v rámci hledání nějakého státního aparátu. A to je ten průser. Máme stovky let zkušeností s tím, jak je neefektivní, jak má naprosto zvrácený motivace, a přesto je jej 99 % lidí chce. A pak máme zkušenost s trhem, kde v rámci konkurence by i ty největší průsery státního aparátu byly vyřešený v rámci týdnů. Jen se všichni bojí svěřit věci trhu, přestože ty, které řeší volný trh, dle zkušeností fungují lépe než když je řeší stát. Čili lepší systém je, jen ne stát.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Bi3) (7.12.2019 18:38) reagovat
Cajgon: jestli si vzal tabletku, tak ti sin(x) neodpoví, protože se stydí. Jinak káva dnes super! A nehodíme fakty, třeba od pondělka, do jednotného čísla "fakt", aby se to lépe používalo jednodušším lidem?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Douglas) (7.12.2019 18:27) reagovat
Sin(x) to tvoje srovnání s padesáti lety je pěkná hyperbola, nějaké pritibruselske postoje jsou pomalu běžná součást politického mainstreamu, natož pak protimuslimské, stejně tak odmítání masové imigrace, věc se kterou souhlasí většina národa a je to naprosto legitimní, za tyhle věci tě nikdo nebude persekuovat jako v padesátých letech, nebo ti po napsání komentáře zaklepali tajní na dveře? Jinak fake news nebo lžive zprávy tady prostě jsou, problém je když zasahují ve velkem třeba do voleb.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 17:23) reagovat
Sin(x) odpovědět na ty otázky v 12:30 se ti nahodou nechce?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Douglas) (7.12.2019 16:28) reagovat
Členové EK jsou jmenování volenými vládami jednotlivých zemí, stejně jako třeba ministři, mají koneckonců podobné funkce

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (OldisR (7.12.2019 16:15) reagovat
Jak jako založené na nenávisti?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (OldisR (7.12.2019 16:14) reagovat
Ijacek: jj třeba takové členy EK, je radost volit.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Ijacek) (7.12.2019 15:32) reagovat
,, : Ta debilni idea, ze ti nekdo muze vybrat sefa, aniz by jsi s tim souhlasil, se nazyva demokracie. Ja vim, k dokonalosti ma daleko, ale dokud neprijdes s lepsim zpusobem vyberu statniho aparatu, nez je vselidove hlasovani, tak by jsi mel byt rad, ze mas alespon nejakou moznost slozeni statni spravy ovlivnit svym hlasem, pripadne ovlivnit jine hlasujici. Porad lepsi, nez hlasovaci listek s jednim, predvyplnenym polickem.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 15:02) reagovat
sin(x): Ale já neříkám být sám, nebo nemít vzory nebo šéfy. Jen přestat vyznávat tu debilní ideu, že mi toho šéfa může někdo vybrat, aniž bych s tím souhlasil, nebo že ten šéf ovládá nějaké území. Prostě nejsem majetek, tečka.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:53) reagovat
,,: Což je přirozené. Protože můžeš mít touhu nebýt ovládán, můžeš mít kvalitní informace, můžeš mít co chceš. Ale také musíš mít schopnosti od boha něco zrealizovat, což 97 % lidí nemá. Co svět světem stojí, tak existovali lídři a členové skupin. Proti tomu jedinec neobstojí. To je model, který se osvědčil zatím jako nejsilnější a nejschopnější v historii.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DD) (7.12.2019 14:49) reagovat
Sin(x) Ja ale argument podal, a sice to že to co píšeš je argumet ad hominem vůči určitým lidem. Navíc, ty jsi podal nějakou tezi kterou jsi nepodpořil ani jedním argumentem, takže teď máš možnost

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 14:48) reagovat
sin(x) 14:35: Právě, že si to doteď nakukat nenechali a pořád hledají různé spasitele. Babiš, VKml a další...

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 14:47) reagovat
Lumpenkavárník: Jenže vzdělání a informace dostupné všem ještě neznamená, že jediný způsob, jak toho dosáhnout, je strčit tam ten nejméně důvěryhodný článek, a sice stát, resp. státní školství. Dneska máš internet, informace a vzdělání máš pár kliků odsud, ani nemusíš zvednout prdel. Vojenské totalitě zabrání potřeba nebýt ovládán. Kterážto po úporné masáží lidí státem dnes jaksi neexistuje. Síla funguje v situaci, kdy jde o život a nejsou naplněny ani základní potřeby; jinak je výhodnější spolupracovat.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:43) reagovat
DD: Až zvládneš něco jako věcný argument, pak se s tebou možná někdo bude bavit. Do té doby papá.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DD) (7.12.2019 14:42) reagovat
Opět ad hominem, vy demagogové když jste zahnání do rohu neumíte nic jiného než opskovst stále stejné fráze

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:41) reagovat
DD: Děkuji ti ke zkopírování mého příspěvku z jiného obrázku. Už jsi tedy předvedl, že umíš chodit na nočník a použít Ctrl-C Ctrl-V. Děláš pokroky!

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:39) reagovat
Po zhroucení ekonomiky v 50. letech konečně soudruzi přišli na to, že odborníci na řízení jsou potřeba. Že kovaný soudruh povede věci jen do prdele. Nastala normalizace, kdy přestali dupat po lidech, ale prostě je morálně zlomili tím, že museli šlapat podle stranických gerojů. --- A teď se jen historie bude opakovat. Můžete si jen odškrtávat, jak to půjde za sebou stejně jako v 50. a 60. letech. Bude to jako přes kopírák.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:38) reagovat
Současná společnost je jen opakování 50. let. Tehdy bylo důležité mít správnou stranickou knížku, dnes být probruselský, promigrantský, promuslimský, protičeský. Tehdy bylo důležité držet hubu, dnes je to to samé, jen se tomu říká boj proti dezinformacím, fake news. Tehdy se nahoru do vlády a institucí dostávali lidi, kteří byli ideologicky uvědomělí, dnes to samé. --- Následovalo hroucení ekonomicky, a v blízké budoucnosti se tu ekonomika zhroutí rovněž.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DD) (7.12.2019 14:38) reagovat
Sin(x) Děkuji za předvedení dalšího argumentačního faulu. To jest útok na osobu ad hominem. Všechny argumentační fauly, stejně jako ten tvůj mají sloužit k odvedení pozornosti od toho, že lžeš/lžete, a že nemáš/nemáte žádný VĚCNÝ ARGUMENT, který bys použil. ;)

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 14:35) reagovat
Dnešní společnost a politika je o tom, že si lidé nechali nakukat, že nepotřebují žádnou moc. Bohatě stačí, když moc předají aktivistům, ekoteroristům, Minářům, Bruselu, atd. - a ti za ně vše zařídí. Před rokem 1989 tu byla ruská diktatura, dnes je tu bruselská diktatura. A pak diktatura vymatlaných aktivistů, kteří se snaží uchvátit moc, přičemž lžou, že jim jde o doboru věc jako je příroda, demokracie, lidská práva, svoboda.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Lumpenkavárník) (7.12.2019 14:29) reagovat
(,,) Já s tebou v podstatě souhlasím. Je pravda, že v dnešní společnosti jsou hrozby spíše takové, jak píšeš ty. Ale v té tvé představě by to tak nebylo. Stačí jeden, nebo pár vychytralých a mocichtivých a překroutí anarchii v totalitu. A to tu vojenskou. Podívej se v jakých zemích se na světě žije nejlépe. Totalitní to nejsou a tam kde se otevírají pomyslené nůžky mezi sociálními vrstvami také ne. Je potřeba mít sociální společnost takovou aby bylo vzdělání a informace dostupné všem. Spravedlnost také.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 14:07) reagovat
Lumpenkavárník: Jinak ta obava z vojenské totality je přesně to, co v tobě stát vybudoval, abys podporoval nějakou jeho existenci, jedno v jaké podobě. Když se nad tím zamyslíš, tak reálně fyzicky se tě stát dotýká akorát daněmi, a největší nebezpečí ti hrozí od něj. Že tě zmlátí nějaký policejní opičák, co se zrovna špatně vyspal, nebo že ti nějaký úřednický kripl dá nesmyslnou pokutu. Jinak interaguješ s úplně normálními lidmi, zločinců je mezi nimi jen pár, na ně stačí být aspoň trochu při smyslech.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 14:04) reagovat
Lumpenkavárník: Ano, demokracie je utopie, která ke svému správnému fungování (ať už to znamená cokoliv) potřebuje nereálného neexistujícího demokratického člověka. V čem se v tomhle liší od komunismu? Když se podíváš, co politici řeší, tak je to jedna absurdní píčovina vedle druhé. Nejsou léky, doktoři, školy jsou napíču, policajti jsou napíču, na penězích ukradených lidem daněmi parazitují zmrdi atd. Něco takovýho by na trhu nebylo myslitelný, takovou nekvalitní službu by sis neplatil. Oplotit ten cirkus.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Lumpenkavárník) (7.12.2019 13:06) reagovat
(,,): politika není zkurvená píčovina. Pokud nechceš absolutismus tak je potřeba. Absolutismus není úplně špatný jen v případě, že absolutní vládce je rozumný. Jinak přejde ve vojenskou totalitu. Demokracie je dobrý systém pokud má informované a aktivní voliče, kteří nejsou syceni nenávistí a nepochopením. Proto třeba volím jen strany, které se neuchylují k demagogii a nenávisti k ostatním stranám. Bohužel většina stran k tomu nakonec sklouzne. Spousty voličů to vyhledává.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DD) (7.12.2019 13:03) reagovat
Nějaká forma občanské společnosti není ve zdravé demokratické společnosti nikdy na škodu, často proti takovým aktivitám protestují lidi kteří chtějí aby politici měli "klid na práci" a podobně, ikdyž občanská aktivita se nemusí týkat jen vysoké politiky a většinou ani netýká

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (,,) (7.12.2019 12:46) reagovat
sin(x): Co máš furt s tím candátem. Politika je zkurvená píčovina a je jedno, jestli je politická, nebo nepolitická. Furt se mezi sebou hádají, podplácejí různé skupiny lidí (v demokracii voliče) a řeší totálně absurdní píčoviny dlouhé roky, které by se na trhu v konkurenci firem vyřešily v řádu týdnů. Naprosto zkurvenej systém, kterej vážně nemá cenu jakkoliv hájit, ať už jsi doleva, doprava, nebo dozadu. Fakt to nemá sebemenší smysl. Oplotit a vybírat vstupné do toho cirkusu.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 12:30) reagovat
Mám pár doplňujících otázek 1. Jak konkrétně měli tihle aktivisti ovládat politiku a na základě jakého mandátu? 2. V jakých KONKRETNÍCH krocích jednají níže zmíněné strany všechny stejně? 3. A jaký je podle tebe jejich společný cíl? Ty jsi dal na stůl tyhle tvrzení, takže důkazní břemeno je na tvé straně, mužeš odkázat na ty hromady dát, výroku a pak se o tom pobavíme dále

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 12:25) reagovat
Nepolitická politika v podání havla je nekonečné zaplavení země hordou debilních aktivistů. Jednou se dokonce ODA, která to rozvedla vyjádřila, že vznikne halda aktivistů "nepolitických politiků", kteří budou ovládat politiku země bez mandátu u kafe z kaváren. Tak přesně vznikl termín "pražská kavárna" - není to tedy nálepka, ale něco, co o sobě aktivisté kdysi tvrdili sami, a teď se k tomu nehlásí. Doufám, že jsem to rozvedl detailně. Zbytek si dohledejte, na internetu najdete plno dat, výroků, fakt.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 12:24) reagovat
Ty asi moc nevíš jak náš systém zastupitelské demokracie funguje, ne?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 12:22) reagovat
Házet dohromady do jednoho pytle voliče ODS, ČSSD, TOP09, KDU-ČSL, STAN, Pirátů - je normální, protože ve všech podstatných otázkách všechny tyto strany jednají naprosto stejně. Zdůrazňuji slovo JEDNAJÍ, jejich činy jsou ve stejném smyslu a se stejným cílem. To, že mají ve volebních slibech či kecech rozdíly je jen pro zmatení voličů. Dá se bez problémů říci, že jde o jednu stranu se 6 pobočkami.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 12:22) reagovat
Konkrétně v čem tedy? Prosil bych to trochu rozvést ;) nepolitická politika je občanská angažovanost a aktivismus, něco co dělá v dnešní době například Klaus starší ;) a je to zcela v pořádku

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 12:20) reagovat
ODS má dnes program levicový, neomarxistický. ODS není středolevá, ona je zcela levicová.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 12:19) reagovat
Milión chvilek má ambice obejít demokracii a ovládat vládu a politiku - i bez kandidatury. Tedy ten nesmysl a hnůj, který Havel nazval "nepolitická politika", a který způsobil a ještě způsobí astronomické škody.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 12:17) reagovat
Btw, na ODS je stredolevé co konkrétně?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 12:16) reagovat
Brnonymous: milion chvilek, pokud vím nemá žádné politické ambice kandidovat někam, ani takovou osobnost nepotřebují, navíc vždycky hrozí že pokud by se někdo takový objevil tak se z toho stane hnutí kolem jednoho člověka což je přesně opak toho co chtějí. A házet voliče pirátů dohromady s ODS a KDU je tak trochu znakem politického analfabetismu.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (sin(x)R (7.12.2019 12:09) reagovat
Ha ha ha, to jsem se zasmál. Další slabomyslný autor postnutého obrázku. Rouming se zapojil do volební kampaně, koukám.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (brnonymousR (7.12.2019 12:03) reagovat
Pojmem "oni" bylo mysleno volici piratu, lidovcu, ale i TOPky a te moderni stredolevicove ODS. Ale nejen volici tech stran, kriticky nedostatek osobnosti je hlavni problem milionu chvilek, napriklad.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (XYX) (7.12.2019 11:52) reagovat
DougBadman: mě se nelíbí že se k němu najednou hlásí levičáci jako ty nebo kozy, ale jinak jsem mu vždycky fandil, až na ten posun jeho politiky v poslední době..

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 11:51) reagovat
Hatefree: když to nějak nespecifikoval, to vypadalo jako kdyby tím myslel kohokoli kdo by kandidoval proti Klausovi ;) ale ptal jsen se jeho

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:48) reagovat
(Cajgon) R : To by sis měl jako jedna z nějvětších politologických person na roumingu domyslet ne?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:46) reagovat
(Cajgon) R : TOP piráti ODS atd...

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DougBadmanR (7.12.2019 11:44) reagovat
Jo pokud se lidem jako XYX Trikolora nelíbí tak je zcela jasné, že jsou na dobré cestě :)

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 11:44) reagovat
Kdo jsou ti "oni"?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (XYX) (7.12.2019 11:43) reagovat
Klaus byl v pohodě, když se rozhodl založit si stranu říkal jsem si že vznikne nějaká rozumná pravicová alternativa, místo toho vyhlásil že jeho strana nebude pravicová, a přešel na ostře konfrontační a docela populistickou politiku kterou míří spíš na voliče SPD a ANO než na opravdovou pravici. Taky se k němu začli hlásit někteří proflaklí levičáci a lidi které v žádné jiné straně už nechtěli. Měl velký potenciální ale rozhodl ae ho vyplýtvat na lidi kterým stačí laciné sliby a zvýšení důchodů.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (brnonymousR (7.12.2019 11:41) reagovat
Klaus je desi, protoze oni nemaji zadnou osobnost. Kdokoli, kdo prijde s osobnosti, bude mit obrovskou vyhodu.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:36) reagovat
Radši bych teda viděl se zmrdem Babišem ve vládě Klause ml. než zkurvence z ČSSD

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:35) reagovat
(brnonymous) R: Proto aby nešířil nenávist, je zapotřebí ho co nejrychleji zničit "láskou a tolerancí"! :-)

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Lumpenkavárník) (7.12.2019 11:33) reagovat
(hatefree): Rozumím. Trochu si mi zlepšil názor na Babišovi voliče. Pro mě je největší nebezpečí právě znečišťování životního prostředí aktivitou člověka a následné porušování potravního řetězce a diverzity. Přelidnění, zvyšování sociálních rozdílů mezi lidmy (zvyšování napětí ve společnosti). A samozřejmě populisti jako Babiš.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (brnonymousR (7.12.2019 11:32) reagovat
Koukam, ze se slunickari Klause slusne boji. Lezi jim v hlave vic, nez Greta nam.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:22) reagovat
Lumpenkavárník: "lidi jako (hatefree) opravdu vidí migraci jako největší problém" Co je podle tebe v současnosti větší problém, než NELEGÁLNÍ migrace a zelení ekofanatici, dva faktory které zlikvidují ekonomiku Evropy do pěti let? Co je podle vás v Kavárně v současnosti největší problém Evropy? Xenofobie? Okamura? Klaus mladší? Malá tolerance transgender a LGBTYZQERTY komunity?

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DougBadmanR (7.12.2019 11:18) reagovat
Ne, to jsou nelegální migranti v Řecku.

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Lumpenkavárník) (7.12.2019 11:16) reagovat
(DougBadman): Cajgon ale narážel na nelegální migraci. Tady by šlo o legální. A má pravdu. Ilegálních migrantů za Babiše přibylo a legální jsou na tom v podstatě stejně jako před Babišem

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (Lumpenkavárník) (7.12.2019 11:14) reagovat
(Cajgon): Ono je možná pravda, že lidi jako (hatefree) opravdu vidí migraci jako největší problém. A zločinci jako je Babiš ze sebe úspěšně udělali zachránce před "islamizací". Jestli má (hatefree) pravdu v důvodu proč jsou lidi k tomu Babišovi tak věrní a odpouští mu to lhaní a podvádění, tak ti lidé nejsou na tom zas tak špatně s morálkou, jako spíš s logikou. Já měl třeba obavu, že mu to odpouštějí, protože je pro ně lhaní a podvádění naprosto normální a jsou to vlastně všichni nemorální zločinci

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (DougBadmanR (7.12.2019 11:13) reagovat
Z posledního hlasování jasně vidět kdo stojí o nelegální migranty - [odkaz]

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 11:08) reagovat
(Cajgon) R: Jde o voliče těch stran, mnozí voliči pirátů a TOP09 by přijímali o stošest (i neprověřené ilegály) a je nebezpečí že by k tomu svou stranu nakonec dotlačili, kdyby zvítězila ve volbách. No ale to jde o ukrajince které Andy potřebuje aby mu makali v koncernu, pořád je to relativně menší zlo než arabové a afričané kteří když někde zakoření už je nikdo nikdy nedostane pryč a množí se jako krysy a jsou nakažení vzteklinou-islámem. Řekl bych že nám stačí romové, Ukáčka a "pracovití" vietnamci :-)

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (CajgonR (7.12.2019 10:58) reagovat
hatefree: faktem že těch imigrantů za vlády Babiše spíš přibilo si nenech kazit svůj dojem ;) a proti ilegálním migrantům jsou snad všechny strany, koneckonců, takové máme zákony

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 10:54) reagovat
Japonec s Klausem jsou proti ale mají málo procent, takže komu to hodí ten, kdo nemůže ty arabský a africký příživnický krysy tak bude volit Andreje AKA játonebyl AKA Kampááááň ;-)

Obrázek 'Patent' Obrázek 'Patent' (hatefree) (7.12.2019 10:52) reagovat
To je zase hovno, KOŠ! A tolerantní a láskyplní lidé zapláčou, protože není koho jinýho volit než zmrda Babiše protože když bude čuchat že odmítání ILEGÁLŮ mu přinese body tak bude proti nim. TOP piráti a zbytek se musí jasně postavit proti NELEGÁLNÍ migraci, do té doby nevolitelní ;-)

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...