ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  Domény  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  VPS  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (DCCR (21.1.2020 9:58) reagovat
Nemyslím, že by jakýkoli politik mířil do nebe...

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (politickej_špekulant) (20.1.2020 22:40) reagovat
A kurva, Kubera to teda tou svou smrtí pěkně posral, domnívám se, že byl "chystanej" na dalšího prezidenta. Jakože zahraje komedii s konzervatismem, lidi mu to celý diví hoděj a pak po parlamentkách nadeleguje nějaký libově demagogický sráče co volby ani nevyhráli pro sestavení vlády a teď toto...to nasere!

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (Smudla6) (20.1.2020 17:52) reagovat
Skoda jeho odchodu. Jeden z mala politiku, ktery mel noblesu a hodne vedel (a pro tuhle zemi i delal).

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (DD) (20.1.2020 17:44) reagovat
Kdysy dávno jsem jel ve vlaku, v dnes už dávných dobách kdy ještě jezdily vagóny s kuřáckým kupé, jsem sice nekuřák ale bylo volno bohužel jen tam. Já jel z Berlína do Prahy a asi kolem Děčína přistoupil tenhle pán. Tehdy byl ještě celkem neznámý lokální politik. Udělal na mě tehdy dojem svou přirozenou noblesou a charismatem, až donedávna jsem doufal že ho někdy budu moct volit, do senatu i zastupitelstva kandidoval mimo můj obvod, takže jsem doufal alespoň v prezidentské volby, bohužel to už nestihne.

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (podkoní) (20.1.2020 16:54) reagovat
Líbil se mi výklad, kdy člověk dělá peklo nebo Nebe sám sobě, podle toho, jak se cítí být vinen, jaký život vedl, jak se cítil v okamžiku smrti (Tibetska kniha mrtvých). Jenže to má háček. Pokud byl Hitler přesvědčený, že dělal dobrou věc, pak by byl v Nebi, stejne tak jako kazdej vrazdici psychopat presvedceny o konani dobra. Ne nadarmo se říká, že cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly. Nejvetsi zverstva bývají konána v přesvědčení bohulibé činnosti. V nebi i v pekle žijeme současně.

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (freehate) (20.1.2020 16:21) reagovat
V pekle jsme teď, a pak přijde zapomnění...

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (podkoní) (20.1.2020 16:04) reagovat
Peklo existuje. Žijete v něm. V Ráji žiju já, ale jen díky drogám.

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (CptNotSoFcknObvR (20.1.2020 15:51) reagovat
Nechci vám kazit debatu, ale ani peklo ani nebe neexistuje. A kdyby existovalo, tak se lidi stejně netřídí podle politickejch názorů a ani podle píčovin, co píšou na roumena :-)

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (Ijacek) (20.1.2020 15:50) reagovat
JSBD - hochu, ty jsi takovy looser, ze i na mistni pomery vycnivas o dva metry. Doufam, ze v pekle uz ti chystaji pozici filtru v klimatizaci lokalni kurarny. A az na veky.

Obrázek 'Hlasi oblacno' Obrázek 'Hlasi oblacno' (JSBDR (20.1.2020 15:18) reagovat
Fake, tahle mrdka, kdyby existovalo nejaky nebe, by v nem urcite nebyla.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...