Pravda24  |  ČasProŽeny  |  Domény  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  VPS  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení


Nalezeno 41 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacettři:
   


Odebírat

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (xXLečoXxL) (23.1.2020 7:18) reagovat
Tvl. to je Čunek, ne?

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Newerer.) (21.1.2020 19:20) reagovat
Podkoní. Na to, jakej ty seš člověk se divím, že tě ještě nikdo nesejmul.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (GeorgethebestR (21.1.2020 17:50) reagovat
Vy se tady pořád hádáte o něčem a každý si myslíte že máte svoji pravdu, ta je ale někde úplně jinde :-) Je to úsměvné :-D

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 16:57) reagovat
,,: je irelevantní jestli ty řešíš nějaké čáry na mapě. Jsou tací, co je řeší, taky za tou čárou se dějí teď fakt drsné věci, třeba Merkel přikázala každé obci počet kolonizujících muslimů a ty obce je musely převzít. V Česku nemyslitelné, Sobotka to zkoušel v Králíkách a Benešově a bez šance. Za tou čarou je jiný myšlenkový komplex, před lety vedl třeba k holocaustu, zatímco tady ne. Teď vede k islamizaci. Podporou lokální ekonomiky podporuješ místní pohled na svět.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (,,) (21.1.2020 15:14) reagovat
Spíš tolik nežeru ty čáry na mapě. Rozdílů mezi českým a německým může být plno, no nakonec se rozhodnu podle kvality, ceny, případně sympatií k té či oné značce. Nepřijde mi na tom vůbec nic čuráckého, Kupovat věci jen z ČR, tak nemám asi tak 95 % vybavení své domácnosti.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:56) reagovat
(,,): aha...tak ty jsi ještě větší vypatlanec než jsem si myslel. Pokud nevnímáš a nevidíš rozdíl mezi českou firmou s českým výrobkem a zahraniční firmou se zahraničním výrobkem, tak nemá cenu se s tebou bavit. Žasnu, kolik čuráků žije v české zemi...

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 14:52) reagovat
,,: mysli globálně, jednej lokálně. Pro zlepšení svého okolí je nejlepší mu pomáhat, tedy i točit peníze právě v tom okolí, tedy české výrobky. Je fuk, kde má většina lidí politiku, když se Němci sejdou, tak zase hodí dost hlasů Merkelové, socanům a ještě hůř, zeleným, všechny tyhle zmrdské strany zastupují většinu Němců a umetají cestu islámské kolonizaci včetně tlaku na jiné země v této problematice.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (,,) (21.1.2020 14:45) reagovat
kozy: O té tvé etatistické, která dělí tebe od zbytku světa. Prostě... nevidím na preferenci českých firem nic zajímavýho nebo chvályhodnýho.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (,,) (21.1.2020 14:44) reagovat
krmivo pro papoušky: Většina lidí má politiku u řiti. To platí tady i tam. Jasně, že novináři, politici a další budí dojem, že politika je č. 1 v žebříčku každého, zvláště pak za hranicemi. Reálně je však politika něco, na co se všude nadává, prakticky bez výjimky. Takže za čarou žijí lidi, a mají podobný starosti jako já nebo ty. Čára je umělá věc, která nás má rozdělit, ale zato nás spojuje spousta společných běžných lidských, profesních, obchodních a dalších zájmů.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 14:39) reagovat
,,: jo sice tam žijou, ale očividně chtějí zemřít, když tam tahají muslimy. A chtějí i naší smrt, když je nám chtějí skrze kvóty narvat sem. Nacionálně socialistické (zkratkou nacistické) Německo chtělo lebensraum (životní prostor) na východě pro Němce. Dnešní merkelino Německo chce lebensraum pro muslimy. Fašismus jako fašismus, Němci prostě na demokracii nejsou a v 1918 i 1945 jim byla vnucena porážkou ve válce, kterou začali.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:38) reagovat
(,,): nerozumím tvému dotazu...o jaké čáře mluvíš?

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (,,) (21.1.2020 14:35) reagovat
kozy: Jako že čára na mapě je něco posvátnýho? Nevím jak pro tebe, ale tam za čarou taky žijí lidi.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 14:18) reagovat
just saying: za mě...dodavatele se rovněž snažíme preferovat české. Ale vzhledem k tomu, že jsme nadnárodní firma, tak není to úplně jednoduché. Když máme v tendru vyrovnané podmínky, bereme českou firmu. A u zákazníků to je snad jedno, ne? Je mi jedno, jestli si můj produkt koupí Čech, Američan, nebo Uganďan...? A obecně by bohatě stačilo, pokud by všichni v osobním životě se řídili pravidlem preference ryze českých produktů a služeb. Bohatě by to stačilo.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (just saying) (21.1.2020 14:12) reagovat
A všichni dodavatelé a zákazníci vašich firem jsou taky jen češi?

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (krmivo pro papoušky) (21.1.2020 13:56) reagovat
jak píše kozy jako vozy, dělám v české firmě vlastněné komplet Čechy zaměstnávající taky jen Čechy, děláme it pro zahraničí, tedy taháme prachy sem, co jde to kupuji české. Tak se z toho Německa třeba okoť, každý by dokázal mít vyrovnaný rozpočet nakrást si tolik židovského zlata a vyhladit mentály jako to zvládli oni.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 13:36) reagovat
dylin: Já mám svědomí čisté. Pracuji v ryze české velké firmě, která první i druhé daně odvádí v ČR. Navíc v osobním životě silně preferuji ryze české výrobky a služby. Samozřejmě v těch případech, kde mám na výběr.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (dylin) (21.1.2020 13:28) reagovat
Nejen Německo...celá Evropa zanikne, protože se vzdala křesťanství. Dřív tenhle motor táhl Evropu. Teď ji táhnou idioti, co si volí idioty a mají deprese z bídy a blahobytu.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (neovcine) (21.1.2020 13:19) reagovat
dyline Německo se zlikviduje samo skrze islám a šílenství ohledně klima, ještě pár let Greténismu a budou házet auta do sopky a továrny zapalovat jak jsou zděšení z té totalitní ideologie, co jim postupně okupuje zemi. No tak ty auta budeme dělat třeba pro Korejce, to už taky funguje. Německo se germanofilům rozpadá pod rukama, ale za to naši vlastenci fakt nemůžou.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (dylin) (21.1.2020 13:12) reagovat
Ne ty falešnej vlasteneckej demente... Bez Německa tu bude taková krize, že nebudeš mít čas ani psát ty svoje píčoviny každý den na roumingu. Kdyby si místo těch hoven, co píšeš, vytvořil sto pracovních míst, tak bych tě snad i začal respektovat. Takhle si jen nudná chyba internetu. Navíc po internetu asi těžko zastavíš příval migrantů hňupe. Jsou to v životě zdatnější chlapci než ty, když mají koule odejít z domu, sednout na loď a jet do cizí země dělat bordel. Ty by si ani nevyšel z bezpečí domova.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 12:58) reagovat
dylin: takže pro prachy by ses nechal ošukat i od Junckera

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (dylin) (21.1.2020 12:55) reagovat
Všichni machři jak piča, protože asi neživí rodiny, ale jestli se stáhnou němečtí investoři z Čech, tak tady bude obrovský počet hladovejch krku. Protože Češi jsou čuráci a neumí si vytvořit vlastní fabriky. Stačí aby se stáhl VW Group a Mladá Boleslav s Kvasinama může jít do piče a všichni příjemci státních příspěvků v čele s důchodci taky.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (neovcine) (21.1.2020 12:09) reagovat
Nojo, Němci. Nikdo dokázal vyhlazovat celé slovanské rodiny, obce, města, oblasti jako zrovna Němci. Varianty na akce typu operace Tannenberg, to jim šlo. Teď už nemají koule na to zkusit sami zničit Evropu potřetí, tak si přitáhli odvěkého nepřítele svobody a Evropy, nenávistnou totalitní ideologii zvanou islám. Němci čekají, že to teď slimové udělají za ně, ale čin čertu dobře, peklem se ti odmění.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (podkoní) (21.1.2020 12:03) reagovat
Nakonec kazda debata o politice skončí tím, že co jsme si zvolili , to máme a spolu v ruce s faktem, že většina voličstva jsou kreténi, navic politicti analfabeti, nemáme se čemu divit. Jinak to byt nemohlo. Koblihu? Pravo volit by opravdu nemel mit kazdy, jenze jak urcit, kdo ho ma... Mylism ze požadavek na IQ 90 by vetšinu voličstva odstřelil a mohlo by to fungovat. Demokracie ve state , kde je vetsina kryplů, nemuze fungovat. A češi jsou zkrypleny.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (podkoní) (21.1.2020 12:00) reagovat
zase souhlas s kozy. Historicky umeli byt němci bud pouze jako otloukanci, nebo jako nadlidi. Oni proste neumi byt vyvažení,, vzdycky šli z extremu do extremu a jelikoz jsou ted v extremu servilnosti, nastane zase doba, kdy se budou snazit vladnout (ostatne drzost smrduty Makrely je neuveritelna, jak si ta koza vubec muze dovolit nam COKOLIV narizovat, diktovat). Ale jsme zase zpet u nasich voliců, kteri si voli servilni zmrdy co se ji nejsou schopni a nebo nechteji (Agrofet.de) vzepřít.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 11:55) reagovat
Nope: Ano, prostě to mají v sobě. Chuť vládnout a rozkazovat ostatním. Povyšovat se nad ostatní. Němci jako národ jsou zrůdy. Zvláště v obdobích, kdy jím vládne zrůdný Vůdce/Vůdkyně.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Nope) (21.1.2020 11:40) reagovat
Vrozená chut vládnout? co to je za blbost :) to mysliš jako geneticky?

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (kníkák) (21.1.2020 11:37) reagovat
Kolemjdoucí random trotl: Merkel prokazatelně zničila životy desítek až stovek původních obyvatel Evropské unie, kteří byli zavražděni při systematických islámských útocích na nemuslimy. Například 17. 11. 2015 asi 130 mrtvých v Paříži a další menší akce. Samozřejmě útoků na nemuslimy jen v německy mluvících zemích probíhají tisíce, část se snaží sbírat web Refcrime na mapy. Černá značka je vražda ze strany muslima. https://www.refcrime.info/en/Crime/Map

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 11:30) reagovat
Kolemjdoucí random trotl: A teď vážně...jsi slepý, nebo blbý? Nevidíš, co se děje v Německu, potažmo v celé západní a severní pseudoliberální Evropě? Nepřipouštíš si, že dříve či později se tato situace v menší či větší míře promítne i do České republiky? Nevnímáš, že již nyní se Německo opět a zase povyšuje nad ostatní národy a rozkazuje ostatním, co mají dělat? A že prostě a jednoduše mají geneticky vrozenou chuť a touhu vládnout? A za jakoukoliv cenu?

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (podkoní) (21.1.2020 11:25) reagovat
(Kolemjdoucí random trotl) - chapu, ze ze se snazis jen trollit, ale to i to chce um. Ty ho nemáš. Znovu a lépe prosím. A pokud náhodou netrolíš a nevíš, co všechno napáchala, tak stejne nema cenu ti nic odpovidat. Ber to jako konecnou odpoved analyzu tvych schopností.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Kolemjdoucí random trotl) (21.1.2020 11:16) reagovat
A teď vážně. Čí životy že to ta zrůda zničila? Můj třeba ne. Váš? Čím? Ajo já zapomněl, vy byste to všechno udělali líp. Víte jak se má vést tohleto a dělat tamto. Psali to na nějakým webu, kterýmu bezmezně věříte. Líbí se vám co tam píšou, protože vám jasně ukazují, kdo je dobrý a kdo špatný. To se dobře čte. My a oni... Zamyslete se, jestli ty ovce nakonec nejste vy.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (kníkák) (21.1.2020 11:14) reagovat
Kolemjdoucí random troll: je to jediný člověk, co Německo v posledních letech vedl. Podařilo se ji zničit Německo víc než Hitlerovi, islámskou migrací. Po druhé světové válce šly města opravit, teď mají města opravená, ale plná milionů vyznavačů islámu, což fakt nejsou hodní židé, které se Německu dařilo v periodických pogromech od středověku do druhé světové omezovat na množství.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Sluníčko sluníčko) (21.1.2020 11:10) reagovat
Kozy: slabý. Dneska nějak nejsi ve formě.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Kolemjdoucí random troll) (21.1.2020 11:01) reagovat
Stejně je to nejlepší člověk který Německo v posledních letech vedl ;) Dejte mi alespoň tři racionální duvody bez emocí proč není, change my mind B-)

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 10:59) reagovat
Sluníčko sluníčko: nemůžu za to, že tví (pra)prarodiče honili u plakátu Hitlera

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (podkoní) (21.1.2020 10:58) reagovat
No, na to , kolik tahle zrůda už zkurvila životů se taky divim, že ji nikdo nesejmul. Na druhou stranu se nedivim, ovce si nechaji libit všechno, nebrani se ani podriznutí.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (BeliahR (21.1.2020 9:52) reagovat
Dobry kozy. Pohonil sem.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (Sluníčko sluníčko) (21.1.2020 9:27) reagovat
Kozy: ty musíš být tak smutný člověk Všichni ti ubližují

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (,,) (21.1.2020 8:08) reagovat
kozy: V novinách se o neúspěšných pokusech obvykle nepíše.

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' (dylin) (21.1.2020 8:05) reagovat
https://m.youtube.com/watch?v=zJZfuJdycGc :-)

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 7:54) reagovat
a jinak samozřejmě 0/10

Obrázek 'would you rate my tits' Obrázek 'would you rate my tits' ( . ) ( . ) (21.1.2020 7:53) reagovat
pořád tak nějak nedokážu pochopit, že na tuhle zrůdu nebyl uskutečněn jedinej pokus o atentát :-/Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...