Domény  |  VPS


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (JSBD+) (29.6.2020 11:21) reagovat
Hroš: ale samozrejme - Zeman s Hamackem jim udelaji analni prohlidku vlastni hlavou - k nicemu ji stejne nepouzivaji. A cinsky prezident dostane Rad Bileho lva.

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (Jahodový Hroš) (29.6.2020 11:11) reagovat
Budou se nějak řešit ti šikmoocí rudí zmrdi, co to roztahali po celým světě, vykoupili zdrav. materiál aby ho pak s přirážkou prodali, lhali a a stále lžou? >-O

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (Prasohyjeník) (29.6.2020 10:32) reagovat
A bude už vůbec někdy ta první vlna? Když už tady máme tolik amatérských hospodských epidemiologů, kteří mají řešení a katastrofické scénáře pro všechny, tak mi přijde škoda, že všechny ta mudroprdovitost přijde zase vniveč. Nápadně to připomíná flame kolem migrantů.

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (kňouký) (28.6.2020 23:23) reagovat
Si z toho děláte čím dál větší srandu, ale na jaře jsme byli asi dvacátí v počtu případů na https://www.worldometers.info/coronavirus , to se nějak podařilo zregulovat, koupili jsme si čas, možná hodně draho. Vypadá to, že covid bude obíhat ve vlnách, podobně jako chřipka, jen 20x smrtelnější. A vakcinací jste asi nikdo neprošel, takže asi tak.

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (JSBDR (28.6.2020 23:13) reagovat
COVID2021: Jenze u nas je "promorenost" v promilích. V nekterych oblastech Italie a Spaneslska az 65-80% (ano, ta "epicentra" nemocnych - ale procentulne priznakove nemocnych tedy minimum). Pokud prijde dalsi velka vona na podzim/v zime, budou na tom oblasti povazovany dnes za nejvice zasazene vyrezne lepe. A Cesko s promorenosti 0,0nic a (ne)schopnou Buresouvou jakobyvladou bude v prdeli. - tedy v jeste vetsi prdeli nez dosud.

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (COVID2021) (28.6.2020 22:56) reagovat
A když je všechny otestujete na protilátky, tak zjistíte, že ta šíleně hrozná pandemie byla 2x horší co do počtu nakažených. Takže se strachujte, chodí mezi váma možná tisíce imunních lidí, které nikdy nikdo neotestoval. Tak se k nim chovejte slušně, aby se na vás nevykašlali.

Obrázek 'ANO ucime se od mistra' Obrázek 'ANO ucime se od mistra' (Kos) (28.6.2020 22:50) reagovat
Copak druhá, ale až přijde pátá vlna... https://www.csfd.cz/film/378405-pata-vlna/Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...