MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  TechSvět


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicet:
   


Odebírat

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (mrkevR (26.1.2021 16:41) reagovat
@autokrator Ne. Ježíš neříká bohatému člověku ať rozdá svůj majetek a následuje ho, on to říká prostřednictvím jednoho všem, viz [odkaz] . Mám pochyby, jestli si to vůbec četl jak tvrdíš. Co se týče toho zbytku, to je naprostý non sequitur. S obrázkem ani mojí výtkou k tobě to nemá nic společného. Ten obrázek je o pokrytectví křesťanů, kteří se nechovají podle učení jejich boha. Ty hodnotíš přímo kvality socialismu a na to se tě nikdo neptal.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (autokratorR (26.1.2021 8:26) reagovat
mrkev: Ježíš říká bohatému člověku ať rozdá svůj majetek a následuje ho, že nikdo bohatý do království nebeského nevstoupí. A přesně tak to je. Bohatší lidé se věnují dobročinnosti, charitě atd. Socialismus brání vytváření bohatství u lidí a komunismus vede k tomu, že jsou všichni neprivilegovaní stejně chudí. Pak už žádná významnější pomoc bližním neprobíhá. Jestli chceš, můžeš všechno rozdat. Jestli se bojíš, že budeš hřešit smilnictvím, můžeš se nechat kastrovat. Ale nekraď a nekastruj ostatní. Rozumíš?

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (Nerrg) (26.1.2021 1:23) reagovat
Církev tomu říká evangelijní rady - čistota, chudoba, poslušnost a řídí se nimi řeholníci (kněží a sestry). Je to dost speciální osud. Kdyby to bylo nařízení a ještě obecné, tak křesťané prostě vymřeli ve starověku (část hlady a zbytek na bezdětnost). Možná to tak ale není a Mrkví výklad s pokrytectvím je správný a Ježíš, jako správný socialista měl v plánu hladomor a likvidaci církve.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (mrkevR (25.1.2021 23:48) reagovat
@autokrator Jsi natvrdlý? Ženská na obrázku vypíchla pokrytectví křesťanů, jejichž "lord and savior" jim nařizuje, aby se vzdali pozemských statků a rozdali je potřebným a pak ho slepě následovali. To není žádné nařizování druhým, to je nařizování lidem, kteří se k tomu přímo hlásí.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (ModerátorR (25.1.2021 23:05) reagovat
-> koš

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (autokratorR (25.1.2021 22:44) reagovat
mrkev: Jo, klidně se zbav všech pozemských statků. Nikdo tě nenutí spotřebovávat moc. Žij poustevnickým životem. Dnes máme i štědrý sociální systém, který ti zajistí životní minimum a můžeš žít skromně mimo většinovou společnost. Ale nějak si nevybavuju pasáž v Bibli, kde by Ježíš říkal: "Vezměte všem většinu co jejich jest, a rozdělte to všem, neboť jen zlodějům je zaslíbeno království nebeské." To, milá mrkvi, to je socialismus. Nauč se rozpoznávat ten rozdíl.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (mrkevR (25.1.2021 22:25) reagovat
Chlapci, vy dva jste očividně vůbec nepochopili o čem ten obrázek je. Ježíš byl (teda on spíš nebyl, ale takhle je popsán v Bibli) ultimátní socialista, který lidem říkal, aby se zbavili všech pozemských statků.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (kingR (25.1.2021 21:19) reagovat
You can, just don't steal money from other people to do it.

Obrázek 'Socialist Christian' Obrázek 'Socialist Christian' (trash) (25.1.2021 21:18) reagovat
Ale ano, at se stara, ale ze sveho. Ne ze nekomu neco "ukradne", a pak to blahosklonne rozdava. >-OTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...