HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24  |  MyMuži


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (:.) (20.6.2022 19:49) reagovat
from: Nepochybně. Já kladu na státy stejné morální požadavky jako na normální lidi, a nepovažuju za svaté. To, co rusko páchá, je zločin. Po jeho vyřešení se bude páchat o něco méně zločinů, resp. nebude se páchat tolik závažných zločinů. Ale pořád jsme na hooodně dlouhé cestě.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (fromR (20.6.2022 19:46) reagovat
pak ti udělá radost, že anarchie je ten systém, kterým se řídí státy mezi sebou, proto to tak vypadá ; B-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (:.) (20.6.2022 19:34) reagovat
Anarchista. Státy považuju za lokální mafie, žádnou legitimitu v nich nespatřuji. To, že rusko ničí a vraždí, je hnusné a fuj fuj, ale nejlepší by bylo, kdyby šly na chuj všecky státy a lidi mohli normálně žít.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (fromR (20.6.2022 19:27) reagovat
:.: ty nejsi demokrat? Co teda jsi?

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (fromR (20.6.2022 19:27) reagovat
Prej referendum v Rusku, Kos vyhrává dnešního debiláka. Něco jak ta levicová pizda, co jela před 1989 do ČSSR a pak v USA hlásila, že všichni jsou v socialismu spokojení, má u "voleb" 90+% hlasů.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (:.) (20.6.2022 19:09) reagovat
Ach ano, ruské referendum. To je vždycky dobrý fór.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Kos) (20.6.2022 18:40) reagovat
Ta "demokracie", co amíci přivezli do Lybie, Sýrie, Afghanistánu, Iráku.... tak ta mě taky děsí. (btw: v RF se při důležitých změnách ústavy dělá referendum. Jakpak to je v ČR/EU?)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (MikeMinR (20.6.2022 17:35) reagovat
@blb: Jakto, že největší a nejlepšejší stát světa s druhou největší armádou potřebuje k bombardování EU americkou službu na crowdfunding? :-D :-D :-D Ty jsi fakt bizarní živočišný druh (pokud náhodou nejsi zelenina). :-D

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (20.6.2022 17:10) reagovat
Ja bych jaderne bombardoval Brusel. Porad cekam, jestli na to bude mit Rusko nejaky kickstarter, ze bych jim tam prispel, ale ono porad nic. :-(

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (cyklistaa) (20.6.2022 17:02) reagovat
Docela se těším, až si rusáci z nudy budou pouštět balónky naplněné plynem, respektive snad je nenapadne natlakovaná ložiska zapálit.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Pyca_ZlaR (20.6.2022 16:55) reagovat
Úplně stejně jako tady žvaníš o EU, tady žvaníš o Ukrajině, že je nedemokratická, byť si svobodně zvolili Porošenka a Zelenskyho ve volbách. A jen proto, že nejde na ruku Rusákům a není jejich poskok, tak o něm tady blejete sračky, že je nácek. Takže v tomhle kontextu, když tvrdíš, že EU není údajně demokraická, tak bys to dával jako důvod, aby tady ruský kurwy zabíjeli lidi na ulicích, a bourali nám města? je podle tebe výzva k jadernéu borbardování Paříže OK, protože je EU údajně nedemokratická? Nuzáku!

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Pyca_ZlaR (20.6.2022 16:51) reagovat
blm-BLBe, je jasný, že od tebe nic pozitivního na EU neuslyšíme, tak asi nemá cenu od člověka, co tvrdí, že je legitimní zabíjet lidi v sousedním státu protože před lety měli nějakou revoluci, a nebo za to že údajně porušili nějakou smlouvu, která se ani netýkala Chudobince, je naivní představa. EU je demokratická, věčné nadávání nuzákl z Chukbince na její instituce je to jen dalším důkazem že dělá dobře, co co dělá B-) ;-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (:.) (20.6.2022 15:41) reagovat
Mikemin: Teorie dobrá, v praxi se to ale moc neliší od chudobince, kde tu demokracii mají taky, jen v ní kompletně překopali proudění informací. Tady to vypadá, že jsme v pohodě, ale když se zblázní ti naši, může to být dost podobné. Nás víc táhne nahoru to, že nejsme jen exportéři nějakých surovin, ale vytváříme věci s přidanou hodnotou.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (qwert01R (20.6.2022 15:27) reagovat
.: dobrej nápad... udělej to...

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (qwert01R (20.6.2022 15:26) reagovat
píča zlá: teď vážně, dobrej trolling, to uznávám... ale chtělo by to občas proložit něčím normálním... že jsi trochu normální, no tak... víš že to tam někde je...

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (MikeMinR (20.6.2022 15:23) reagovat
@qwert01: Levný plyn, akorát vám imbecilům s občankou nedochází, že by to byl v blízké době levný plyn v ruském chudobinci až po Berlín. Detto cokoliv na fosilní paliva na dopravu z jedné pouště do druhé. Kdo chce vyvíjející se společnost, co přežije další staletí, volí zastupitelskou demokracii, kde odborná řešení předkládají kompetentní lidé vybraní zvolenými zastupiteli. Kdo chce chudobinec a zdevastovanou planetu, chce přímou demokracii, kde Franta z Horní Řiťky rozhoduje o globálních problémech. B-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (:.) (20.6.2022 15:21) reagovat
Nejsem demokrat, ale mít radši putina než EU, to se radši zastřelím.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (20.6.2022 15:18) reagovat
No a co? No ze i mala parametricka zmena komplexniho systemu dokaze zakladni fungovani otocit na ruby. No a v tomhle pripade dela vzajemne postaveni instituci EU a rozdeleni pravomoci a prav z EU nedemokraticky system.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Pyca_ZlaR (20.6.2022 15:09) reagovat
@blm-BLB: No a co? Tak ten model je trochu jíný než u národních parlamentů, ale to z toho nedělá nedemokratický proces. Vždycky mě dojme, jak zastánci Nuzákova, kde si hřejete desítky let jednoho plešatého tsara, a nikdo si netroufne hlasovat proti jeho zájmům, jebete do institucí svobodného světa. Jinak u kňučení o "nikým nevolené EK" můžeš stejně kvílet u jmenovaných ministerstev, lidi taky přímo v ČR nevolí své ministry, ale volí někoho, kdovolí je. U vas nuzno, molodci ;-) B-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (qwert01R (20.6.2022 15:04) reagovat
wd34: co to plácáš za nesmysly... tohle je demokracie jak vyšitá... cizí lidi rozhodnou co je pro tebe nejlepší... to se ti nelíbí? levný plyn? to nechceš... levná energie? to nechceš... auta na fosilní paliva? to nechceš... přemýšlet vlastní hlavou? no to už vůbec nechceš...

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (wd43) (20.6.2022 14:58) reagovat
nechci vam kazit iluze, ale kdyz vlady v EU prosazuji veci, ktere odmita nadpolovicni vetsina obyvatel EU (Green New Deal, uprchlici, atd.) - tak to skutecne neni "demokraticke" ;-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (20.6.2022 14:56) reagovat
ubulenej psychopat: EU jen vyvolava zdani, ze je demokraticka. Treba tim, ze clenove EUP jsou primo voleni obcany. Ale ti europoslanci nemohou ve srovnani s poslanci narodnich parlamentu temer nic. Nemohou navrhovat legislativu, nemohou silou proti vuli komise protlacit zmeny nebo dodatky, se kterymi komise nesouhlasi atd. Proste struktura EU z EUP dela jen frasku, protoze realne pravomoce jsou u nikym nevolene komise.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Zen:R (20.6.2022 14:51) reagovat
to je prostě furt to samý, jak se někomu něco nelíbí, hned to není demokratické.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (GarryRR (20.6.2022 14:41) reagovat
Ale vždyť to už snad víte dlouho, spousta lidí si plete demokracii s anarchií resp. s utopií, kde jsou všichni v právu, všichni se mají nejlíp a pac a pusu.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Pyca_ZlaR (20.6.2022 14:39) reagovat
A co je jiného, než demokratický? Volí každá země europoslace? Volí. Europoslanci volí členy EK, a hlasují o evropských zákonech. Co je na tom nedemokratického? To že se ti něco nelíbí? Ale to je běžná součást demokratického procesu, to není jako v Nuzácké Chudobinci.. B-) ;-)

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (gofry) (20.6.2022 14:38) reagovat
Democracy scares every politician.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (Afeketel) (20.6.2022 14:37) reagovat
Wujc: nebreč, čůráku. Jdi raději postovat 10 minutové nudné gify, to ti jde nejlíp.

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (WujcR (20.6.2022 14:32) reagovat
Tak určitě je spolek Evropské Unie demokratický... :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'russia scared' Obrázek 'russia scared' (wd43) (20.6.2022 14:30) reagovat
kdyby v EU a USA byla demokracie, tak neprijimame uprchliky, a nezavadime EURO 7 normy s cilem zrusit auta, a Biden by nebyl prezidentem, takze nevim ceho se boji v Rusku ale "demokracie" na zapadni zpusob to asi nebude ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...