Pravda24  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  Domény  |  ČasProBydleníBrnensky ostrovtip
Obrázek Brnensky ostrovtip
V alternativni realite kde brnokomous ma sanci ... Just a subtle warning ten chlivak fixed Those wicked video games Black Hole Memories can be fatal
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

Brnensky_ostrovtip.jpg (Jenda_) (16.10.2021 6:04)
Cykloaktivista: +1, a pro chodce registraci a pojištění taky (chodci na stezkách pro cyklisty, kde nemají co dělat, snadno způsobí nehodu a odejdou) ◊⁰: Myslím si, že je šance na zneužívání tak půl na půl. Například pouštění chodců na přechodech se také nezneužívá, a pamatuju si, jak tehdy doomsayeři prorokovali jak zkolabuje doprava. Oproti tomu některé jiné věci se zneužívají.

Brnensky_ostrovtip.jpg (◊¹) (14.10.2021 12:56)
Uz dneska se najdou mezi cyklisty curaci, kteri vam ukopnou zrcatko, kdyz si mysli, ze jste jim neudelal vpravo misto v kolone schvalne. A mezi ridici se najdou kriplove schopni cyklistu vytlacit do prikopu, nebo nekolikrat po sobe ukrast ze zaparkovaneho kola ventilky. Neumim si predstavit, ze be idiotem napsany zakon tuto situaci nezhorsil.

Brnensky_ostrovtip.jpg (◊⁰) (14.10.2021 12:53)
§§§: Zkusim to take polopate. Tento zakon da na mnoha mistech ridici jenom 3 moznosti: 1. jet stovky metru, nebo jednotky kilometru za cyklistou, protoze cesta neni dost siroka. 2. Opatrne a pomalu, (jako dnes), ale nelegalne cyklistu predjet. 3. Jakkoliv donutit cyklistu slezt z kola - treba tim, ze pojede 10cm za jeho zadnim kolem a bude troubit, nebo turovat motor. Existenci varianty 2 bude policie zneuzivat.

Brnensky_ostrovtip.jpg (hatujuhatery) (14.10.2021 8:19)
Sorry, autobuzny, ale podle projevů v diskuzích je obvykle dost jasné, že problém máte především vy, ve svých pojebaných hlavách. Jen si hledáte, kam ho projektovat. Kdybyste se neprojevovali tak agresivně, třeba by vás člověk i politoval.

Brnensky_ostrovtip.jpg (DCCR (14.10.2021 8:14)
Fór je to dobrej. Ale ta vzájemná nenávist je za čárou. Jsem řidič i cyklista a snažím se chovat jako účastník provozu a ne jak debil. Byť se mi občas "zadaří", jak za volantem, tak za beranama. Ale že si někdo montuje ostřikovače tak, aby víc mířily na cyklistu? NTVL, to už je diagnóza.

Brnensky_ostrovtip.jpg (§§§) (13.10.2021 20:36)
◊⁰: to opravdu nevěřím, ale zkusím to polopatě: ano ten zákon je na (|) ale přece se kvůli tomu nebudu mstít někomu kdo ho nevytvořil a dost možná ho ten zákon štve úplně stejně jako mě. Úplně stejně jako zákon o podněcování... je na (|) a používá se jako i v tomhle případě na úplné (|) ale skoro nikdo nejde (|) že zákon na (|) je třeba poslat do (|)

Brnensky_ostrovtip.jpg (§§§) (13.10.2021 20:34)
◊⁰: to opravdu nevěřím, ale zkusím to polopatě: ano ten zákon je na ale přece se kvůli tomu nebudu mstít někomu kdo ho nevytvořil a dost možná ho ten zákon štve úplně stejně jako mě. Úplně stejně jako zákon o podněcování... je na a používá se jako i v tomhle případě na úplné ale skoro nikdo nejde že zákon na je třeba poslat do

Brnensky_ostrovtip.jpg (◊⁰) (13.10.2021 18:11)
§§§: Tim chces rici, ze veris policii, ze to nebude vyuzivat k nesmyslne buzeraci, az je sefove vyzenou ven nasbirat si carky? A volebni pravo uz mas? Ten zakon musel delat idiot, ktery nikdy nejel na kole v provozu a ridicak nema, nebo nepouziva a nebo ridi jenom na magistrale. Asi bych si mel poridit kameru, abych po 1.1. zaznamenal kolik lidi za mnou se posere, az pul hodiny pojedu za cyklistou dvacitkou.

Brnensky_ostrovtip.jpg (Peter .R (13.10.2021 17:23)
Práve tu vidím držiteľov vodičského preukazu čo si myslia že vedia jazdiť.

Brnensky_ostrovtip.jpg (Joudaus) (13.10.2021 17:15)
To už se tu zase fňuká kvůli cyklistům?

Brnensky_ostrovtip.jpg (§§§) (13.10.2021 16:16)
◊⁰: To je přesně ono, nevadí že dotyčný ten nesmysl nevymyslel, hlavně se někomu pomstít. Ten gumový zákon o šíření nenávisti je tu taky už pěkně dlouho, ale zase nadává se na špatný zákon nebo na někoho kdo ho použil?

Brnensky_ostrovtip.jpg (◊⁰) (13.10.2021 16:04)
Zase hovadsky zakon. Kdyby tam misto povoleneho odstupu 1m v mistech, kde je povolena maximalni rychlost 30km/h napsali, ze staci 1m kdyz auto jede do 30km/h, nebo je rozdilova rychlost do 10km/h, tak by se podle toho jezdit dalo. Ale ta picovina, co vyplodili akorat nasere ridice, ktery se budou mstit cyklistum :-(. Vladnou nam kokoti :-(.

Brnensky_ostrovtip.jpg (Martin1R (13.10.2021 14:31)
to je ale blbej navrh. Vzdyt metr od auta je to neucinny... =)

Brnensky_ostrovtip.jpg (EboR (13.10.2021 14:30)
Hele nesmějí se tomu akorát cyklobuzny = zmr*i, co nemají ani řidičák a dělají si na komunikacích co chtějí.

Brnensky_ostrovtip.jpg (Cykloaktivista) (13.10.2021 14:11)
Cyklisté v dnešní době bohužel způsobují spoutu nehod a mnohdy od nich ujedou a nebohé oběti či pozůstalí se pak nemají kam obrátit. Měli bychom už dávno přemýšlet o zavedení poviné registrace kola s viditelnou registrační značkou a také platbu pojištění pro tyto případné kolize. Bude to také dobře působit jako prevence, protože lidé schovaní za anonymitou si dovolí daleko více než když se dají dohledat a horzí, že můžou čelit následkům. Proč by měli být zrovna cyklisté privilegovaná skupina?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...