VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MyMužiCesko potrebuje pravicovou vladu jako telo sul 28.01.2023 
Obrázek Cesko potrebuje pravicovou vladu jako telo sul
linux a druhe rande dezolat slopakia platy nizsi nez duchody odborar Nova uklizecka na hrade fixed They ought to know
Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (Huš) (30.1.2023 8:19)
Svobodní jsou asi takoví pravičáci, jako je Míla Rozner expert na kulturu.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (doomR (30.1.2023 7:51)
knikal je kokot

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (polop lopol) (30.1.2023 7:06)
Kdokoliv, kdo neironicky postuje Reagana, vi fakt hovno o historii i ekonomice.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (Certifikovaný proruSSký antivaxerský dezolát) (29.1.2023 16:32)
kmikal: Chceš snad tvrdit, že celá diskriminace nevaxinovaných na základě oficiálního narativu, že vaxinovaní jsou bezinfekční, byla vylhaná? Neměl by ses taky odstěhovat do ruSSka za námi antivaxerskými dezinformátory?

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (kmikalR (29.1.2023 16:08)
Žádná vakcína proti koronavirům nebrání přenosu, z principu té nemoci. Stačilo se podívat na zkušenosti zvěrolékařů. Žádná imunita na koronaviry též nevydrží v těle účinná déle než rok nebo půl roku, proto se chovy přeočkovávají co rok nebo půl rok, to neznamená, že není vakcína účinná. Účinná samozřejmě byla [odkaz] . Nové vakcíny se v historii nutily plošně a prakticky bez problémů, kromě dementních antivaxerů.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (sfd) (29.1.2023 16:08)
kmikal: A třeba jí osobně jsem se rozhodl neočkovat proto, že jsem si udělal jednoduchou analýzu přínosů a rizik, a vzhledem k tomu, že přínosy to pro mě nemělo žádné (jsem mladý, zdravý a hlavně covid jsem 2x bez problému překonal), je jasné, že musela převážit rizika. Víš, ne každý si svůj názor nechá vnutit jinými, ať už jsou z televize, FB nebo twitteru.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (sfd) (29.1.2023 16:05)
kmikal: Asi proto, že třeba tetanus má 90 % smrtnost a vakcína na něj je dlouhodobě otestovaná a hlavně ÚČINNÁ? Ale hlavně zapomínáš, na tetanus a spol. není a nikdy nebyla vakcína povinná, jediná povinná očkování se totiž vztahují na malé děti (stát nahrazuje jejich projev vůle, protože se samy rozhodovat nemůžou). Jakmile jsi dospělý, nikdo tě nemůže nutit se přeočkovat proti tetanu, i když bys měl. Je to tvoje tělo a tvoje zdraví a jestliže vakcína nebrání přenosu, stát ti nemá co přikazovat.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (kmikalR (29.1.2023 15:52)
filozof: tak proč jste se rozhodli neočkovat? Jak vás to vůbec napadlo? Většina anticax hoaxů pocházela od pár zdrojů přímo navázaných na rusko. Jak to, že vás nenapadne rozporovat očkování proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, invazivnímu onemocnění vyvolanému původcem Haemophilus b, přenosné dětské obrně a virové hepatitidě B, proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím, ale u covidu jste přesně věděli, že vás chtějí zabít?

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (mahta2) (29.1.2023 14:24)
@kmikal, z čeho že byli vystrašení? Že by z Covidu? Ale co ti rozmlouvat tvoje hypotézy. Jakmile není odpověď: "Může za to (pro-)Rus.", tak tě to nezajímá. Vážně by mě zajímalo, kde bereš tu stoprocentní jistotu, že jsou věci tak, jak říkáš, a žádný další vliv není možný. Stejně jako ta stoprocentní jistota, že vakcína je jediné řešení (ta správná, samozřejmě, ta ruská ne), a že průser stylu Pandemrix rozhodně nehrozí. Černobílý svět. "Rus být špatný, proto všechno zlé být Rus. Kdo odporovat, ten být Rus."

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (everisR (29.1.2023 13:41)
za regana začala éra vymývání mozků lidem, tím že otevřel hranice toho co si může kdokoliv v masmédiích dovolit. Tzn. bezbřehé lži, které jsou dneska v emailech a na facebooku, začaly za regana v rádiu a tv. Kdy a proč myslíte že byl založen FOX news? ;-)

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (kakamura) (29.1.2023 12:46)
Oldis pro esesáka komunista každý

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (29.1.2023 9:54)
Vaxinaci jsem svým rodičům taky schválil a na Tečku za Tečkou je vozím. Přesněji řečeno rodiče s tím přišli sami a nevím o tom, že by s vaxinací nějak váhali. Kdyby ses místo "elfování pravdy" na internetu zajímal o reálné životy svých příbuzných v seniorském věku, nemusel bys tady kopírovat tyhle obehrané lži oficiální propagandy o tom, jak jsou senioři pod vlivem ruské propagandy atd.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (29.1.2023 9:54)
Nebezpečnost toho hoaxu můžeš posoudit zde: http://www.hoax.cz/hoax/klaus-s-livii-na-karlove-moste/ Takže jsem nelenil a na všechny mailové adresy z jeho "spamlistu" jsem rozeslal vysvětlující mail takový, aby to pochopili i staří počítačově negramotní lidé. Hotovo, vykydáno.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (Najdi rozdíl mezi libtardem a lidtardem neboli mezi pseudodemokratem neliberálním a nelidovým) (29.1.2023 9:53)
Kníkal/from: Většina důchodců v mém okolí "sociální" sítě nepoužívá. A pokud, tak si na nich sdílejí recepty, fotky z výletů a zahrádek. To samé pověstné řetězové maily. Můj 85letý otec má mojí mailovou adresu ve svém "spamlistu", na který řetězové maily přeposílá. Jsou o samá infantilní přáníčka štěstí apod. Projel jsem historii mailů od něj a našel jsem jen jeden jediný hoax, který mému otci přišel mailem v roce 2015 a on ho všem přeposlal.

Cesko_potrebuje_pravicovou_vladu_jako_telo_sul.jpeg (filozof) (29.1.2023 7:40)
Na tento web chodím prakticky jen z morbidní zvědavosti. Přesto je pro mne těžké uvěřit, že může existovat idiot s tak černobílým myšlením, že Rusko a aktivace jsou pro něj jedno. Drtivá většina neočkovaných se nerozhodovala podle nějaké Hamplové. Ty jsi jen namyšlený kretén, který má lidí s jiným názorem za zmanipulované hlupáky.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...