VipShow  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MotorGuruChcel by som byt taky baci ako Emil Horvath mladsi 25.05.2023 
Obrázek Chcel by som byt taky baci ako Emil Horvath mladsi
na co je chyta Soros mimovladky a unia kysele odpovedi how to hate product  dcery keitha richardsa when grow up
Komentáře (50) Komentovat Nezobrazovat

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (27.5.2023 6:21)
Však on dějepis taky není jediným předmětem, kde lze účelovým výkladem historie vymývat dětem a studentům hlavičky. Co třeba předměty jako Občanská výchova, Základy společenských věd, Výchova ke zdraví, Environmentální výchova atd.?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (haxoř) (25.5.2023 22:27)
s 1 hodinou dejepisu tyzdenne to ide velmi tazko ...

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:41)
Mimochodem takovým milým paradoxem je, že "liberálně demokratickou" politickou indoktrinaci ve školách kritizuje liberální institut: https://libinst.cz/o-nas/ Neboli liberálně demokratická ideologie má se skutečným liberalismem společného snad ještě méně než měla lidová demokracie s lidovostí.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:37)
Více např. zde: https://libinst.cz/propaganda-ve-stredoskolskych-ucebnicich/

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:34)
"Tržní hospodářství, jež bylo zcela volné a nebylo usměrňováno žádnými mantinely, rozdělilo ve svém důsledku společnost dle majetku. Hodnoty společenského života se zredukovaly na vztahy peněžní a zbožní…" Není to opsané z bolševické učebnice "Občanské nauky"?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 21:34)
Toto jsou citáty ze současné školní učebnice: "Nedá se nic dělat, holou pravdou je, že kapitalismus druhé poloviny 19. století byl systémem, který řadového člověka likvidoval majetkově i psychicky. Volná hospodářská soutěž bez zábran zadupávala do země jakákoliv lidská práva…"

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (kmikalRP (25.5.2023 21:31)
Na gymplu jsme došli možná k 1945. Pak se spíš stydí učit k čemu tu došlo, to jest moskalský protektorát. Dnes už se třeba učí víc, hodnotím 20 let mínus.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (:.) (25.5.2023 21:29)
To není ten důvod, proč se to neučí. Tradiční důvod je, že 1) se osnovy inovují velice pomalu, 2) pokud se dějiny učí chronologicky, přichází nedávné dějiny až jako poslední, a často se nestihnou probrat. Pak vznikají takové nesmysly jako výuka dějin v rámci předmětu český jazyk a literatura. Nicméně co si pamatuju, u nás v ČR se dějiny 20. století na školách normálně učí. Možná ne tak do podrobna, ale učí.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Dezolát) (25.5.2023 20:58)
adams: Moderní dějiny - například to zmíněné komunistické hnutí - se neučí proto, že lidé s více než jedním mozkovým závitem by v tom nacházeli paralely s levicovými hnutími současnými. A takováto poučení s historie jaksi nejsou žádoucí, že.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (sajnik) (25.5.2023 20:46)
Merline merline, za tvoj posrany zivot mozes len ty a nik iny (teda pokial ti babicku nepretiahol pluk rusov, potom obrat nenavist na vychod). rusaci znicili zivoty nasich starych rodicov a takisto nasich rodicov, amici nam dali slobodu (aj si posrat zivot ako primitivi ala berlin a mlm). Neni co riesit, ak nie su prigozinov trol v petrohrade. a Emil, mal som ho vzdy rad ako herca, teraz aj ako cloveka.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (nichalRP (25.5.2023 19:27)
vzhledem k tomu, ze aktualne uz jsou napady na to zrusit Benesovy dekrety a ze nas pan prezident u pamatniku v terezinu povida, ze mame prijmout "odpovednost za zlociny, ktere pachali nasi predkove", zatimco v jinych vyhlazovacich taborech byly ukrajinsti fachmani. to proste nevymyslis.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (Hnidopich ORIGINAL!) (25.5.2023 16:05)
Emil by se sve rady mel drzet. Od konce WW2 to jeste ani 100 let neni. I kdyz u Zlovaka to asi chapu, kdyz zmenili strany za minutu dvanact... :o)

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (.:Gembler:.RP (25.5.2023 15:54)
Zkuste se nekdy bavit s lidmi s datem narozeni 2000 a vic. Kazdou picovinu si musej googlit a v hlave maj akorat nasrano :o) neskutecne to brzdi konverzaci, kdyz si googlej Cervenyho trpaslika, co je to server atd.

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (cyklistaRP (25.5.2023 15:16)
Merlin, blm, dezolát a další obdivovatele severní Asie v demokratické volné společnosti mají potřebu z nějakého důvodu neustále lhát a překrucovat fakta a já jsem debil?

Chcel_by_som_byt_taky_baci_ako_Emil_Horvath_mladsi.jpg (ujo) (25.5.2023 14:35)
amen

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...