Domény  |  MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  MotorGuruI-think-i-will-make-a-bike-ride
Obrázek I-think-i-will-make-a-bike-ride
reklamace se neuzna - ARO zlepsilo sve sluzby Now you have a goal to aim for Red dot cat magnet - J.Grus - obvineny - Time to wake up
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (PaulZyR (22.9.2021 0:12)
Hlavně ten 1,5m odstup mnozí nedodržují. Taková myška na červené přes celou kolonu, komu od ledna asi bude hrozit flastr... I když třeba elektroběžkař by ještě celou kolonu začal vybržďovat.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Pesimysl) (20.9.2021 20:16)
Zatímco mě "chytrý" semafor při jízdě autem bez problému pustí, na kole se na mě vysere (čekej dokud se vedle tebe nepostaví auto). Proto takové cypaté semafory objíždím po chodníku (na kole). Používám oba prostředky a serou mě jak arogantní cyklisti, tak řidiči bez ohledu na to na/v čem sedím. Vždycky je to o lidech. Psychotesty v rámci autoškoly a nervově labilním nedat zbrojní průkaz ani na šlapací autíčko - problem solved!

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (misilR (20.9.2021 13:50)
kamera mozna vidi ze projedu na cervenou, ale myslim ze tohle pres sprdel zatim resit nemuzou, takze sral pes. Vsechny zpomalovaci semafory projizdim na cervenou uz roky a zatim si nikdo nestezoval.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Tano) (20.9.2021 13:15)
@Src já bych jako pěší klidně počkal na zelenou. Ale to znamená, že se pak budu muset proplétat mezi automobily, které křižovatka pustí přímo na mě. Proto raději přejdu o něco dřív na červenou, pokud vidím, že všechna auta která by mě mohla ohrozit už křižovatku projela.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (ouch mru) (20.9.2021 12:57)
pojišťovatel: cyklistika je poslední svobodný pohyb mimo nohy, žádné registrace, žádné povinné helmy (kterými zabili amatérské jezdění na motorkách). Nech ji bejt.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (cyklista-pojišťovatel) (20.9.2021 12:53)
Taky si myslím, že by cyklistice obecně prospělo a zbavilo ji punktu privilegovanosti právě pojištění za ručení škod. S tím by se samozřejmě pojila také povinná registrace a označení kola značkou. Ostatně jelikož se na tom dají vydělat prachy, je to už jen otázka času, kdy se to zavede.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (negrimant) (20.9.2021 12:20)
Jak se teď v prohlížečích zastavují dementní animované gify? Esc už nejde, asi ten pokrok. Točící se smajl u providera mi rve oči na kousky.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Ruit) (20.9.2021 10:59)
Vsechny ucastniky provozu je potreba oznacit jasne viditelnym tetovani na cele. Jedine tak se da udrzet rad!

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Src) (20.9.2021 10:56)
Uz je na case, aby pesi meli registracni znacky! Tohle prebihani na cervenou se musi zastavit.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (DCCR (20.9.2021 10:09)
Škoda, že mezi námi není víc zasloužené tolerance a respektu. Obě strany se chovají jak arogantní kokoti.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Zkurvené cyklobuzny) (20.9.2021 10:05)
Přesně, už dávno je načase, aby cyklobuzny měli svoji registraci a pokud možno také pojištění. Mě už to jejich ujíždění od poškrabaných aut a zraněných lidí fakt nebaví...

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Provider) (20.9.2021 10:03)
Už tomu 8 cyklobuzniček dalo mínus :D.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Tak_určitě) (20.9.2021 9:46)
Kámo, jde vidět že k vám na Slovensko ještě nedorazila civilizací a když nevies že máme takové vymoženosti, že průjezd na červenou u nás hlídají kamery. Takže auto protože má RZ nesmí projet červenou ani kdyby hořelo, tak cyklista díky absenci rozpoznávacích a identifikačních údajů projet červenou může. To je diskriminace ! I drony mají mít svoje RZ a cyklisti nemusí.

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Depres) (20.9.2021 9:30)
Blbej Flendrs!

I-think-i-will-make-a-bike-ride.jpg (Roumen komunistaR (20.9.2021 9:28)
Červená, plná čiara, stopka a pod neplatia, pokiaľ ťa nevidia policajti. Je zbytočné ich dodržiavať keď ťa za to nikto nepotrestá v 99,9% prrípadov.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...