TechSvět  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeníkIm-the-best-at-being-impeached
Obrázek Im-the-best-at-being-impeached
Babis opet falsuje statistiky nejtezsi job v zivote kuryra do pekne slamastyky Nedobra zkusenost se Sputnikem Lockdown Neodstranitelni
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 18:11)
Je to jen jeden z mnoha vyšetřovatelů, navíc jeho výrok implicitně nedokazuje to co níže tvrdíš. Mimoto jedná se Flynnovu kauzu, a ne celou russian gate. O flynnovi se zřejmě stejně nedozvíme zdali byl vinen nebo ne, vzhledem k té zmíněné milosti.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 17:54)
To dohadovani mam odtud [odkaz] bylo to uz jako link v predchozim odkazu na clanek CNN. No myslel jsem ze vyjadreni cloveka aktivniho ve vysetrovani , tj. nejbliz k problematice, a soucasti prinejhorsim politicky neutralni skupiny, budes brat s vetsi vahou, nez nekoho zvasty na internetu. V poradku, proste se neshodneme.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 17:09)
A co to dokazuje když ho vybral přímo Mueler? Nebyl jediný vyšetřovatel který se na tom podilel, a jeho nepodložený dojem v tomhle případně moc neznamená. To o tom dohadování máš odkud? A opět, nedokazuje to ani v nejmenším závěry které tvrdíš. A v neposlední řadě, jak to celé souvisí s dokázáným vlivem Ruska?

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 17:02)
No ne kdyz to rekne William Barnett, vybran do specialni komise na vysetrovani Flynna primo Muellerem. Dalsi agent je Peter Strzok ktery primo vypovidal. Pred tim jak ho vyslechli, se dohadovali jestli jen chteji aby odstoupil nebo ho zavrou. Pak zjistili ze mluvil s rus ambasadorem a pak ho uz jen prichytli u lzi . Lhal FBI, ale Ti ho jen odchytili v jidelne a nebyl to oficialni vyslech.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 16:47)
A na základě toho sis domyslel že to celé vyšetřování ruského vlivu byl fake? Na základě nejasné věty jednoho z vyšetřovatelů Flynna? To není jen oslí můstek, to je celý most. Navíc to co říká ještě neznamená že je nevinný, ale to se asi nikdy nedozvíme, protože dostal milost.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 16:35)
Tady je clanek o obnoveni vysetrovani [odkaz] . Je tam prohlaseni jedneho z vysetrujicich FBI agentu " investigation was"unclear and disorganized" and that he did not think Flynn conspired with Russia". Schvalne najdi si kvuli cemu a cim ho obvinili.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 16:02)
Nebyly. To je stará zpráva, další distance stíhání obnovila a Trump ho pak omilostnil. Takže maš nějaký dukaz že to bylo vykonstruované nebo jsou to jen domněnky?

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 15:47)
Na zaklade toho že všechny obvinení byly stazeny [odkaz]

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 15:27)
Odsouzeni byli proto že mařili vyšetřovaní. Maš nějaký dukaz že to bylo vykonstruované nebo jsou to jen domněnky? Ten důvod ohledně obcinění Flynna sis vyloženě domyslel.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 15:21)
O ostatnich moc nevim, Flynnuv pripad byl vykonstruovan. Z te partie v clanku je vetsina obvinena z lhani, podvodu a lhani na soudu, obstrukce zakona a prani penez. Jedinej Paul Manafort byl uznanej vinnym z conspirace proti US. Alespon podle toho co jsem precet. Flynna obvinili pod zastaralym zakonem "Logan act" (navrhnul to primo Biden) jenom aby se ho zbavili. Duvod bylo jeho vyjadreni, ze skutecnym nepratelem je Cina a ne Rusko. At si zaviraji zkorumpovane politiky, mne vadi ten dvoji metr.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 15:14)
Ještě ohledně russiangate, na wiki je o tom dost informaci, včetně pruběhu vyšetřovani a jejich výsledkůhttps://en.wikipedia.org/wiki/Russian_interference_in_the_2016_United_States_elections

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 14:56)
Nikoho jsi neobvinil ze lhaní? A co to nařčeni z křivého obvinění. K těm odsouzeným, podle tebe byli všichni odsouzeni přinuceni FBI pod výhružkami? Jak to chceš dokázat? https://www.businessinsider.com/who-has-been-charged-in-russia-investigation-mueller-trump-2017-12#trump-ally-and-informal-campaign-advisor-roger-stone-1

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 14:44)
Jako zdroj beru tohle [odkaz] a tim "nebyl nikto odsouzen" jsem myslel lidi odpovedne za vysetrovani a falesne obvineni, ne lidi prinucene k priznani pod vyhruzkami FBI. Urcite budes mit protiargument, ale uz nebudu z komentaru tady delat twitter. BTW, ja nikoho neobvinil z lhani.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (Eee) (22.1.2021 13:49)
Wabbajack: lžeš ty, nebo o tom nic nevíš. Vyšetřovaní ruský vliv potvrdilo. A to že v tehle kauze nebyl nikdo odsouzen taky neni pravda.

Im-the-best-at-being-impeached.jpg (WabbajackR (22.1.2021 13:36)
Zajimave ze jedine co prineslo nekolikalete vysetrovani RUSSIAGATE, bylo jen ze demokrate zfalsovali dukazy a krive obvinili donalda z vlastizrady. A nikto za to zatim nebyl odsouzen. Plus Biden sam pred inauguraci porusil Logan act.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...