MyMuži  |  MotorGuru  |  Domény  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeníkKomunistka fixed fixed fixed fixed fixed
Obrázek Komunistka fixed fixed fixed fixed fixed
The dishonorable George Floyd seals are dangerous nahoda nebo historicka zkusenost orbit ne Popcorn-time Unforgiveable
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (Rarach) (16.7.2021 8:03)
Wut: "komunismus zcela prokazatelně po čase vede k prosperitě a celonárnodnímu blahu" ... Prokazatelne v ktere zemi a kdy?

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (.:Gembler:.R (15.7.2021 22:55)
Merlin: jop, vidim to stejne. Dostat to pod palec, tak jsou tohle cisla za mesic. Stavel bych kafilerky a exportoval psi granule, importoval naboje B-)

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (zaltej) (15.7.2021 19:21)
"komunismus zcela prokazatelně po čase vede k prosperitě a celonárnodnímu blahu - životní úroveň stoupá všem, ne jenom pánům ředitelům." - svatá pravda! Vždycky když někde komunismus skončí, tak se todle děje!

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (MerlinR (15.7.2021 17:06)
Wut°: Začni číst pohádky od jiných autorů ...

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (Wut°) (15.7.2021 16:59)
Kapitalismus jen prohlubuje chudobu a vždy skončí krizí. Naopak komunismus zcela prokazatelně po čase (pokud není narušován kapitalistickejma kokotama) vede k prosperitě a celonárnodnímu blahu - životní úroveň stoupá všem, ne jenom pánům ředitelům.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (MerlinR (15.7.2021 16:50)
Na druhou stranu, kdybych se dostal k neomezené moci já, byla by u těch čísel na konci ještě aspoň jedna nula navíc.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (Solunio) (15.7.2021 15:07)
Adams: ty jsi fakt nepoučitelnej dement. Bylo by super, když bys z téhle zlé kapitalistické země vypadnul a odstěhoval se do té pokrokové a úžasné Číny, ty levičácká mrdko B-) . Tady ti bude hrozit pořád nějaké nebezpečí kvůli zlému kapitalismu.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (adamsR (15.7.2021 14:07)
Mno jo, zlí Číňani zavíraj potenciální přenašeče řetězem, aby jim nechcípali starý, hodní kapitalisti je nechají chodit do práce a vo starý se nestaraj.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (hmm hmm) (15.7.2021 13:57)
Kdo je komunista nebo má sympatie ke komunismu, tomu zločiny komunismu nevaděj, naopak je podporuje jako legitimní prostředek k nastolení komunistický utopie. Takže chtít někoho odradit od podpory komunismu uvedením těchhle skutečností je celkem zbytečná snaha.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (Solunio) (15.7.2021 13:12)
V Číně zvládli epidemii tak, že jí dovolili rozšířit do celého světa a pak svoje vlastní lidi zavírali řetězama v bytech...adams logic.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (adamsR (15.7.2021 12:45)
piares>No, například v Číně... :D

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (kulesi) (15.7.2021 12:25)
Nevim, co vsechno z toho je fotokram (treba takle serednej nekdo fakt je), ale co je to kurva za mor s tou marketingovou tykackou vsude posledni dobou? Nejsem nijak extra jemnocit, ale krome nocnich klubu preferuju v jakymkoliv obchodnim styku proste jednoduchej prubeh bez zbytecnejch familernosti. Treba z newsleteru Manadrinku mam diky ty tykaci forme pocit - ted si sednes na zadek a ctes tenhle prispevek na nasem blogu ty retardovany hovno jo a jsme nejlepsi jidlo ve vesmiru, rozumis. Rozumis?!

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (piares) (15.7.2021 10:39)
Adams: ty jsi slušnej zmrd. Ono totiž komunistické státy zvládli pandemii na jedničku, viď? Přestaň otravovat slušný a pracovitý lidi, ty kreténe z mamahotelu.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (nornikR (15.7.2021 10:28)
To nebyl pořádny komunismus...chyběl větší hladomor.

Komunistka_fixed_fixed_fixed_fixed_fixed.jpg (adamsR (15.7.2021 10:28)
(o kšeftech na úkor zdraví a životů lidí nemluvě :D)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...