VipShow  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeníkMluvcacek be like
Obrázek Mluvcacek be like
Rehor samsa nove narizeni profi fixed omacka na cestovani Nature in nutchel zasahovka uz je na ceste Life hacks cancer
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

Mluvcacek_be_like.jpg (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:49)
Merlin: Jinak v Rusku se taky prislo na spoustu veci, treba na Jablockovu svici, na oxygen-rich turbocerpadla v raketovych motorech, na pouzitelnou vodikovou bombu s LiD, na tokamak. Myslim, z eprvni jaderna elektrarna, ktera skutecne dodavala proud do site byla ruska. Jejich technika sice zrala jako kanal (at uz elektrinu, nebo ropu) a byla tezka jako krava, ale casto byla extremne odolna, robustni a velmi pokrokova. Treba letadla meli pekne aerodynamicky spocitane jsem slysel.

Mluvcacek_be_like.jpg (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:46)
Merlin: Sorry, ale trifazovy proud a asynchronni elektromotor vynalezl Nikola Tesla, ktery byl ... ehm ... priblizne Jugoslavec (zil ve meste, ktere je dnes jedne balkanske narodnosti, ale byl jine balkanske narodnosti a mam v detailech trosku hokej, najdete si ho na wiki) a rozhodne ne Rus. Komutatorovy motor je snad jeste od Faradaye, ne? Svareni je hodne siroky pojem zahrnujici asi 10 ruznych metod a konkretne elektricke svarovani oceli uhlikovou elektrodou je z USA.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (25.1.2021 0:39)
Už jenom že bys neměl nic, co je svařovaného nebo kde se používá třífázový proud nebo elektrický motor, co bys jistě poznal. Ale jinak máš pravdu, neskonale víc je toho z USA, tam na tom totiž vynálezce víc trhne a proto se tam přesouvají.

Mluvcacek_be_like.jpg (paylotR (24.1.2021 23:05)
Nejsem moc velký fanda Ruska ani USA a v jedoduchém světě bych řekl, že je to prašť jako uhoď. Nicméně fakt že v Rusku se emigruje podstaatně více ven než dovnitř a u USA více dovnitř než ven a to, že 90% toho co denně používám bylo vyrobeno/vynalazeno v USA a u Ruska neznám ani jeden místní produkt mi stačí, abych se přiklonil na stranu USA. Na rovinu: Kdyby Rusko přez noc přestalo exisovat a neřekli by nám to ve zprávách, dozvěděli bychom se to vůbec někdy?

Mluvcacek_be_like.jpg (456) (24.1.2021 20:06)
Rusko? To je ta země, kde v lednu snědli úrodu a v dubnu snědli sadbu i osivo? To je ta země, kde neexistuje nemorální zisk, protože jsou tam všichni jsou rádi za to, že jsou ve ztrátě? Ta země, která nedokáže pokrýt ani vlastní spotřebu alkoholu, protože vyhořel lihovar a majitele našli oběšeného?

Mluvcacek_be_like.jpg (originalAvenger69) (24.1.2021 19:59)
stejně největší kumšt českých vypatlanců (od komunistů po různé flastence) je absolutní adorace a předstírání, že současné Rusko je hrdým pokračovatelem starých komunistické tradice a lidi se tam mají líp než u nás... :D A ono ani jedno z toho není ani zdaleka pravda. :-D :-D :-D

Mluvcacek_be_like.jpg (DeLorian) (24.1.2021 19:36)
Rusové jsou většinou, alespoň podle mých zkušeností, takové povahy že si nepodtežuijí přímo na vládu a představitele, ale podle těch věcí na které si stěžují je jasné že jim to vadí, leda by si mysleli že za všechno dobré může Putin a za všechno špatné asi západní agenti, nebo co. Ti mladší, co většinou nic jiného než Putina neznají, tak si změnu asi přeji víc než ti starší co i přes nespokojenost nechtějí moc riskovat

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 19:22)
Nemám to od lidí ze staveb. Vím to od obchodních partnerů, kteří měli to štěstí a v Rusku vydělali nějaký prachy, ale nebavil je těžce zkorumpovanej systém a placení výpalného, aby tě státní moc nechala podnikat, proto své podnikání přesouvají. Tím Rusko dál a dál chudne. Střední vrstva je tam strašně tenká. Naprostá většina lidí je v Rusku chudých.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (24.1.2021 19:16)
Ale ono to o tom celé je, ten člověk většinou nic neumí, inteligence obvykle docela nízká a tak se mu tam holt nevedlo a vidí to černě. Proto šel hledat štěstí jinam. Protože tihle lidé, a že jich tam je dost, se tam mají fakt blbě. Ale už taková ta střední třída žije docela v pohodě, asi jako u nás. A těch taky není málo.

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 19:04)
Merlin: Jak typické... Lidé obhajující ruskou federaci většinou mají problém se svým vlastním egem. Což si dokázal tím, že přidavače na stavbě považuješ za něco méně cenného. I kdybych dělal s rusákama na lešení, tak bude pod mou úroveň bavit se s tebou.

Mluvcacek_be_like.jpg (MerlinR (24.1.2021 18:52)
Pepin22> Byl jsi v Rusku osobně nebo to znáš jen z vyprávění od kolegy přidavače ze stavby?

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 18:00)
"Hrdých" je pár zmrdů okolo Kremlu, oligarchové atd. Zbytek skutečně hrdých rusů, Dre bídu s nouzí se a nemá co žrát. Taková je realita.

Mluvcacek_be_like.jpg (--) (24.1.2021 17:54)
V Rusku jsou staří komunisté, ve Twitteru mladí neomarxisté. Ničím se neliší, praktiky mají stejné, vzájemně se však nesnáší. Cpt. Out. ;-)

Mluvcacek_be_like.jpg (Komunistická Mlátička) (24.1.2021 17:44)
Pepin22) Lžeš, já znám Rusko MOC dobře. Tento hrdý národ si nenchá vypatlat hlavu sorošovou propagandou!

Mluvcacek_be_like.jpg (Pepin22) (24.1.2021 17:13)
Komunistická mlátička: Lžeš, absolutní většina rusů Putina ze srdce nenávidí. Ale řeknou ti to, až když tě znají dýl a získáš si jejich důvěru. Zkušenost s rusama žijícími u nás. A jeď se do Ruska podívat. Pár odvážných nadává a zbytek ze strachu mlčí.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...