ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnouNATO did this
Obrázek NATO did this
RF Turista Kremlobot  tymd sach mat ukrobuznicky uz je velky zaujem 720history dotace
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (17.8.2022 6:41)
Vmc: nj když pro tebe jsou to slaměný panáci, protože: 1. O real politice víš leda tak hovno 2. Neumíš přemýšlet dopředu 3. Jsi tupej konformní idiot (kterej bude určitě vyhledávat to slovíčko "konformní" :-D )

NATO_did_this.jpg (ajajaj) (16.8.2022 13:50)
A tak jako tak tu pořád budeme žít v naší zemi pod NATO a EU. Libí se mi jak jsou z toho prorusáci smutní :D

NATO_did_this.jpg (Vmc) (16.8.2022 13:05)
Švabach: slaměné panáky by ti šly, jak typické pro hloupé lidi bez argumentů

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (16.8.2022 6:50)
Jojo máte pravdu kluci, je to vlastně progresivní pokrok a skvělý vývoj -70 druhů pohlaví, klasifikace oslovení uchyláka mimo jeho představu jako sexuální obtěžování. Zákroky na změnu pohlaví (=sterilizaci) už od 12 let bez souhlasu rodiču. Násilné mixování ras s vyhlídkou na občanskou válku, důraz na ideologii před pragmatismem a zajištěním základních potřeb. Pomalé odstraňovaní individuální svobod etc. Asi je to všechno pokrok a já tomu jen nerozumím, děkuju za poučení. Už jsem nyní napravený.

NATO_did_this.jpg (miklos-abdulR (15.8.2022 22:43)
ajajaj to vystihl dokonale. Mimochodem je pikantní, jak švabach is je dokonale jistý, že není kdejaký křupan a rozumí tomu všemu mnohem lépe.

NATO_did_this.jpg (:.) (15.8.2022 18:08)
Nevšiml jsem si, že by USA někoho házely přes palubu.

NATO_did_this.jpg (ajajaj) (15.8.2022 14:27)
o dekadenci a upadku a pádu kapitalismu se kecá už od padesátých let. A jediné co se za tu dobu rozpadlo byl východ.

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (15.8.2022 13:54)
pokr. nežij v minulosti a sundej si ty růžové brýle. Svět se rychle mění a západ už dávno není tak vnímán. Navíc ve světě velmi dobře vidí naši urychlující se dekadentnost a úpadek. Jsme takovej bordel na kolečkách, kterej ze setrvačnosti pořád ještě jede dál, ale už se čím dál víc zadrhává. Krize na UA všímavým připoměla, že náš "nejvěrnější" spojenec nás klidně kvůli svým geopolitickým zájmům hodí přes palubu, aby nás pak mohl levně koupit. Pád je nevyhnutelný a otázka je, jestli to bude Čína nebo USA...

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (15.8.2022 13:49)
xcvcxxcvz: klidně bych s tebou i souhlasil, ale ty se pohybuješ v mezích morálky, což je v realpolitice nesmysl. Nikdy se jí nikdo neřídil, maximálně byl schopen pomocí propagandy zahalit svou realpolitiku do nějakého hávu morálnosti. (Takové ty "řítí se na nás" apod.). Mluvíme tu ale o realpolitice pro to se musím zeptat: A máš tu svou domělou nadřazenost nějak podepřenou? máš vojenskou sílu, která budí respekt? máš oddané obyvatelstvo, které v případě nouze bude bojovat za tvou věc? Myslím, že ne Time...

NATO_did_this.jpg (Rododendron) (15.8.2022 11:55)
Defenzivní aliance NATO, kterou rus používá jako záminku, je snad to nejhloupější, co už roky slýchávám. Hlavně, že russci podepsali UN Charter, Helsinki Accords, NATO-Russia Founding Act, a mohl bych pokračovat. Všechny smlouvy jsou stále platné, a zaručují suverenním zemím vstoupit do jakékoliv aliance, do které chtějí. Ale se smlouvama si vytírají prdel a propaganda je super, tak jsme tam, kde jsme.

NATO_did_this.jpg (xcvcxxcvz) (15.8.2022 11:51)
Švabach orig.: nevím, zda je to vysoký maják, ale eutoatlantická civilizace je na morálně vyšší úrovni jak chudobinec nebo muslimové. Existují totiž přirozená lidská práva (na život nebo majetek), které my chránímě a to nás morálně povyšuje nad chudobinec nebo musulmany.

NATO_did_this.jpg (:.) (15.8.2022 11:15)
Šváb, ach, jeden ruskej.

NATO_did_this.jpg (NN/A) (15.8.2022 10:50)
"je pikantní jak se k světové (real) politice vyjadřuje kdejaký křupan" - a pak tady vybrečíš dva odstavce :-D

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (15.8.2022 10:15)
pokr. Můžeme si o tom myslet své, ale je nesmysl to jednomu vyčítat a u druhého to nevidět. Selektivní slepota. Já celkem chápu ty důvody, jelikož žijeme v euroamerické civilizaci, čerpáme její zdroje a proto máme tendenci ji vyzdvihovat nad jiné, ale dělat ze sebe pak ještě nějaké morální majáky, to je už nad mé uvažování. Je to navýsost pokrytecké a arogantní.

NATO_did_this.jpg (Švabach orig.) (15.8.2022 10:09)
Je pikantní jak se k světové (real) politice vyjadřuje kdejaký křupan, který vůbec nerozumí jejímu konceptu a cpe do ní nějakou morálku či podobné chujoviny. Analogie z oblasti vztahů je zatím jedna z nejdebilnějších co jsem viděl použít, to už chce vážně kumšt z naivity. První lekce z realpolitiky je, že velmoci žádnou morálku nepotřebují a vždy si svůj postoj nějak vnitřně zdůvodní + velmoci vždy potřebují kontrolovat své "zadní dvorky" = mají potřebu ovládat tzv. nárazníkové pásmo kolem své země.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...