Pravda24  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapkyPokud ohrozuji vasi rodinu jste nejspis buzna
Obrázek Pokud ohrozuji vasi rodinu jste nejspis buzna
uhel pohledu 2 Hamimonopoly a mam jich spoustu Buresova klicka pockaj az zistis co je Svedska trojka Bojovnice proti piratobolsevikum
Komentáře (70) Komentovat Nezobrazovat

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (,,) (4.5.2021 9:13)
no: Ne, to opravdu není psychologie, a není to ani postižení. Je tam spousta odlišností na úrovni hormonů a receptorů, za to ti hlava nemůže. Homosexuál může vést naprosto spokojený život. Jedinou podmínkou je, aby ho společnost neutlačovala a nepřemlouvala k psychoterapiím, které nefungují, protože příčina homosexuality není psychologická. Bohužel konzervativní pindalové nikdy pořádně nepoznali svět kolem sebe, a protože sex je pro ně tabu, mají o něm pouze středověké představy a názory.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (The other guy) (4.5.2021 7:26)
no: to jsou už davno vyvrácené pseudovědecké žvásty. A fluidni gender je taky něco uplně jiného než sexualni orientace.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (no) (4.5.2021 0:43)
Cajgon: v 19.století byla homosexualita trestným činem. Já ani netvrdím, že to je nemoc - tak co strašíte s elektrošoky. Je to postižení, obdobně jako když nemáš ruku. Buď se bez ní narodíš, nebo o ni přijdeš, ale jsi zdravý. Část LGBT tvrdí, že to mají vrozené, část mluví o fluidním (proměňujícím se) genderu, ale vědecky není nic z toho podloženo. Ze všeho nejvíc je to asi psychologická záležitost a pokud postižený chce, může dostat psychoterapii. Trošku se vzdělejte -> homosexualita.cz

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (,,) (3.5.2021 10:55)
nichal: Saúdská Arábie přijde za námi, pokud tu dostanou slovo konzervativní populisté a začnou prosazovat svoje konzervativní hodnoty. Nebudou tomu říkat islám nebo právo šaría, ale v tom podstatném to bude dost podobné. A mimochodem, už jenom ta věta "necháváme je dokonce dělat průvody" značí, že je to snad nějaká milostivost a že nevnímáš odlišné jedince za rovnoprávné členy společnosti. Bohužel apelovat na empatii nemá smysl, značná část lidí z obou stran spektra ji postrádá.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (The other guy) (3.5.2021 10:36)
temna-hmota: to je pořád dokola, kdyby měly stejnopohlavní páry stejná práva, tak za ně nebojijí

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (LumpenkavárníkR (3.5.2021 10:33)
(temna-hmota): Myslím že trefnější je to takhle: "Žán, co je to pod okny za hluk? To je demontrace za ochranu tradiční rodiny pane. A co chtějí Žán? ochránit tradiční rodinu pane. A on ji někdo ohrožuje Žán? Ne pane. Tak proč tak křičí? Jsou to buzeranti, pane." ;-)

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (temna-hmotaR (3.5.2021 10:25)
Žán, co je to pod okny za hluk? To je průvod LGBTQIKVVFM pane. A co chtějí Žán? Stejná práva pane. A on jim je někdo bere Žán? Ne pane. Tak proč tak křičí? Jsou to buzeranti, pane. :-D

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (kemr) (3.5.2021 10:07)
to je zase pocteni tady....

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (vocokoR (3.5.2021 9:41)
Levičácká kurva Lumpenkripl tady zase plodí svoje blitky, protože na fóru už ho všichni ignorují. Ví tvoje žena, že místo sexu s ní si raději pouštíš gay porno? B-)

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (LumpenkavárníkR (3.5.2021 9:08)
(kasparek ): Jo jasně. To si pamatuji. To tam někdo vepsal dodatečně a EU to začala oceňovat tenkrát když hadi měli křídla, komunisti a pravdu a kunda zuby. My ale už naštěstí žijeme v jiné realitě. V té existující..

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (Vmc) (3.5.2021 8:50)
@kasparek tam ale nic takového není. EU to oceňuje? Tak určitě..

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (kasparek ) (3.5.2021 8:37)
Samozřejmě, že je to útok na rodinu. Je to popsáno už ve Ventotene manifestu, jehož autora (italského komunistu) oceňuje EU. Ten vytvořil v 1940+- návod, jak soudruzi na západě mohou ještě prodat svůj komunismus, když jim ho podlidi z východu tak zkazili (ukázali v pravém světle). Je to inspirativní text a po jeho přečtení a doplnění informací o Frankfurtské škole a "cesta institucemi" začne vše dávat smysl.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (The other guy) (3.5.2021 8:35)
nichal: ano, registrované partnerství je diskriminace stejnopohlavvních parů.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (LumpenkavárníkR (3.5.2021 8:20)
(Michal): já bych radši získával nadhled v západních zemích. Kde je homosexuální svazek právně na stejné úrovni jako ten hetero. Směrem na východ se mi moc směřovat nechce. Ani k nějakému náboženskému fanatismu. Argument: "jinde je to horší", proti tomu aby se usilovalo o zlepšení u nás je faul.

Pokud_ohrozuji_vasi_rodinu_jste_nejspis_buzna.jpg (PivoR (3.5.2021 8:18)
Neznám chlapa, který by se hrnul do manželství. Většinu ženatých kámošů k tomu donutila partnerka. Stejně tak neznám nikoho, kdo by chodil do kostela. Ale jak přijde řeč na buzny, všichni jste najednou ultrakonzervativní katolíci a horliví zastánci bohem stvrzeného svazku, bez kterého by se celá naše tradiční společnost údajně posrala. Hm.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...