Domény  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  MyMužiStalo se presne pred osmdesati lety
Obrázek Stalo se presne pred osmdesati lety
anti-komar mali by pomahat ale iba kradnu penize MASO-SYR-OLYMPICS-PP vikingsky pohrebni clun Nie dobze They-even-have-the-same-name-what-a-coincidence
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (mikao) (25.6.2021 14:56)
tuleně zhuleně: Když už taháš ty smlouvy....tak Němci přestali platit nehorázný a likvidační reparace a navíc si vzali území, kde se jim zachtělo. A nikdo ani necekl...všichni tleskali jak to posílí mír. Poláci navíc chtěli s Němci táhnout na Rusa (tehdá na sověta), ale těm byli ňáký slovani-poláci u prdele, a protože už měli veškerý válečný průmysl Evropy, tak si to Polsko mohli prostě zabrat, že jo. Stejně to před 1/4 stoletím bylo německý území.....a z druhý půlky Ruský. Polsko přes 200let neexistovalo.

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (MerlinR (22.6.2021 20:53)
@Tadybyl: Máš to nějaký v hlavě pošahaný, podivný tvore. Já o komunistech nenapsal ani slovo, natož v jejich prospěch. Máš snad nějaký protiargument k tomu, co jsem napsal, dutá hlavo? B-)

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (grasakR (22.6.2021 19:48)
Kamosi nejak zvlast nebyli,asi jako hitler kamosil s polakama a ac si dali spolu ceskoslovensko pak na ne vlitnul.... o kamaradstvi hitleraca anglanu ani nemluve.... kuwa dpc to sme s nim snad nekamaradili jen my?

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (Kalda) (22.6.2021 19:00)
tak si neco zjistete ohledne Postupimske konference jak si Truman se Stalinem rozdelili povalecnou Evropu

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (Tadybyl) (22.6.2021 18:25)
Merlin: ten red herring si strč zase někam do prdele odkud jsi ho vytáhl. Takový omlouvaci komoušskych zločinů jsiu skoro v každé diskuzi

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (MerlinR (22.6.2021 17:50)
No, u nás bude asi známější Mnichovská dohoda, která taky dost přesně určila, jaké území bude Československá republika a co bude Německo.

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (CajgonR (22.6.2021 17:24)
Ta nejznámější [odkaz]

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (cyklista) (22.6.2021 16:38)
Která další smlouva o vzájemném neútočení měla dodatek o rozdělení Evropy?

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (CajgonR (22.6.2021 16:37)
obr: tak si o te smlouvě mezi SSSR německem něco dohledej. Klíčové je že měli tajnou dohodu o rozparcelování a obsazení celé východní Evropy, mimo jiné. S jinou podobnou smlouvou te doby se to prostě srovnávat nedá.

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (Tulene Zhulene) (22.6.2021 16:34)
obr: Najdete si nekde neco o tom, kde Nemci zkouseli zbrane, ktere oficialne podle smluv nesmeli po 1. svetove valce vyvijet. Treba tanky. Kdopak jim dal testovaci polygon asi 100x100km.

Stalo_se_presne_pred_osmdesati_lety.jpg (obr) (22.6.2021 16:32)
Best friemd? Fakt mam ryd tyhle radovtipny vyklady hiatorie. Ze SSSR melo pakt o neutoceni s nemeckem z nej fakt kamose SSSR nedela. Pdobnej pakt meli jaksi driv polaci, ale treba taky anglani. Podle logiky autora pak byl best friend britanie nemecko. Ne, neni vtipny a ano, jsem suchar.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...