Pravda24  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  MyMužiTrudeau and gun ownership
Obrázek Trudeau and gun ownership
casem i vic skola zivota zdruzeni pro pomoc logika modry vlas poiauto earth flat zmolkovac with his greatest enemy
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Abdul_HasanR (6.7.2022 13:19)
Prawda: poslední popravený politik byl v roce 70 zástupce premiéra Quebecu. Byl zavražděn marxisticko-leninistickou organizací. Trudeau si podobné lidi proti sobě těžko poštve. A pointa byla jinde - to že někdo není politik neznamená, že někdo nemůže jinému vadit. Dnes v některých stačí blbý příspěvek na netu a už tě pronásleduje banda idiotů, u kterých nevíš, čeho jsou schopni. Nebo dle tebe má každý vždy držet hubu?

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Prawda . . . ) (6.7.2022 9:34)
@Abdul_Hasan: Vždy máš dva, někdy tři tábory lidí. Jedni ho volili (podporovali), mají ho rádi. Jiným je tu úplně u prdele, no a třetí tábor lidí jsou v opozici, nemají ho rádi, a chtěli by se ho zbavit. V ČR se tento třetí tábor lidí naštve v hospodě, maximálně udělá demonstraci, pomaluje fasádu domu, hodí vejce na politika apod., V zahraničí se na politiky jde třeba nožem, hází po nich kamení, střílí se na ně. Však si vem těch atentátů, co bylo na krále, prezidenty, vysoce postavené politiky...

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (bilanula) (5.7.2022 17:32)
Abdul_Hasan: když probíhaly v lednu 2022 protivládní protesty, kde jeden z nejčastějších transparentů byl "fuck trudeau", tak Trudeu na čtrnáct dní prostě zmizel. Prej měl rizikovej kontakt a hodil se do karantény, kterou trávil na neznáném místě. Takovej to je hrdina.

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Abdul_HasanR (5.7.2022 16:39)
Prawda: a koho tak nasral ten politik? Nebylo by lepší, kdyby on taky nenasíral lidi?

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Abdul_HasanR (5.7.2022 16:33)
miklos-abdul: Protože nemáme tolik lidí s toaletní mentalitou, což je v některých zemích problém.

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (nx2kR (5.7.2022 15:42)
výkon povolání ochranky není everyday life, uploader je kokot.

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (nichalR (5.7.2022 10:45)
Prawda . . . : umim cist. ale omlouvam se, je to argumentace jak ze skolky. to bych zcela jednoduse mohl rici, ze nosit kondom v penezence je na 99% casu (a pro nekoho 100% casu) uplne zbytecne. nebo jak si predstavujes ochranu osob a majetku? slovni? nebo mam volat policii a dohodnout se s pripadnym agresorem, aby pockal az prijedou? a kdyz zbran uz mam, tak s ni snad nechodim cvicit a nemusim se o ni starat a cistit ji?

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Prawda . . . ) (5.7.2022 10:27)
@nichal: Nevím, jestli to máš naučenou rétoriku nebo nechceš číst a chápat psaný text, ale o zákazu nebylo ani slovo. Já jenom říkám, že argument ''mám to na ochranu sebe a své rodiny'' je zcestný pro 9 z 10 držitelů palných zbraní. Zbraně jsou pro většinu držitelů hračky, resp. baví je o zbraních číst, baví je je používat a čistit, a tak podobně. Takže rétorika má být ''mám rád zbraně, nechte mi moje hračky'' a ne kecy o ochraně majetku a osob.

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (nichalR (5.7.2022 9:42)
Prawda . . . : to je super argument. tak ty zbrane zakazeme. co se pak stalo v brazilii? co v anglii? co ve svedsku? kriminalita vyletla. ten Pepik, co si jde pro startky do trafiky pak s klidem potkal borce, co chtel jeho penize ci telefon ci cokoliv jineho. a zrovna Trudeau je krasny priklad nekoho, kdo ma namireno rovnou do totality. a tam, jak je znamo, mohou mit zbrane jen silove slozky na plebs.

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (Prawda . . . ) (5.7.2022 8:28)
Vysoce postavený politik má ochranku se zbraněmi? Ano, proč ne, na jeho ochranu. Pepík, co si jde do trafiky pro Startky s pistolí, říkajíc, že na jeho ochranu a ochranu jeho rodiny? Koho ten Pepík tak nasral, aby musel u sebe nosit pistoli? Zbraně jsou hračky, lidi, co je nosí, střílí, čistí, ... tak je to prostě baví, je to hobby jako každé jiné. Kecy o ochraně a bezpečnosti jsou v 9 z 10 případů hloupá výmluva. Taky je lepší jezdit autem, přesto lidi kupují motocykly. ;-)

Trudeau_and_gun_ownership.jpeg (miklos-abdulR (5.7.2022 7:32)
Ti, co odmítají zbraně, jsou chráněni těmi, kdo je nosí. A v ČR může získat zbroják každý, kdo není úplný debil a nemá záznam, stačí trochu času a úsilí, a přesto patří mezi nejbezpečnější země na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...