HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  TechSvětVelezeman
Obrázek Velezeman
uhel pohledu 2 Bill single Hamimonopoly a mam jich spoustu Buresova klicka Jak resit blbost
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

Velezeman.jpg (AtarianR (20.4.2021 20:38)
Tvl. Co zas ten geront placnul nebo udelal? Ja nema cas sledovat zpravy..

Velezeman.jpg (gfdhgf) (20.4.2021 14:47)
Bumbíc - ten první výbuch byl za přítomnosti těch dvou nebožtíků, kteří tam byĺi kontorlovat a připravovat bedny na vyskladnění. Bo nkterým chyběly popisky a zapečetění. Takže klidně mohl jeden z nich bombu objevit a přitom ji odpálit. Například při pokusu o odstranění. Scénář "tenhle pytlík do bedny nepatří, tak ho vyndám..."

Velezeman.jpg (Skvělej Johnny) (20.4.2021 12:55)
Nebo se do konce týden přijde na to, že je to vycucané z prstu a Koudelka bude konečně veřejně popraven. Zeman vítězí, opozice (A půlka NATO) se znemožní, Rusové jsou opět za neviňátka.. to by byl majstrštyk.

Velezeman.jpg (nakakat) (20.4.2021 12:36)
toho zmrda co tohle promítl na hrad bych popravil

Velezeman.jpg (jdsulinR (20.4.2021 11:59)
Takovou radost TI neudela :D nejpravdepodobnejsi je scenar - "byly to zbrane pro teroristy ...."

Velezeman.jpg (Jan ZachrtaR (20.4.2021 11:39)
Doufám, že Zeman spáchá pod tíhou důkazů od BIS rituální sbevraždu a žádný projev mít v neděli nebude. Mohl by to třeba na vozejku napálit v plný rychlosti do Mrákotínského monolitu... B-)

Velezeman.jpg (jdsulinR (20.4.2021 11:07)
Zemanovo vyjadreni bych spise videl neco jako s Novicokem. Vubec to nebyli agenti GRU, byl to agenti ceske rozvedky a Skripal + tohle a dalsi akce byly pouze na posileni jejich kryti :D .... takze to cuckari opet nezvladli a vyzradili identitu nasich agentu ... Tak nejak bych to videl.

Velezeman.jpg (Skvělej Johnny) (20.4.2021 10:20)
bumbíc - klidně je možné, že ty bedny tou dobou, co to bouchlo měly být už pryč. Jen se změnil plán dodávky nebo tak.. Tomu, že šlo o zásilku munice na Ukrajinu a Rusáci se ji rozhodli vyhodit do vzduchu tak, aby bouchla u překupníka, aby jim nemohl sehnat náhradu, nemám zas až takový problém věřit.

Velezeman.jpg (Cyklista) (20.4.2021 10:08)
Měl by jsi s tím prasokokotníku něco dělat, musíš šířit osvětu a obracet na zatoulené ovečky na správnou víru. Já vím, že se docela snažíš alespoň zde na roumingu, ale to je pořád málo. Přidej! nebo to tu všechno zase zaberou rusáci!

Velezeman.jpg (Prasohyjeník) (20.4.2021 9:25)
Pravdu už se asi nedozvíme, ale taky si myslím, že je to jen taková zemanoidni výmluva, že to nebylo nic proti nám a taky že jsme jim u prdele. Ale co na tom, tenhle stát je opět pevně ve spárech bolševismu, tak to stejně půjde do vytracena...

Velezeman.jpg (bumbac) (20.4.2021 9:13)
já si myslím, že to bouchlo dle plánu. úplně si nedokážu představit, že tajně nainstalují dvě bomby s 2 maníkama, co to mají hlídat, za zadkem. prostě je odpráskli, pak vyhodili do vzduchu. a aby to nebylo nápadné, tak že vybouchl jen jeden sklad, tak za 14dní vybouchl další (věděli, že po tu dobu to tam bude nebezpečné a nikdo nepoleze kontrolovat další sklady). a pak už to není tak nápadné, když bouchne skladů víc. dá se říct, že tam byla munice nekvalitně skladovaná.

Velezeman.jpg (Prasohyjeník) (20.4.2021 9:13)
Však on se rusakům ještě omluví, že je ti naši čučkaři vyhmátli. V rámci národní očisty by měli zítra ve 12 hodin vyjít všichni Zemanovi voliči před dům a alespoň pul hodin se fackovat.

Velezeman.jpg (Hooonda) (20.4.2021 9:03)
Mrtvých mohlo být mnohem víc, kdyby to bouchlo někde po cestě v obydlený oblasti. Těm ruskejm amatérům to bylo jedno.

Velezeman.jpg (P EPIC ULTRA KNEDLO VEPR) (20.4.2021 9:02)
:-D Jako sere pes, ze to byl spatny socan, spatny premier, bude sice i spatny prezident, ale bude s nim hlavne vetsi sranda nez s Drahosem, o kterem na fejsbuku psali, ze sem pozve migranti a navic ma falesny brejle, ze ano. Tak tady tu srandu s Mildou mate KURBAFIXxX ;-)

Velezeman.jpg (sarajevo) (20.4.2021 8:57)
jen pockejte, v nedeli dorazej noticky z moskvy:"zbrane mely jit teroristum","Myslite ze by rusko posilalo vsude jen dva agenty?","Myslite ze amerika nedela to same?" atp atp.... pritom zabili dva nevinny Cechy!

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...