MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShowVlastizradci se vzdycky veseli s tabulkou na krku co ta svine provedla Paktoval jsem se s Rusaky
Obrázek Vlastizradci se vzdycky veseli s tabulkou na krku co ta svine provedla Paktoval jsem se s Rusaky
uhel pohledu 2 Bill single Hamimonopoly Jak resit blbost Buresova klicka patnactky uz se omrzely
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (TrubadurR (22.4.2021 15:48)
ad:nemecká armáda... Na und? Spojenci si pomáhajú... Alebo už ČR obnovuje bunkre aj z iného dôvodu ako muzeálneho?

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (Human.) (20.4.2021 10:37)
Oni se na nás soudruzi budou zlobit, soudruzi. To by uškodilo našim obchodním zájmům! Tak z toho uděláme útok na zboží a vlastně chválihodné přerušení obchodu se smrtí, záchranu trpících na Donbasu. AgroMédia to vyloží že EU nás dostatečně nepodpořila, tak jsme se přece museli domluvit. Prezident ji pak statečně odsoudí, nás volící plebs si za týden zvykne, za měsíc zapomene a na podzim už nebude vědět vůbec nic.Ti dva chudáci už jsou stejně 7 let v hrobě tak už si stěžovat nebudou.Holt politika, to je hra!

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (everisR (20.4.2021 9:29)
To mě vždycky fascinuje, furt tu někdo kecá o tom jak máme být suverénní a silná země. A když máme jakous takous možnost to ukazat, tak všem "flastencům" se stáhne prdel strachy před Ruskou státní mafií. To jste z nich vážně tak posraní? Sráči.

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (tadybyl) (20.4.2021 9:25)
Kozy: silné hlasy :-D nj, typické, něco překroutit, zveličit a razatní zprávička je na světě

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (Jan ZachrtaR (20.4.2021 9:23)
( . ) ( . ) To jsem nezaznamenal, kdo to byl? Ale i kdyby, snad to nepovažuješ za okupaci? V příhraničí spolupráce funguje, hasiči, zdravotníci, policie, atd.

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg ( . ) ( . ) (20.4.2021 9:07)
Jan Zachrta: nikoliv, píše se rok 2021. Byly zde silné hlasy, aby nám německá armáda pomohla s vybudováním očkovacích center a zajistila celý proces samotného očkování. Hanba!

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (Jan ZachrtaR (20.4.2021 8:57)
( . ) ( . ) kdo zval německou armádu? Tiso v roce 1944 na potlačení SNP?

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (Qaik) (20.4.2021 8:27)
( . ) ( . ) Co to meleš?

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg ( . ) ( . ) (20.4.2021 7:51)
nějaký kokot se vždy najde? nějaký kokot je dejme tomu tady tento no name čurák Zmikund. Německou armádu zde zvali známí veřejní činitelé, politici a osoby mající dosah na další desetitíce lidí. A řešil někdo nějakou vlastizradu?

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (bartllll) (20.4.2021 7:45)
vzdy se najde nejaky kokot

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg ( . ) ( . ) (20.4.2021 7:40)
když k nám nedávno někteří "liberálové" zvali německou armádu, tak to nikdo neřešil...

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (456) (20.4.2021 2:32)
emsy: Doublethink. U tady těchto naprosto normální. Z ameriky nic dobrého nepřišlo a zapálí si cigáro. Odkud že je tabák? Nepřípustná otázka.

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (jakubm) (19.4.2021 22:50)
nahlasit jako Hate Speech https://www.facebook.com/groups/PutinOfficial

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (jakubm) (19.4.2021 22:46)
co sakra dela v Nasi zemi? Sbal si kufry a vypadni, kdyz nejsi Cech.

Vlastizradci_se_vzdycky_veseli_s_tabulkou_na_krku_co_ta_svine_provedla_Paktoval_jsem_se_s_Rusaky.jpg (cyklista) (19.4.2021 22:18)
Na dvacet let na Solovky by ho z toho fanatismu docela rychle (možná nafurt) vyléčilo.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...