ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  MyMužibtc going
Obrázek btc going
the Legend sloboda prejavu cerenka svedsko - dansko Welderka FNM neighbor
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

btc_going.jpg (bilanula) (13.5.2022 7:42)
A mimochodem Monero, které jsem zmínil, je prakticky neoficiální měnou všech temných a ilegálních tržišť na internetu. Investicí do Monera si kupujete defacto podíl na byznysu, který raketově roste, který nikdy žádná vláda nezakáže, protože už je dávno zakázaný a vlády si s ním nevědí rady. Krypto opravdu není "nekryté", jak říkají experti na novinkách cézet. Zrovna ten temný trh možná generuje větší obraty, než kdejaká banánová zemička. Někdo vidí "nekryté" jedničky a nuly, někdo vidí obrovský byznys....

btc_going.jpg (bilanula) (13.5.2022 7:35)
Kalda: jo, hlavně některý krypto jako ETH se dá určitě považovat za moderní druh akcií. Člověk si kupuje miniaturní podíl v projektech, který budou na tom kryptu postavený (uživatelé těch produktů a služeb budou muset mít to krypto). Proto já osobně ETH a podobný ani nemám (důvod vysvětluju níže), ale pokud někdo chce investovat do něčeho, kde se dá snadno dokázat "k čemu to je", může investovat do podobných projektů.

btc_going.jpg (KaldaR (13.5.2022 6:56)
... kde jako u akcii cena pada kdyz lide prodavaji a stoupa kdyz nakupuji. A kdyz je FIAT v prdeli tak se velky spolecnosti zbavuji rizikovych investic a mezi ne patri prave krypto, takze jestlize je nejaka spolecnost v prdeli tak se zbavi krypta na coz pak podle objemu reaguje zbytek trhu. Proste nekdo vidi souvislosti proc se tak deje a jinej je nevidi a povazuje to za loterii

btc_going.jpg (KaldaR (13.5.2022 6:52)
Dash: tim dlouhodobym jsem myslel obdobu penzijniho sporeni, a ne abych to nechal svym potomkum ze by z mejch milionu mohli mit miliardy, to opravdu necekam. A jestli nekdo ceka ze krypto bude nezavysly na dramatickych vykyvech FIAT meny, je jen neznalej. Ja to vidim jako jistej druh akcii (taky to stoupa a pada s vykonem site - viz. treba lednovej pokles kvuli "odpojeni" kazachstanu kam se presunulo hodne cinskych tezaru), kterej je zavislej prave na vykonu, duvere lidi a nakupu/prodeji....

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 23:17)
Original: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=FIXED_it.jpg

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 21:06)
Dash: takové vazby právě mít "nesmíš", pokud se chceš od systému odpojit. Každý systém to ví a zneužívá toho. Komunisti se emigrantům také mstili přes rodinu. Když utečeš z KLDR, tvoje rodina jde do gulagu. Souhlasím s tím, že člověk nemůže mít třeba v ČR obchůdek, velký barák s velkou rodinou, kde polovina lidí pracuje nebo studuje ve státních institucích, babička s dědou pobírají důchod a zároveň tvrdit, že ses odpojil ze systému jen protože sis koupil Bitcoin. To je samozřejmě iluze, s tím souhlasím.

btc_going.jpg (Dash) (12.5.2022 20:58)
Ok, co když nechci odejít do jiné země. Co když mám dům, rodinu, práci, přátele, příbuzné? Lidi jsou neoddělitelně spojení s okolní společností. Nezávislost kryptoměn je jen iluze, nic víc.

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 20:47)
Dash: na světě není jenom jeden stát a (dobré) krypto je decentralizované. Ten zákaz by musel být celosvětový. Ani ohledně návykových látek není všude stejná legislativa. Jsou země, kde pivo neseženeš a jsou země, kde je pivo všude. Ohledně kokainu nevím, drogy mě nezajímají. Ale měl jsem vždy za to, že hlavní problém je pašování (to je problém i u alkoholu, například kvůli daním a clu). Krypto se "pašuje" v hlavě, prostě si zapamatuješ seed a jedeš do lepší země. Neodhalitelné.

btc_going.jpg (Dash) (12.5.2022 20:15)
Omyl a omyl. Stačí situace, kdy stát zakáže jakékoliv nakládání s kryptoměnami. V tu chvíli se s tvých bitcoinů stává něco na způsob balíku s kokainem. Jistě, má nějakou cenu, ale jeho hodnota teď jde využít už jen mimo zákon. Obchodováním s lidmi, se kterými většinou nechceš mít nic společného.

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 19:12)
Dash: je pravda, že pokud by se komukoli podařilo podkopat důvěru většiny v krypto, tak bych si za něj moc věcí nekoupil protože zaprvé by klesla akceptance a klesla by i cena. Na druhou stranu provládní média různě na světě zvěstovala kryptu konec už minimálně 448x (google bitcoin obituaries). Fyzicky si na moji peněženku nesáhnou, což je oproti bankovnímu účtu značný pokrok. Problém vidím ovšem v tom, že bitcoin je v současnosti "non-fungible". Monero je lepší (ale o Monero jsem přišel při nehodě na lodi)

btc_going.jpg (Dash) (12.5.2022 18:48)
A to je největší omyl, vás crypto anarchistů. Nemůžete zároveň žít ve společnosti a mimo ní. Stát na vaše crypto peněženky dosáhne jako na cokoliv jiného. Pořád zapomínáte, že hodnota peněz se projeví až ve chvíli, když si za ně něco koupíte.

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 16:49)
Mimochodem v Kanadě šli na blokování účtů stejně, jako ti naši fialoví fašouni. Gofundme zablokoval samotný provozovatel s tím, že "jim vláda politicky vysvětlila, že by to měli udělat a oni to pak dobrovolně udělali bez nátlaku". No a na zamražování bankovních účtů si odhlasovali nouzový stav (který tu máme taky). Podobnost čistě náhodná? Tak tomu by věřil jen magor.

btc_going.jpg (bilanula) (12.5.2022 16:46)
Já jsem například začal kupovat krypto před lety kvůli tomu, abych se vyhnul tradičnímu bankovnímu systému, který tě může kdykoli okrást nebo ti zamrazit účet. Události v mnoha zemích (například Kanada 2022) ukazují, že se tak běžně děje. Vývoj v ČR za této vlády (blokování webů, bonzovací kampaně) má k tomu taky našlápnuto. Myslím si, že old school bitcoineři jsou v tom ze stejného důvodu, jako já. Na investování kašlu, investice nejsou můj obor.

btc_going.jpg (nornikR (12.5.2022 13:50)
Pokud si někdo koupil akcie netflixu, tak za půl roku trati 75%. Škoda, že ten propad jsou jen akcie a ne třeba nemovitosti, ale 2009 ukázaly, že ty reaguji výrazně pomaleji.

btc_going.jpg (Jauvajs) (12.5.2022 12:12)
jediná dobrá investice je do lásky ... prodejné :D

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...