Linh ART foto  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ByznysDeníkgorby a putin 19.09.2022 
Obrázek gorby a putin
ceny paliv v rusku zustavaji stejne - meni se j... are u russian.fixed Vsechny nas to ceka proc je volis babi Cd ster2 PRAHA 2023
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

gorby_a_putin.jpg (Těžko) (20.9.2022 21:27)
A v tom je právě ten rozdíl mezi námi. Můj názor je, že "svůj svět" by neměl násilím vnucovat nikdo nikomu nezávisle na jeho domnělé nadřazenosti.

gorby_a_putin.jpg (Ten Ruský svět, to je jen špína, všude jen zmar a Ruská bída) (20.9.2022 21:01)
"Jsou to jejich země, jejich způsob života atd. " - Ano, do tohoto bodu je to v pořádku. Problém nastává, a to co se teď děje, že Rus chce svůj Ruský svět vnutit Ukrajině, Polsku a celé Evropě, od Vladivostoku po Lisabon. Hranice Ruska končí tam, kde Rus dostane přes držku. Což se teď děje

gorby_a_putin.jpg (Těžko) (19.9.2022 20:24)
Že je Rusko z pohledu nás Evropanů a dalších obyvatel 1. světa zaostalá a divná země, je samozřejmě pravda. To je třeba Afrika taky. Hodně odlišná (i když v moderních částech už ne zaostalá) je i Čína. Odlišné jsou i muslimské země. Já si říkám - no a co? Jsou to jejich země, jejich způsob života atd. Když Rusko místo západu vyrabuje Čína, je to problém Rusů.

gorby_a_putin.jpg (GeorgethebestRP (19.9.2022 19:28)
( Human ) to máš bohužel pro Rusko pravdu. Proto se Čína nasere do války, protože čekají jak to dopadne a už si brousí zuby na to nerostné bohatství které nuzákov nabízí. Už teď z toho těží že kupují produkci která by šla do Evropy ale za ani ne polovinu, spíš třetinu toho co jsme platili my.

gorby_a_putin.jpg (Human.) (19.9.2022 19:10)
Jediné leninské peklo a přírodní bohatství vyrabované jim tam dělá komunistická Čína. Na Sibiři by mohli vyprávět. ;-) Když si srovnáme jak tu po pádu komunizmu byli všichni holé zadky a teď po 33 letech "rabování" si češi z plezíru jezdí na pohřeb anglické královny tak ač není vše ideální tak jsme si objektivně výrazně polepšili. Jen ti rusáci jsou pořád stejně holé prdele.

gorby_a_putin.jpg (cyklistaRP (19.9.2022 19:06)
Těžko má výjimečně pravdu, Rusko je vlastně taková větší africká rozvojová země, která by bez pomoci civilizovaných zemí žila dnes na úrovni doby kamenné.

gorby_a_putin.jpg (Těžko) (19.9.2022 18:34)
Tou plánovanou kolonizací mám na mysli to, že západní firmy tam kromě vydělávání na sekané v housce chtěly hlavně samy těžit plyn, ropu, nerosty atd. tak, jak to s oblibou činí v rozvojových zemích a vydělávat na tom místo Ruska. Že život v Rusku nebyl za Stalina žádný med, je samozřejmě jasné. Jenže ono to bylo stejné peklo i za agenta Lenina. Takže varianty byly 1) Stalinské peklo + přírodní bohatství Ruska patřící Rusku 2) Úplně stejné leninské peklo + přírodní bohatství Ruska vyrabované západem.

gorby_a_putin.jpg (Rusák zpátky do Chudobice!) (19.9.2022 17:20)
@qwert01: Vysvětli to mužikům, kteří se ládují těma americkejma sračkama v Bělorussácku, přičemž Nuzno&Tóčka jim nevoní? Jako dá se žít, samozřejmě. Ale nuzáci přišli o víc. Což je dobře, pravý Rus nic z dekadentního západu, na který plive, nepořebuje. Jediné co je pravému Rusovi "nuzno" je se nechat rozstřílet na sračky pro sen chcípajícího taxikáře. Tak bude pravý Rus konečně šťastný

gorby_a_putin.jpg (qwert01RP (19.9.2022 16:44)
no ty vole, bez mc donaldu, kfc a starbucks se snad nedá žít:-D ... ti rusáci musí trpět

gorby_a_putin.jpg (Rusák zpátky do Chudobice!) (19.9.2022 15:49)
Ale ta myšlenka s oponou se mi líbí. Podle mnohých proruských komentářů je Rusko nesvéprávné, pokaždé ho k něčemu jiné státy přinutí, a všelijak jím manipulují. A tupý Rus to všechno poslušně udělá. Je to jako jednat s nějakým mentálně zaostalým přerostlím omezencem, co pro zábavu napadá okolní lidi, a snadno se nechá přesvědčit k nějakým násilnostem. Izolace je jediné humánní řešení. Klidně si myslete, že jsem sluníčkář, určitě by se problém s Rusy dal řešit i jinak, ale já jsem pro izolaci 8-)

gorby_a_putin.jpg (FilipesRP (19.9.2022 15:46)
(miklos-abdul): Jistě, Stalin byl skvělý vůdce. Jen bych nechtěl jít tam, kam svůj národ vedl. Konec konců on asi i Satan je skvělý vládce, ale nějak k němu nikdo nechce. :o)

gorby_a_putin.jpg (Pyca_ZlaRP (19.9.2022 15:45)
@miklos-abdul: Stalin byl genální, donutil Rusáky aby se zabíjeli mezi sebou (asi to tak práce nedalo, Rusům se to i docela líbilo, stačilo jim říct že se jich pak svět bude bát, a už to jelo). Snad po chcípajícím Taxikáři nastoupí někdo podobný, a Rusi budou mít v izolovaném Rusku nějakou zábavu. Hlavně je nepouštět z toho jejch Chudobince ven B-)

gorby_a_putin.jpg (Pyca_ZlaRP (19.9.2022 15:42)
To těžko, tomu se neříká kolonizace, ale investice do rozvojových zemí :-D. Extrémně líných a zaostalých rozvovojých zemí, kde se sere do díry v zemi, namísto do porcelánové studánky :-D.

gorby_a_putin.jpg (miklos-abdulRP (19.9.2022 15:42)
Co to melete, každému musí být jasné, že Stalin byl skvělý vůdce!

gorby_a_putin.jpg (cyklistaRP (19.9.2022 15:41)
No tvl. těžko, žádný kolonizátor nikdy nezničil žádný stát tak, jak si rusáci sami ničí Rusko.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...