Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  TechSvětinri sa hneva znovu
Obrázek inri sa hneva znovu
tahle planeta svehla a socialni demokrate fakt nema strach rusi na mesiaci PravdivaPredpoved a pridej valku Another thing I learned from Dad
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

inri_sa_hneva_znovu.jpg (xeon) (23.5.2022 21:03)
Ale prd, víte hovna, bůh je dobrý, proto potopa, kdyby byl zlej, tak tu lidskou chátru vyhubí všechnu. Ježíš dává lidem šanci, svým obětováním a zmrtvýchvstáním zbavuje lidí dědičného hříchu, kvůli kterému v pekle měli skončit všichni. Takto věřící hříšníci mají alespoň šanci v pekle neskončit, pokud se nedopustí smrtelných hříchů, což se skoro všichni dopustí, takže smolík. Tedy nakonec v pekle skončí beztak majorita, ale alespoň to nepatrné množství spravedlivých bude s bohem v lásce a nekonečném štěstí.

inri_sa_hneva_znovu.jpg (KaldaR (23.5.2022 15:16)
xeone: mas to pomotany, Jezis zemrel za nase minuly i budouci hrichy, proto kdyz nehresis tak vlastne Jezis umrel nadarmo. A nebo jinak Buh je ten zmrd co nam vsechno narizuje a zakazuje a dabel je ten kdo chce aby mel clovek vlastni rozum, dokonce mu dal dar poznani diky jablku.

inri_sa_hneva_znovu.jpg (jebjelej) (23.5.2022 11:58)
xeon: Buh je velmi dobry a proto musi vsichni do pekla, dokud se mu nepovene poslat synatora na Krym, ehm na chuj, echm teda vlastne na Golgotu. Take se to projevuje tim, ze schvaluje genocidu a v bibli zabil neco okolo dvou milionu lidi, zatimco satan asi 14 (lidi, ne milionu).

inri_sa_hneva_znovu.jpg (xeon) (23.5.2022 9:21)
To je značné nepochopení celé situace, ateistická chátro. Ježíš zemřel, aby všichni lidé nebyli odsouzeni do pekla, protože bůh je velmi hodný a všichni by tam jinak skončili, nyní ti dobří a zároveň věřící mají šanci při druhém příchodu Ježíše Krista na život věčný. Cokoli ta žena přínosného udělala pro lidstvo, v konečném důsledku neznamená vůbec nic. Bohužel sebevražda je těžký hřích, tedy pohltí ji plameny pekelné.

inri_sa_hneva_znovu.jpg (Roumen_IIR (22.5.2022 18:40)
Ježíš nikdy neexistoval a ten počet zmrtvýchvstání taky nesedí >-O

inri_sa_hneva_znovu.jpg (miklos-abdulR (22.5.2022 17:54)
V principu má pravdu. Kdyby pánbíčkářům slova z úst do rukou vejíti ráčila, žili by jsme mnohem lépe. Jenže to se nikdy nestane. Co si neuděláme sami, mít nebudeme.

inri_sa_hneva_znovu.jpg (Pán) (22.5.2022 16:49)
Ach to vaše povrchní vnímaní :-O

inri_sa_hneva_znovu.jpg (mrkevR (22.5.2022 16:33)
Podle Bible šel Ježíš nejdřív do pekla.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...