ČasProŽeny  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  MyMužiivan perli
Obrázek ivan perli
usb type c Perfectly Alligned Teslu chtit taylor swiftova summit vs summit boze no coze
Komentáře (35) Komentovat Nezobrazovat

ivan_perli.jpg (medabeda) (23.6.2022 15:29)
Hele když tady chtěli mít amíci radar tak jsme jim to nepovolili protože lidi pyskovali. Vážně si tady někdo myslí že by se rusák tenkrát někoho na něco ptal?

ivan_perli.jpg (Dun) (22.6.2022 7:41)
Podle mnozstvi rozezlenych odpovedi tady ma ten chlapec pravdu. Mne na americe vadi jejich dobre maskovany imperialismus (800 vojenskych zakladen na cizim uzemi, wtf?), mafianske praktiky s USD (obchoduj v nasi mene jinak te znicime..), kapitalismus, kde negativni externality prakticky neresi (staci se podivat jak funguje jejich zdravotnictvi atd.). Rus si vsima jen sveho bezpeostredniho okoli, USA strka rypak vsude.

ivan_perli.jpg (GeorgethebestR (21.6.2022 6:56)
Teď je jen jedna otázka - jestli to opravdu řekl .

ivan_perli.jpg (Váš präsident StBabiš) (21.6.2022 4:24)
Něčím- herec Ivan Vyskočil. Kdysi byl známý filmový herec. Pak byl známý tím, že se oženil s uřvanou turkyní. Nyní je známý příklonem k Miloši Zemanovi a velkým a neochvějným vlastenectvím. Rád že sebe dělá chlapáka, co nekecá, ale maká.

ivan_perli.jpg (konkor) (21.6.2022 3:44)
klasická roumingová putlerofilní sračka, co na tom chceš nečum vymyslet? Mínus a dál.

ivan_perli.jpg (nečum) (21.6.2022 2:39)
Mám dvě otázky? 1/ To má bejt nějaký moudro? 2/ Co to je za čuráka na tom obrázku?

ivan_perli.jpg (bilanula) (21.6.2022 2:28)
Snowflake: tak ale cenzurovalo se míň, za Fialy najednou víc. To je trend špatným směrem, který bych zde nerad rozjížděl. A pokud argument konspiratiků nedávají smysl, o to méně je potřeba je cenzurovat. Svědci jehovovi můžou kázat otevřeně a nevšimnul jsem si, že bychom tu měli masivní nárůst jehovistů.

ivan_perli.jpg (Snowflake) (20.6.2022 23:24)
Cenzurovaní milovníci konspiraček si stěžují na těžkou nesvobodu projevu, jenže to se týká jen nositelů velmi extrémních názorů, kterých je v populaci do pár procent. Za komančů se ta nesvoboda projevu názoru týkala skoro všech. Kdyby alespoň ne-ovce přicházeli s kvalitními, dobře podloženými argumenty, ale v drtivé většině případů je to jen široká kolekce kognitivních omylů. Z druhé strany se to ovšem projevuje také, jen to není tolik vidět. A to je taky špatně.

ivan_perli.jpg (ropikac) (20.6.2022 23:23)
Až budeme mít přes 200 let stabilní demokracii, taky tu budou moci viset hákáče. Kdyby bylo Rusko ne za oceánem ale kousek od USA, USA řádově slabší a Rus tam vybuchoval muniční sklady i s lidmi, taky by tam hlídali, aby učitelky zblblé aeronetem nevykládaly děckám ruskou propagandu.

ivan_perli.jpg (Snowflake) (20.6.2022 23:19)
Kos: v podstatě ne. Angličtina se učí, ale vybrat k maturitě si můžete i jiný jazyk. Na školách se soudobá historie příliš nestíhá a studenti ze střední nejsou nepřijímání na studium na vysoké škole jen z toho důvodu, že by si učiteli na střední dovolili oponovat třeba o Vrběticích nebo migrační politice. Opletačky s policií mají jen ti, kteří tlačí největší konspirační bláboly s potenciálem ublížit (třeba poplašná zpráva) nebo kteří vyhrožují ostatním. Do buzno-průvodu mě nikdo nikdy nenutil.

ivan_perli.jpg (dfghfdghdhertyertyrte) (20.6.2022 22:30)
izak je debil

ivan_perli.jpg (cansR (20.6.2022 19:33)
má pravdu

ivan_perli.jpg (MerlinR (20.6.2022 19:33)
Ale o tom to meme je, že jsme si tam zalezli sami. Tam není nic o tom, že by si nás tam USA nacpalo.

ivan_perli.jpg (bilanula) (20.6.2022 19:12)
A mimochodem i ten námi nenáviděný Aeronet je registrován právě v USA (provozovatel, sídlo firmy) a nechají ho tam v klidu žít. Tak kdo je tady ten zlej?

ivan_perli.jpg (bilanula) (20.6.2022 19:04)
Kos: s tím vším souhlasím. Ale může za to opravdu USA? V USA můžeš o Ukrajině říkat i u nás zapovězené věci. Klidně můžeš mít na baráku vlajku s hákáčem nebo rudou hvězdou. To peklo tady si děláme sami a amíci (aspoň ty, které znám) to nechápou.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...