HobbyDeník  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽenyjak se mu asi jelo po D1
Obrázek jak se mu asi jelo po D1
Lidl 16 10 prislovie stareho bradateho aziata Mamaaaa master IP Man voz svou starou skrz na skrz pracovnik roku
Komentáře (23) Komentovat Nezobrazovat

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (samoser) (6.7.2022 7:19)
Ked maš niekde na medzinarodnem učte miliony nemaš dovod predavať svoje oblubene auto, ale tie miliony ta nechrania pred raketami pokial teda nejsi v najbližšom kruhu v bunkri so zelenskym - ale to by si zasa neutekal ( mysliš že tento si vystal radu na pracaku za tie drobne? podla mna si všetko hradi sam )

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (cyklistaa) (3.7.2022 21:42)
Milý Jarysi, proč by "uprchlíci" prodávali svoje auta? Jak by se vrátili domů? A jak víš, že si majitel byl pro příspěvek?

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (Jarys) (3.7.2022 10:56)
Že přijeli “uprchlíci” před válkou v drahých autech chápu, jen mi překvapuje, že ta drahá auta už dávno nestojí v bazarech a nesnaží se je prodat??? Sám mám v garáži hodně drahé auto a pokud by byla válka a nepřítel by to tu ničil bombami, skočím do auta s rodinou a mizím pryč. V bezpečné zemi bych ale auto okamžitě zkusil prodat, abych měl místní měnu na živobytí a pořidil něco jen na přesuny. Asi je fakt divný dostávat finanční pomoc z peněz daňových poplatníků daného státu,když to stejné stojí plná nádrž

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (wd43) (3.7.2022 4:34)
ja jenom nechapu ze na vtipnej obrazek se smajlikama tady tolik lidi zareaguje, ze obrazek je jako proti ukrajinskym uprchlikum, pritom nic takoveho v obrazku neni receno, ja kdybych videl MacLaren u nas na navsi s ukrajinskou vlajkou tak me napadne neco podobneho jako v textu v zahlavi :-)

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (bilanula) (2.7.2022 23:11)
Však i v Top Gearu dělali test, že ujeli okruh v pohodlným nastavení a ve sportovním a auto mělo lepší čas na tom pohodlným nastavení podvozku. Má to svoje limity, ale obecně vzato se nedá říct, že tvrdej podvozek má vždy lepší vlastnosti než podvozek řekněme střední.

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (klatomR (2.7.2022 23:04)
Je zajímavé, jak lidi nadávají, že sem někteří Ukrajinci přijeli dobrými auty. Upřimně, pokud by se bojovalo u nás, tak taky beru naše ne zrovna levné auto (i když do tohodle má daleko :)), nakládám rodinu a mizíme, dokud to jde. Mimochodem Ukrajinci mi stavěli před čtyřma rokama barák a tak pečlivé a korektní řemeslníky by člověk pohledal. Největší pruda byl jejich instalatér . jediný Čech na stavbě. :-/ Neříkám, že jsou všichni stejní - to my taky nejsme - ale já s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti.

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (bilanula) (2.7.2022 23:03)
Nevím jak McLaren, ale sportovní auta typicky nejsou až tak nepoholdná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mají dobrý podvozky a dobrej podvozek udržuje kontakt kol s vozovkou, laicky řečeno "žehlí nerovnosti". Nepohodlný jsou obyčejný auta (hatche, kombíky), který výrobce naschvál udělal uskákaný, nepohodlný a uřvaný, aby to budilo dojem sporťáku v lidech, kteří sporťákem nikdy nejeli a vlastně o to ani nestojí páč hlavně chtějí pět sedaček a kufr.

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (Pyca_ZlaR (2.7.2022 22:23)
Závist neschopných a líných rusáků, vzteklých, že majitel auto odvezl z jejich dosahu a nemohou ho odvézt na 'převýchovu' do Chudobince B-) ;-)

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (KING_OF_OKENAR (2.7.2022 21:14)
spousta uprchlíku tady utratí víc peněz než si místní rusofilcky kdy vydělají. Tzn ukrajinci s prachama vítejte, kremrosocky táhněte na ural B-)

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (GaunterR (2.7.2022 18:40)
dementi riešia autá utečencov, ale nejako zabúdajú na to že tam nechali všetko ostatné napospas ruským lupičom a vrahom >-O

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (tomaasssR (2.7.2022 18:19)
Proč je ta značka tak špatně fotoshopovaná? PS: opravdu potřebujeme někoho nesnášet, protože má lepší auto?

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (Jauvajs) (2.7.2022 18:10)
Nelokalizovaná a nedatovaná fotka s nedokazatelným kontextem ... ;)

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (facktchecker) (2.7.2022 18:00)
fotka je z madarska a ne z cr...a svete div se ukrajinci v techto koncinach byli jeste i pred valkou..ale samozrejme je dulezite si kopnout

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (Izak propyl alkohol) (2.7.2022 17:59)
Hungary, Budapest!

jak_se_mu_asi_jelo_po_D1.jpg (scar) (2.7.2022 17:55)
Možná mu nic jiného než to auto nezůstalo, po tom co mu rusáci třeba vybombardovali barák a firmu.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...