ByznysDeník  |  Linh ART foto  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MotorGurukostickar 09.06.2023 
Obrázek kostickar
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

kostickar.jpg (GrétaRP (11.6.2023 9:55)
uchyl navlečej v lgbt hadrech čichajicí v lese za stromem nadává ňákejm jinejm lidem do dezolátů, celkem trefný :-D :-D :-D :-D :-P ;-)

kostickar.jpg (Občan YRP (10.6.2023 15:48)
...ted vypnete je prosim at neboli me hlova!

kostickar.jpg (Kunda) (9.6.2023 22:20)
Kdo to zná je dinosaurus?fixed

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 21:45)
Na pocit výběru je ideální řízená opozice jako ANOfert. Silná řízená opozice je nejlepší prevencí úspěchu opozice skutečné.

kostickar.jpg (autokratorRP (9.6.2023 21:37)
Snad se domluví s Rajchlem nebo Vrábelem, nebo Hamplovou a budou kandidovat někam. Kamkoliv. Sranda musí být a volič musí mít pocit výběru :)

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 21:14)
I když je možné, že něco takového mohl napsat některý z libtardích elfů, kteří se tu za mě dnes a denně vydávají hlavně v době, kdy jsem v práci, a záměrně pod mým nickem píšou nesmysly. S tím holt nic neudělám. A ani nechci, protože je mi úplně šumák, co si o mě myslí lidi jako ty. Co si o mě mysleli komunisti, mi bylo taky buřt...

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 21:12)
Lžeš. Pokud jsem psal o svrhávání režimu, tak rozhodně ne v tom smyslu, že bych ho chtěl svrhávat já. Sice bych tě mohl požádat, abys svoje lhaní potvrdil odkazem a citací nějakého mého příspěvku, ale je mi jasné, že bych se dočkal jen dětinského vymlouvání na to, proč to nemůžeš udělat, že. Takže uvedu, že rozhodně nejsem tak naivní, abych si myslel, že je svržení režimu reálné. Nebo si snad myslíš, že barevná revoluce zvaná sametová bylo nějaké svržení režimu "zdola"?

kostickar.jpg (mikoRP (9.6.2023 20:56)
takze trpis silnym hosipem: sam jsi to nekolikrat rikal. zmenu rezimu, svrzeni rezimu, ...

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 20:49)
Ale houby - žádný režim se svrhnout nesnažím. Jen a pouze píšu svoje názory. To, že ty v tom vidíš snahu o "svržení režimu", není moje vina. To je jen další typický projev bolševického myšlení. Zkrátka vidíš nebezpečí v každém "protirežimním" názoru a jeho nositeli.

kostickar.jpg (mikoRP (9.6.2023 20:38)
vzdyt presne to delas: "svrhnout rezim", tak ok, pokud ne tak lidi oznacujes za bolseviky. uz to jasneji a jednoduseji to napsat neumim, soudruhu lidovy kommisari.

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 20:38)
A ta demagogie v označování opozice za "nedemokratickou" jasně vypovídá o to, jak to neliberální pseudodemokrati s tou demokratičností mají: demokracie je dobrá jen v případě, že vyhrajeme my. Ale běda, jak vyhraje opozice. Hned vyrážíme do ulic s Minářem.

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 20:37)
Ne - necítím se ani Havlem, ani Vrábelem, ani Rajchlem. Cítím se sám sebou. A rozhodně nechci svrhávat demokracii. Vadí mi neomarxistická ideologie, která si dává falešnou nálepku liberální demokracie, přestože není ani liberální, a není ani demokratická. Pětikolaborka je taková light verze Jednotné kandidátky Národní fronty.

kostickar.jpg (Dezοlát) (9.6.2023 20:32)
Bipolární vidění znamená, že připouštíš jen dvě možnosti v situaci, kdy je možností víc než dvě. Můžeš sice argumentovat, že komunisti nebyli všichni stejní a neliberální pseudodemokrati taky nejsou všichni stejní. To je samozřejmě pravda. Jenže kritici režimu nekritizují primárně jednotlivé exponenty a adoranty režimu. Kritizují režim jako takový, jeho ideologii atd. A režim a jeho ideologie je vždycky jen jedna. Tedy zde není na výběr u více možností. Buďto jsi pro, nebo jsi proti.

kostickar.jpg (mikoRP (9.6.2023 20:32)
a presne to, ze kazdeho, kdo nechce znicit demokracii, oznacujes za bolsevika, te prozrazuje, co jsi v podstate zac: obycejny bolsevicky kripl, dezolat, ktery chce delat jenom bordel.

kostickar.jpg (mikoRP (9.6.2023 20:31)
takze deziku, ty se citis byti havlem? hm. jenomze on chtel svrhnout komunisticky rezim a prosadit demokracii. ty chces svrhnout demokracii a prosadit co? sam nevis. ty tvoje blaboly jsou naproste kraviny, jak jsem ti to uz jednou omlatil o hlavu (jak jsi si pral).

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...