Pravda24  |  VALENTYN22  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  VipShow  |  TechSvět  |  Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeníklev co se nikdy neskloni pred diktaturou
Obrázek lev co se nikdy neskloni pred diktaturou
jeste jich mame dost Be ako lodni computer Ramba Russia-is-afraid-the-big-Ukraine Etiketa se musi dodrzovat drug dog tip
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (dědečekvypráví) (7.12.2021 20:43)
abych byl přesný: spíš než pro-vax ftipy jsou tu anti-anti-vax ftipy. ale to je, řekněme, detail.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (dědečekvypráví) (7.12.2021 20:37)
pepin: od té doby, co někdo prohlásil, jak je na roumingu spoustu anti-vax propagandy (prej), tak to celkem pozoruju - no a vtipných obrázků anti-vax je spíš zanedbatelnej zlomek ve srovnání s pro-vax, aspoň jestli si dobře všímám. je to v podstatě stejný jako s veganama - nepamatuju si, že by mě někdy někdo přesvědčoval nebo se aspoň chlubil, že je vegan, zatímco ftipů o tom, že to prej vegani dělají, je plná prdel. lidi jsou prostě divní a často si nevidí do huby. :)

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (Pepin22 ) (7.12.2021 17:27)
Tak určitě očkování plno lidem, pomůže zvednout sebevědomí, že oni jsou teď ty chytřejší co spasí svět a přes noc se stali členy té lepší, chytřejší poloviny společnosti :-D A myslím, že jsou to právě oni, kdo se tu nejvíc vztekají, a urážejí lidi, kteří se očkovat nechtějí.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (chlebon) (7.12.2021 11:13)
LOL anti-vaxeri jsou vzdelany lidi ? Urcite bylo videt jak se k Volnymu hlasilo tolik vysokoskolaku a NE-ezoterickejch dementu s IQ hovna na podrazce.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (Přehnané dobro plodí zlo) (7.12.2021 6:50)
Obrázek se snaží implikovat a a do podvědomí zanést myšlenku, že proti povinému očkování jsou jen neuspěšní lidé ze spodku společnosti, což je samozřejmě nesmysl. Je to jen hloupá projekce jednorozměrného a jednoduchého člověka.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (_) (6.12.2021 20:35)
Obrázek super, jen ty popisky jsou opačně B-)

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (wd43) (6.12.2021 20:21)
je fakt, ze takovy kokot musi neco umet, jinak by ty tisice a tisice let na zemi neprezil...

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (framykoin) (6.12.2021 20:04)
babička měla jednou velkýho kohouta, kterýho se postupně začal bát i strýc, což byl chlap jak hora, kovář, myslivec... když chtěl jít někdo přes dvůr, vždycky si vzal na cestu aspoň motyku, hrábě, nebo co zrovna bylo po ruce... před tím měl ten kohout aspoň trochu respekt, jinak útočil skoro na všechno. my děcka jsme to většinou raději ani nezkoušeli bez doprovodu někoho většího. vydrželo to tak teda jen pár týdnů, pak bylo rozhodnuto, že to není únosný a nestojí to za to a kohout byl popraven.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (Levá-neregistrovaná-mrdka) (6.12.2021 19:59)
Ale hovno, všichni v mém okolí, co se dobrovolně rozhodli se neočkovat volí a v drtivé většině něco z pětikoalice...

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (bohynR (6.12.2021 19:36)
kolemjdoucíK tomu mas nejakej pruzkum, psali to v Blesku, nebo je to jen tvuj pocit? =)

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (kolemjdoucíR (6.12.2021 19:31)
brnonymous: zapomínáš na nevoliče, tam je myslím hoooodně velký překryv s antivaxem. A nevoličů je u nás cca polovina

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (Pepin22 ) (6.12.2021 19:26)
jit-leot: to o vzdělaní a postavení je reakce na ten mem, že to nejsou ubožáci pro exekutory. A co se týče argumentace, tak tito lidé nemají zapotřebí někoho na roumingu přesvědčovat o tom proč se nenechají očkovat. Tam venku je normální svět, kde potkávají očkování i neočkovaní a normálně se spolu baví.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (brnonymousR (6.12.2021 19:25)
Tak podle toho jak to vypadalo s ockovanim pred pouzitim donucovacich strategii je antivax priblizne 40%-45% populace. Okamuru volilo asi 5% populace, i kdyby soucet ostatnich stran otevrene antivax dal dalsich 5% populace, porad zustava tretina naroda, ktera nic takoveho nevoli, ale ockovat se nechce.

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (jit-leot) (6.12.2021 19:19)
"Většina antivax co znám jsou vysokoškolsky vzdělaní lidé, nebo podnikatelé a pod." no to je jen důkaz, že vysokoškolské vzdělání a "bytí podnikatelem" žádnou extra inteligenci nevyžaduje. BTW jsem vyskoškolsky vzdělaný podnikatel a jsem očkovaný a i když mi neočkovaní nevadí, tak jejich argumenty stojí za vyližprdel

lev_co_se_nikdy_neskloni_pred_diktaturou.jpg (Pepin22 ) (6.12.2021 19:12)
Crha: já jsem očkovanej. Jen nemám nic proti těm, co se nechtějí očkovat.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...