HobbyDeník  |  VipShow  |  MyMuži  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ČasProŽenymeanwhile in Teheran 05.10.2022 
Obrázek meanwhile in Teheran
 supplies for the winter  200nul purrrfect opasek pana Oriona jeden z nejzvracenejsich vydobytku rudeho rezimu darcek na rozlucku
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

meanwhile_in_Teheran.jpg (kulesi) (6.10.2022 23:25)
Quík: to je spousta tvrzeni, ktery nejde o nic oprit. Nemuzes dnesni situaci porovnavat podle toho, co fungovalo/nefungovalo v historii. Spousta problemu se dneska resi podle ruznejch metodik, frameworku, oprenejch o data. Je uplne jedno, jestli podle nich rozhoduje zenska nebo chlap. Realne jsme dneska rozsireny technologii, coz ovlivnuje nase jednani. Nic takovyho v historii nebylo. Taky si nemyslim, ze muzes redukovat zensky leadery na to, ze neumej jednat jinak nez podle emoci.

meanwhile_in_Teheran.jpg (miklos-abdulRP (6.10.2022 9:20)
Q: Pokud má islámská společnost takové výhody, čím to tedy je, že všechny tyhle země jsou takové mizerné díry, a když už něco vybudují, tak jen díky ropě? Ti jsou v permanentním úpadku i bez emancipace, zatímco Západ se pořád ještě nezhroutil a pořád si tu žijeme v pohodlí. A co se týče neschopnosti žen vládnout, zoufale neschopných mužských vlád je dvanáct do tuctu v islámském světě i mimo něj.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (6.10.2022 7:56)
Ženy si neumí vládnout, respektive jejich slabostí a orientaci na emoce i v momentech důležitého rozhodnutí vždy zneužije protivník vedený chladnokrevnými muži. Historie nás učí, že ženská emancipace je prekurzor k celkovému upadku společnosti. Ostatně když se věnují hedonismu a mateřství považují za přítěž, začně postupne pokulhávat demografie a jiné etnikum původní postupně nahradí. Myslel jsem teda, že tyto věci dnes nemusím vysvětlovat, protože naše společnost je v tomto problému až po uši.

meanwhile_in_Teheran.jpg (kulesi) (5.10.2022 21:06)
>že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami.. A to ti to neprijde od zacatku spatne ta myslenka? Ze treba zensky muzou chtit konkurenci, ale predevsim neobetovat kuli nejakymu vymyslenymu jakoze vetsimu pohodli veskerou svobodnou volbu, kterou by tomu mela padnout? A ze proc o tom treba nemaj teda rozhodovat primarne zensky a jejich nazor je tak nepodstatnej? Tohle je pro me uplnej bizar.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Jauvajs) (5.10.2022 18:21)
Q: "pěkná" propaganda od Mohameda - a jak vysvětlíš, že jsou ti muži takový sexuální prasata, který sekají hlavu, lejou kyselinu, vraždí ze cti a vymlouvají se, že byla necudně oblečená (byl ji vidět 1 cm kůže) a tak si to brutální hromadný znásilnění, následovaný zavražděním bratrem/synem/otcem/bratrancem /strýcem zasloužila? Dám ti 2.000,- na hampejz, ať se vybouříš po evropsku, zakuklenej mohamedáne. A pak zpátky do polopouště, odkud jsi přišel.

meanwhile_in_Teheran.jpg (GeorgethebestRP (5.10.2022 14:04)
Ještě kdyby mu tak ukázaly kozy.

meanwhile_in_Teheran.jpg (gofry2) (5.10.2022 12:42)
Quík: Inými slovami len ďalšia banda kokotov, čo chce ostatným ľuďom kecať do životov.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:37)
Nespokojenost s chováním dnešních mladých žen není jen v muslimských zemích. Boj o právo na potrat je jenom záminkou k tomu, aby byly mladé ženy nuceny žít v rámci rodiny a ne mimo tradiční rodinu. Íránský režim i Tálíbán se jenom snaží dosáhnout toho, aby se mladé ženy vdávaly mladé jako dřív, nezůstaly svobodné až do 35 let a nerandily pořád na Tinderu. Státní tlak nahradil dříve rodinný a ekonomický tlak, které zmizely. Podobný boj probíhá i v Polsku nebo v USA, pouze není tak jasně řečený.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:34)
Systém je výhodný i pro řadu mužů. Klesá možnost kontaktů žen s různými muži, tím pádem i konkurence mezi muži, pravděpodobnost nevěry manželky, jejího odchodu atd. Ženy mají rovněž menší výběr mužů a jsou tak logicky méně náročné než západní ženy, které mohou randit okamžitě s téměř kterýmkoliv mužem kdekoliv na světě.Ve srovnání se všemi těmito výhodami jsou podobná omezení pro velké množství lidí přijatelná. Proto se západním intelektuálům daří tak málo tyto zvyky rušit, i přes velmi tvrdý nátlak úřadů.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:31)
Většina lidí si neuvědomuje, že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami a tím snižování konfliktů ve společnosti.Různé islámské oděvy nejsou pro ženy tak nevýhodné, jak si to řada lidí myslí. Žena nemusí soutěžit s konkurentkami v tom, kdo je nejpěkněji oblečený. Žena je tak ve skutečnosti svobodnější, protože není pod neustálým tlakem okolí na to, jak vypadá. Omezováním styků mezi muži a ženami rovněž klesá nebezpečí nevěry.

meanwhile_in_Teheran.jpg (Quík) (5.10.2022 12:28)
Celá problematika se redukuje na otázku emancipace žen. Íránští muži si nepřejí emancipované ženy a současná vláda se proti nim nestaví jako na Západě. Na druhou stranu se zatím nikomu nepodařilo vytvořit moderní společnost, kde by nedošlo k emancipaci žen a následnému rozpadu rodiny. Muslimské společnosti se snaží najít cestu, jak se modernizovat a přitom nerozbít rodinu, ale kromě islámu dnes v euroamerickém prostoru žádná jiná podobná ideologie neexistuje.

meanwhile_in_Teheran.jpg (gofry2) (5.10.2022 11:24)
Peace among the worlds!

meanwhile_in_Teheran.jpg (hmm hmm) (5.10.2022 10:45)
Cartmenez: Spíš bych tipoval "lepší" geny a skutečnost, že pravděpodobně nemají tak zasviněný prostředí (chemikálie, hormony z HA) jako v zemích prvního světa. Ještě na přelomu 19. a 20. století měly podle dobových fotografií takový vlasy běžně i Evropanky a Američanky.

meanwhile_in_Teheran.jpg (PepeeRP (5.10.2022 10:08)
kdy zacne pata kolona tvrdit, ze to cele organizuje CIA? B-)

meanwhile_in_Teheran.jpg (miklos-abdulRP (5.10.2022 10:07)
qwert01: To asi ano, ale vzhledem k pověstné stabilitě a mírumilovnosti těchhle zemí zůstává otázkou, kdo bude popravován.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...