MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMužiparadox napadnutia 27.09.2022 
Obrázek paradox napadnutia
bezlepkova vianocka navsteva ruske anbasady JulieAniNepodekovala Smi drc do piva Defend your answer LifeHack-kafe
Komentáře (15) Komentovat Nezobrazovat

paradox_napadnutia.jpg (Občan YRP (27.9.2022 23:56)
Ta spodni fotka je minimalne z roku 2019, ne 2022, zda se - [odkaz]

paradox_napadnutia.jpg (Peter .RP (27.9.2022 17:39)
Modré baretky, z UN. [odkaz]

paradox_napadnutia.jpg (Kkkkkkk) (27.9.2022 16:32)
Matěj: a pak se prostý lid chopil zbraní, které si potají ukul na kolenou a svrhl profesionálně vybavenou armádu. A pak zazvonil sakrozyho zvonec a nastal blahobyt plný přebytku olova v tělech pod vedením hlavního zelezokujce Haftara, který čistě náhodně má i americké občanství. Pohádky konec ale nenastal, pohádka se rozšířila do Mali, kde má EU pár zápletek a paralelní dějová linie řeší africké uprchlíky, jejichž mafie vrací pokrokové země zpět do doby pohádkové, plné dobrodružství, mečů a seker v hlavách.

paradox_napadnutia.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (27.9.2022 16:16)
Matěji seš piča

paradox_napadnutia.jpg (Matej) (27.9.2022 15:27)
Termín "Arabská Jar" Vám asi unikol. V Lýbii a vlastne vo viacerých arabských zemiach bolo niekoľko rokov za sebou sucho. A ako je známe - aj diktátori potrebujú legitimitu. Nie legitimitu víťaza demokratických volieb no ľud musí nejako tolerovať to ich diktátorstvo. A všetky protesty v rámci Arabskej Jari boli hlavne o tom, že diktátori či vlády akosi nezvládali zabezpečiť základné potreby ľudu - vodu a jedlo po niekoľkých suchých rokoch za sebou.

paradox_napadnutia.jpg (Fbi) (27.9.2022 15:22)
medabeda: Ne milacku :-) Na valce v Syrii ani v Libii nebylo a neni tajne, kdo koho cvicil a vyzbrojoval. A vis proc? Protoze dobre veci nemusis tajit, puso. Ale kdyz delas svinstvo, tak si na to najmes soukromou armadu, nebo posles neoznacene muzicky.

paradox_napadnutia.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (27.9.2022 15:16)
Občanská válka v Libii nebyla, když jsi vystudoval měl jsi parcelu k postavení domu zdrama. Jako novomanželé jsi dostal auto. Kdo se snažil ten se měl v Libii dobře. Chátra co nic nedělala byla bičována a vyhnána do pouště. Kdyby se do toho nepustila Francie a USA, žádnej převrat tam nebyl. Protože v Libii měli konkurenta, který chtěl prodávat ropu za BRICS a né za dollary a Kadafí chtěl aby byli soběstační, což USA nemohla dopustit: [odkaz]

paradox_napadnutia.jpg (medabeda) (27.9.2022 15:05)
A kdo živil vzbouřence v sýrii? Kdo je cvičil a poskytoval jim výzbroj? Nebo v lybii, kdo jim dával zbraně a když to nestačilo tak i leteckou podporu přestože od OSN k tomu neměli svolení a měli jen udržovat čisté nebe? Pořád stejná písnička, stejná zdůvodnění i postupy. Záleží jen na tom které straně uvěříte že jsou ty hodní a rázem jsou úplně stejné postupy ospravedlnitelné. Obě strany konfliktu si většinou myslí že jsou ti správní a druzí ti špatní.

paradox_napadnutia.jpg (Fbi) (27.9.2022 14:33)
medabeda:Obcanska valka? Demonstrace, samizdat, uprchlici, zadosti o pomoc od mezinarodnich instituci, utoky rucnimi zbranemi, atentaty. To je obcanska valka. Nikoli cizi tezce ozbrojeni bojovnici, ktere ani armada nedokaze pacifikovat. Kdo, jak a za kolik zivi armadu vime. Kdo zivil ty ozbrojence? Kdo je zasoboval a cim? Otevreli luhansti kulny a vyndali schovane raketomety, minomety a houfnice? A na donecku sahli pod postel pro bedynku ci dve s munici 152mm? Ne, ne, domnivam se, ze spravne slovo je anexe.

paradox_napadnutia.jpg (medabeda) (27.9.2022 13:34)
Na ukrajině přece také probíhala občanská válka. Ty argumenty pro útok jsou na obou stranách vždy stejné, pomoc utiskované části proti zlé vládě. Hlavní rozdíl vidím v tom že na ukrajině ty rusáci mohli odejít do ruska pokud se cítili utlačovaný. Ale narativ je obdobný a pak už jen záleží na tom které straně věříte. Ve výsledku, kdyby si toho nikdo nevšímal a kaddafí opět upevnil svoji moc tak by se ti lidé měli nejspíše mnohem lépe než nyní kdy jsou v nekonečné občanské válce která už ale nikoho nezajímá

paradox_napadnutia.jpg (Trollini) (27.9.2022 13:31)
Nesouhlasím. V reálném životě existuje něco jako "preemptivní válka". Něco takového hrozilo třeba během Kubánské krize, když se SSSR snažilo na Kubu umístit jaderné rakety. To, že se to často používá jako záminka k nevyprokované invazi, je bohužel něco jiného.

paradox_napadnutia.jpg (gofry2) (27.9.2022 13:14)
No, v zásade je to pravda. Človek sa vždy môže nechať na mieste zastreliť.

paradox_napadnutia.jpg (D4) (27.9.2022 13:11)
medabeda: v Lybii probihala občanská válka to jsi nezaznamenal? Pravda, sice si toho nikdo nemusel všimat ale k domělému problému to mělo dost daleko

paradox_napadnutia.jpg (HAHAHAHAHA) (27.9.2022 13:07)
medabeda: "pokud"? ani kdyz jsi svetovy policajt, tak te nikdo nenuti vlitnout do ciziho statu. ani mandat OSN neni povinny.

paradox_napadnutia.jpg (medabeda) (27.9.2022 13:01)
je to tak, pokud teda neděláte světového policajta a nevlítnete řešit domnělé problémy např. do Libye nebo Iráku. Upřímně bych proti tomu vlastně nic neměl kdyby situace lidí v těch zemích nebyla nyní mnohem horší než před zásahem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...