TechSvět  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  ByznysDeníkpochvalna dutka
Obrázek pochvalna dutka
casem i vic skola zivota zdruzeni pro pomoc logika modry vlas poiauto earth flat zmolkovac with his greatest enemy
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

pochvalna_dutka.jpg (tomasekR (7.7.2022 10:50)
po cca 15 letech učení na ZŠ už má titul Mgr. legendární je jeho článek o tom jak "hrál" ligu za UPOL, podle všeho se jen válel s trenérem a hráli jiní Jinak založil si volejbalový oddíl a v článku o historii jeho místního mateřského klubu ho uvedli jako "legendu". Pak ještě vede nějakej školní sbor.

pochvalna_dutka.jpg (VI 16-M 8/PA) (6.7.2022 18:44)
Tomášek 10:36 - to je zajímavý příběh. Ta vytrvalost. Furt to zkouší.

pochvalna_dutka.jpg (tomasekR (6.7.2022 10:36)
třídní učitelka jen titul Bc. to je spíše asistentka učitele a ještě se jmenuje Petr. Taky máme jednoho v.I.P. učitele, nedokázal za 7 let studia dokončit UPOL, nejprv to zkoušel na kombinaci Bi-TV pro SŠ, neprošel, ale zalíbil se trenérovi voejbalu na UPOL, vzali ho proekčně na učitelství pro MŠ, po nějaké době se uvolnilo místo na Bi-TV pro SŠ tak tam nějaký čas byl, nedával to , pakho dali na Př-TV pro ZŠ to taky nedal, tak tam aspoň trénoal, domů se vrátil a začal rovnou učit na ZŠ, jen s gymplem.

pochvalna_dutka.jpg (bilanula) (6.7.2022 1:39)
Pokud se škole nějaké chování nepozdává a člověka za něj penalizuje, nemusela by jeho prevenci přehazovat na rodiče. Učitel (tedy většinou spíše učitelka) má nulovou autoritu a přenáší svůj problém na rodiče. Někdo má v krvi, že učitelé a další vnucené autority se poslouchají, tečka. Někdo to v sobě nemá a poslouchá jen toho, kdo si autoritu vybuduje. A v tom spousta našich učitelů selhává. Umějí řvát, psát poznámky, ale nechápou že jsou často třeba nespravedliví a jejich tresty tedy dotyčný nebere vážně.

pochvalna_dutka.jpg (ThinkandquestionR (5.7.2022 23:40)
Pink Floyd nahráli luxus track, jeslti neznáte “…another brick in the wall…”, to je zásadní modla českýho školství a vsěch těch grázlů co “nepindej a dělej co ti říkají, nos nahubek s očkuj se”

pochvalna_dutka.jpg (nichalR (5.7.2022 13:29)
Icebreaker: mas naprostou pravdu. bohuzel indoktrinace deti ve skolach probiha i u nas dost casto.

pochvalna_dutka.jpg (IcebrakerR (5.7.2022 8:58)
Ne skola nevychovava to je prace rodicu. Skoly vyucuji. A jeste lip skola nema zadny pravo vychovavat, protoze zpusob vychovy a udani zivotnich hodnot je na rodicich a nikdy nesmi byt na aktualnim rezimu jako to bylo trsba za komunistu.

pochvalna_dutka.jpg (GaunterR (5.7.2022 8:42)
A nemala by vychovávať aj škola ?

pochvalna_dutka.jpg (Dun) (5.7.2022 8:23)
Dnesni decka jsou na facku, bo lidi jsou retardi a liberalni vychova je nejvetsi picovina. Kazdej si hraje na krale sveta, mlatit i ty rodice..

pochvalna_dutka.jpg (trolo ) (5.7.2022 8:02)
bc? no aby ses z toho neposral učitelko Petře

pochvalna_dutka.jpg (Jaz-at-rouR (5.7.2022 6:32)
Pohrdá takovou uštěpačnou pochvalou

pochvalna_dutka.jpg (pan_cernyR (5.7.2022 0:43)
Petr - třídní učitelka. :-D Ano, slyšel jsem o přechylování. ;-)

pochvalna_dutka.jpg (Pichuss) (4.7.2022 23:58)
Skvělý, kolik se tam dá najít věcí :-D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...