ByznysDeník  |  VipShow  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  Domény  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnourejzo-napad-BEe
Obrázek rejzo-napad-BEe
V alternativni realite kde brnokomous ma sanci ... Just a subtle warning ten chlivak fixed Those wicked video games Black Hole Memories can be fatal
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

rejzo-napad-BEe.jpg (MarikkaR (17.10.2021 5:56)
loooooooool dobře vám tak

rejzo-napad-BEe.jpg (Depres) (15.10.2021 10:33)
Na pobočkách dodavatele poslední instance je to teď tzv. Boží dopuštění. Čekací doba hodinu je ještě cajk. Jestli se tam někdo chystáte v souvislosti se zánikem svého dodavatele, nezapomeňte si vzít poslední vyúčtování, ať nečekáte zbytečně.

rejzo-napad-BEe.jpg (Ja123456) (14.10.2021 19:44)
BE právě dost lidí odrbe na zálohách, ty jsou celý rok rovnoměrné, ale spotřeba přes léto minimální, takže lidi v BE měli na zálohách částečně "naspořeno" na zimu a za tu zimu budou muset znovu zaplatit jinému dodavateli.

rejzo-napad-BEe.jpg (Pindis) (14.10.2021 13:13)
Ale BE nikoho neodrbalo ne? Neztopilo zálohy a tak.... Od koho brát elektřinu Vám poradí etický kodex obchodníka z ERÚ.

rejzo-napad-BEe.jpg (PP) (13.10.2021 23:01)
Uploadere, proc je to uriznuty? Ta cerna obrazovka tam byla schvalne - pak je to i vtipny

rejzo-napad-BEe.jpg (oksd) (13.10.2021 22:27)
stat tady zajistuje nejakou zakladni infrastrukturu a sluzby. Problem statu by to byl, kdyby ty lidi odstrhli od energii. Co jsem tak v rychlosti cetl, tak si lidi jen musi najit jineho dodavatele, ale cerpat stale mohou. Jestli v tom nekdo neco ztratil, to nevim, ale to by mela pokryt platna smlouva. Uplne zcestna mi prijde myslenka, ze ten clovek je bohaty, takze to musi drzet tak dlouho, dokud nebude na 0. Podnika se za ucelem zisku. Ze zacatku tam muze byt injekce(pujcka), ale pak se to musi zivit samo.

rejzo-napad-BEe.jpg (KarlosPepinatorR (13.10.2021 22:24)
Tak ona na trhu nějaká regulace je - teď všichni na půl roku spadnou do poslední instance a budou místo konečně výhodné fixace platit "tržní" cenu. Takže se vpodstatě nic moc neděje. Ale spíš by ta komoditní/finanční rezerva mohla zredukvovat brutální počet těch šmelinářů. Teď to vypadá, že může distrubora dělat každý s dírou v zadku a nevyzná se v tom ani prase. Už jen to že jedna reálná firma má na trhu 5 brandů je napřesdržku.

rejzo-napad-BEe.jpg (hlor) (13.10.2021 22:22)
hahaha, všichni se mi smáli, když jsem si ve sklepě začal stavět tokamak. Hahaha, vy kundy, odemě neuvidíte ani gigawatthodinu hahaha

rejzo-napad-BEe.jpg (Civetak) (13.10.2021 22:21)
Doufám že ten anarchista má všechy své úspory pod polštářem. Protože až se dozví jak banka financuje dlouhé úvěry z krátkých úložek, tak půjde vystřílet celou ČNB.

rejzo-napad-BEe.jpg (Rocker-TialkR (13.10.2021 22:17)
antianarchista: neprošlo by ti to ani bez státu. Msta není legitimní, sebrat borcovi přiměřený kus majetku by přiměřené bylo.

rejzo-napad-BEe.jpg (antianarchista) (13.10.2021 22:15)
Pokud by šlo jen o iluzi, tak vezmu bouchačku a jdu si to vyřídit i bez tý armády. Tedy bejt na straně odrbaný. Myslíš, že by to u tohoto státu prošlo? Takže ...???

rejzo-napad-BEe.jpg (antianarchista) (13.10.2021 22:13)
... tím spíš by toho šmejda měli nahánět, když kontrakty na silovou elektřinu i na plyn jde koupit na dlouho dopředu, takže ceny, který zákazníkům nasliboval jako fixní, mohl mít v pohodě zafixovaný i on, ale takhle to vypadá, že spíš provozoval letadlo, a to je jasně trestný.

rejzo-napad-BEe.jpg (Rocker-TialkR (13.10.2021 22:10)
antianarchista: od toho, aby nám dával iluzi bezpečí a okrádal nás o dvě třetiny příjmů ;-)

rejzo-napad-BEe.jpg (antianarchista) (13.10.2021 22:08)
A od čeho jako ten stát máme, než aby řešil tato rizika? Každej nemůže bejt mafiánskej boss, kterej má vlastní armádu, co dohlídne, aby druhá strana plnila, co má. Tedy dodávat elektriku za nasmlouvanejch podmínek bez ohledu na to, jestli na tom vydělává nebo prodělává. To je holt to slavný riziko podnikání, když ho neumí vykrýt (jako třeba to zmíněné povinné pojištění v jiných oborech), tak mu má exekutor obstavit ten zbylej výdělečnej byznys, a ne že s úsměvem nechá ojebaný zákazníky, aby to zaplatili.

rejzo-napad-BEe.jpg (Rocker-TialkR (13.10.2021 21:57)
KarlosPepinator: zákazníci na tom v "dobrých časech" vydělávali levnější elektřinou a plynem... A platili za to rizikem, že taková firma může při zakolísání trhu lehnout, protože nemá za co draze nakoupit, co před měsícem levně prodala. Bohužel, ve světě, kde se všichni spoléhají na svaté státní regulace, si tohle málo který zákazník uvědomuje, prostě si myslí, že své riziko delegoval na stát

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...