NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  MyMužirozdil je v carce
Obrázek rozdil je v carce
RF Turista Kremlobot  tymd sach mat ukrobuznicky uz je velky zaujem 720history dotace
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

rozdil_je_v_carce.jpg (kodanista) (18.8.2022 7:56)
to je tak pekná paní. vzdy kdyz ji ve zpravach vidim, tak mi to zlepsi naladu. luxusni. a kdyz mluvi, tak to nezni jak kdyby byla uplne blba, jeste lepsi.

rozdil_je_v_carce.jpg (potesit_zmrdy) (17.8.2022 22:59)
vic fotek te kravy jeste nez byla fialova, pro kamarada

rozdil_je_v_carce.jpg (bilanula) (17.8.2022 22:10)
Občan Y: "Oddálené uspokojení" (delayed gratification) je ve společnosti spíš výsada (ne králů, ale milionářů), rozhodně to nezvládne každý. Vlastně si myslím, že ani ten koncept průměrný volič ANO nechápe. Koukal jsem na video z Babišova meetingu a "babiška" tam řekla neskutečnou věc: Babiš prý v době kovidu pomohl ekonomice (přesně to řekla) tím, že přidal důchodcům. To jsem málem proskočil stropem, když jsem to slyšel. Pro ně ekonomika = obsah jejich peněženky dnes.

rozdil_je_v_carce.jpg (RAD) (17.8.2022 21:01)
Ta kráva si srovnání fakt nezaslouží.

rozdil_je_v_carce.jpg (Občan YR (17.8.2022 20:41)
@Rododendro: Jak se tam muze dostat? Z pohledu zakona splnuje podminky, ma spoustu penez a populismus. Navic, malokdo ma asi ciste svedomi a neni nic jednodussiho, nez se kojit prislibem budoucnosti. "Kazdej" o tom "dokumentu" "vi", ale je lehky to nevidet, stejne jako mnoho jinych veci a/nebo v jinych pripadech. Kazdy musi delat v zivote kompromisy na zaklade nejake predstavy budoucnosti a jeho volici a priznivci, myslim si, proste dal nevidi nebo nechteji. Ne nutne v negativnim vyznamu.

rozdil_je_v_carce.jpg (Dr.Str.R (17.8.2022 20:36)
Milka Pekarová :-D

rozdil_je_v_carce.jpg (Rododendron) (17.8.2022 20:06)
Bilanula: Hlavně babiš v politice nemá co dělat. Moc netuším, jak se může nejbohatší slovák a bývalý agent do politiky vůbec dostat a kdo je tak hloupý, že se mu zdá moudré pro něj hlasovat. Miliardář zachraňující lidi v exekuci, tak určitě. Stačilo by se těm dezolátům kouknout na jeden dokument, aby pochopili, co je to za člověka. Ale to je moc práce.

rozdil_je_v_carce.jpg (nichalR (17.8.2022 19:07)
normalne se urazlivym vtipum na kohokoliv nesmeju, ale toto je tak hloupe, az me to rozesmalo.

rozdil_je_v_carce.jpg (bilanula) (17.8.2022 18:56)
Rododendron: to je pravda, morální vzor se v politice hledá těžko. Respektive jsou lidi, kteří se snaží o to tím vzorem být (viz náš premiér) ale moc jim to nejde, když musejí pro zachování vlastní moci našlapovat po špičkách například okolo šílených afér STAN. Tohle taky asi táhne lidi k Babišovi, páč v ANO jsou vyměnitelní úplně všichni kromě Babiše. A Babiš z PR důvodů nikdy neříká špatné nebo nepopulární zprávy. Takže když voliči špatně zareaguje, Babiš někho vymění. V téhle pozici Fiala není.

rozdil_je_v_carce.jpg (Modus na tajňáka) (17.8.2022 18:29)
Wudbank B-)

rozdil_je_v_carce.jpg (XYXR (17.8.2022 18:22)
(Jindřich Novák) třeba před volbami uváděla, že veškeré ekonomické zájmy Polska nesmí být výš než osud jediné české studny, a po tvolbách pro dohodu s Polskem o dole Turów hlasovala. Dobrý slint byl taky s tím dalším svetrem - fakt studnice moudrosti. Jinak s tebou souhlasím, že prakticky to co jsem napsal, se dá říci o každém politikovi. Ne nadarmo nazývám politiky "poblitiky" protože specielně v ČR je úroveň otřesná.

rozdil_je_v_carce.jpg (Občan YR (17.8.2022 18:19)
Me to taky zajima. Tak ven s tim.

rozdil_je_v_carce.jpg (Jindřich Novák) (17.8.2022 18:05)
XYX: můžeš být trochu konrétnější? to by se dalo říct prakticky o každém politikovi. A přijde mi, že si dezolátská scéna zasedla přímo na ni. Nevšiml jsem si, že by nějak vybočovala z průměru, proto se ptám. B-)

rozdil_je_v_carce.jpg (XYXR (17.8.2022 17:36)
(cyklista) kravin naplácala víc než dost a jsou to takové hovadiny, že bych se při citaci poblil absolvente VSŽ

rozdil_je_v_carce.jpg (cyklistaR (17.8.2022 17:33)
Dokážou místní absolventi VŠŽ citovat nějaký výrok MAP?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...