MyMuži  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  Pravda24sloboda CCCP fixed 06.02.2023 
Obrázek sloboda CCCP fixed
CP pohovor samica vs samec meanwhile in russiija Vysoka skola zivota fakulta lekarska s tebou v kine paamtovacek
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

sloboda_CCCP_fixed.jpg (rast) (6.2.2023 20:43)
Snajpra Honzu mam rád, ale jako u ostatních videích, prospělo by tomu střih nebo držet se scénáře. má to samozřejmě autenticitu mluvit z patra, ale třetina videa je zase takové hezké povídání skoro o ničem. prvních 8 minut neřekne nic. srovnává profi army a UA zelený odvedence. díra na prachy =/= pračka špinavých peněz. je to děs co tam viděl, zažil. Ale je to pouze to, co vidím v retailu, skladech a domácnostech po celé ČR, a sám to říká "špatný mindset" (komenty, čekal jsem horší, sdílejte než to nesmažo

sloboda_CCCP_fixed.jpg (MerlinR (6.2.2023 19:46)
@cyklista: Řeší, protože musí. Začalo to vypadat, že z USA už by taky nemuseli dostat ani penny, tak začali rychle hon. A dost možná na nastrčené figurky. Protože, být náměstek ministra, kam bys ulil černý prachy? Založil by si někdo z rodiny konto na Seychelách nebo bys to nacpal do gauče?

sloboda_CCCP_fixed.jpg (Nehodící se škrtněte) (6.2.2023 16:22)
Výpověď českého dobrovolníka o válce na Ukrajině: https://www.youtube.com/watch?v=OVGfJyPCKQo

sloboda_CCCP_fixed.jpg (Quíkošák) (6.2.2023 16:18)
Bolek: Přihazuji dvě russké SS divize: 29. Waffen – Grenadier Division der SS( russische Nr. 1 ) und 30. Waffen – Grenadier Division der SS ( russische Nr. 2 ). Kdo dá víc?

sloboda_CCCP_fixed.jpg (cyklistaR (6.2.2023 14:17)
To je pěkné, když obdivovatel severní Asie, země zkorumpované víc než nějaké africké rozvojové státy, vyčítá někomu jinému, že korupci veřejně řeší.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (Bolek ) (6.2.2023 13:59)
14. granátnická divize Waffen-SS, za chvilku by se zase melo oslavovat jeji zalozeni, co myslite, bude se letos oslavovat? :) ;-) https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/SS-Galizien-Banner.jpg/1280px-SS-Galizien-Banner.jpg

sloboda_CCCP_fixed.jpg (mikoR (6.2.2023 13:43)
jasne. takze podle tebe rusove muzou strilet cilvilisty (zeny, starce, deti), protoze ty nesnasis ua vladni kruhy. jeden ministr zkorumpovany = ua vlada je zkorumpovana. fakt dobry, to bych nedal.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (MerlinR (6.2.2023 13:39)
@miko: ALe jo, čtu rusko propagandu. Zrovna tak, jako tu ukrajinskou. A ne, nesnáším UA vládní kruhy, nikoliv Ukrajinu jako takovou. Překrucuješ vše, jak se to hodí. Jinými slovy ... jsi lhář.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (MerlinR (6.2.2023 13:37)
@Hrouma: Přesně tyhle kecy jste měli, když jsem tvrdil, že ukrajinská vláda je zkorumpovaný orgán, plný nenechavých zlodějů, kteří rozkrádají pomoc ze zahraničí. A ejhle, minist obrany odvolán, u jeho náměstka našli v gauči milony a několik dalších vysoce postavených úředníky taky odvoláno. Proč? Korupce a zpronevěra zahraniční pomoci.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (mikoR (6.2.2023 13:13)
pro upresneni (dle jeho slov) mrdlin necte ruskou propagandu, on putina a rusaky nepodporuje. on prosim cte antiua propagandu a nenavidi ua.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (Hrouma) (6.2.2023 13:09)
Merlin: moc ctes ruskou propagandu. Kdybys mel nejaky mozek, tak by ti ho to vymylo. Ale ty zadny nemas, tak jen papouskujes.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (MerlinR (6.2.2023 12:52)
@Ruská Federace: Jasně, jen se pokoušeli buď převychovat nebo zlikvidovat nejlidnatější menšinu ve své zemi, ale jinak určitě masakry nedělají. Jo a zkus se zeptat Maďarů, jak se na Ukrajině vede jejich lidem v posledních letech, to je taky zajímavé. O Cikánech ani nemluvě.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (nornikR (6.2.2023 12:45)
na tom poslednim obrazku by mohl mit 2x hodinky, zastrelit jim to dite a jeste nekoho znasilnit.

sloboda_CCCP_fixed.jpg (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (6.2.2023 12:02)
Ovšem Ukrajinci nenapadají svoje sousedy, a žádné masakry nedělají. Na rozdíl od Zkurvených Rusů, vidíš ten rozdíl, ruský zmrde? Rusáci v těchto zvěrstvech, které bohužel jsou v historii většiny Evropských národů, pokračují. Na rozdíl od zbytku Evropy, která dokázala několik desítek let žít v míru. Dokud nepřišel Ruský svět

sloboda_CCCP_fixed.jpg (MerlinR (6.2.2023 11:41)
Volyně ... jedno z mnoha mement, co jsou ukrajinci zač ;)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...