HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapkystrateg vs virolog  17.03.2023 
Obrázek strateg vs virolog 
tenias mi espada Eli Copter A life worthwhile Spidey Common Sense Another piece of furniture The old ways were better
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

strateg_vs_virolog_.jpg (KaldaRP (24.3.2023 12:13)
ruSSko: a kam patrim ja? Uznavam covid u rizikovych skupin a jsem proti plosne vaxinaci proti covidu (dokonce jsem slysel virologa tvrdit ze jedno dve ockovani je ozkousene ale pro 4+ nikdo na svete nemel pred covidackym ockovanim data ohledne vlivu na cloveka), jsem pro mir, ukrajine jsem poslal financni podporu a nemam rad rusaky (teda alespon ty co adorujou specialni operaci, ti co se od Putina distancuji za jeho jednani nemohou)

strateg_vs_virolog_.jpg (Vaxerská demagogie) (18.3.2023 16:59)
Zastánci vaxinace mají za sebou maximálně tak demagogii, že když máme za sebou více než 200 let zkušeností s vakcínami s inaktivovaným virem, tak lze provádět na lidech jakékoli experimenty s jakýmikoli vakcínami na jakémkoli principu a bude to zcela bezpečné, protože preparát je v kategorii "vakcína". Například léky na uklidnění se používají ještě déle než vakcíny. A mezi léky na uklidnění byl svého času zařazen Contergan obsahující Thalidomid. Podle stejné "logiky" měl být Contergan zcela bezpečný, ne?

strateg_vs_virolog_.jpg (kmikalRP (18.3.2023 14:44)
ijáček: a ohledně přímo covidu, jsem si přečetl mrak věcí o koronavirech, to nespadlo z nebe, očkování proti koronavirům u zvířecích chovů se dělá 90 let, velmi zjednodušený výstup je třeba zde [odkaz] . Takže se od začátku nedivím, že je třeba opakované očkování, které nebrání přenosu, což prostě tak je a bude. A říkal jsem si: to lidi pochopí, jestli se do toho nebude nikdo srát, a rusofašouni se do toho srali a výsledkem v 2021 byly tisíce zbytečných mrtvých jen v ČR.

strateg_vs_virolog_.jpg (kmikalRP (18.3.2023 14:40)
Ijáček: vtip je v tom, že zastánci očkování a ti, kteří stojí na straně Ukrajiny, mají za sebou vědu s více než 200 lety zkušenostmi s očkováním a mezinárodní právo. Když začal covid, tak jsem si pročetl mrak věcí o očkování, jeho historii, historii antivax (začala 200 let zpět společně s očkováním). Ohledně válek a souboje demokracie x autoritativní režimy jsem toho přečetl stohy, pečlivě jsem si prošel vztah UA x rusko. Bez toho bych se do diskuzí nikdy nepouštěl. Udělali to antivaxoví putlerovci?

strateg_vs_virolog_.jpg (nehodici-se-skrtnete) (18.3.2023 14:30)
Ijacek 2: Pro systémovou propagandu je důležité vykreslit lidi co ji odmítají velmi negativně. Nejlépe vytvořit mem, že každý kdo jí nevěří je neúspěšný a odporný člověk. Tím se vytvoří narativ, že ti co jí věří, jsou ti správní / slušní / inteligentní, což korumpuje a podbízí se jejich egu a proto ji dále aktivně (a hlavně zadarmo) šíří. Nekrocené lidské ego resp nedostatek sebereflexe je hlavní civilizační nemoc naší společnosti.

strateg_vs_virolog_.jpg (:-D) (17.3.2023 22:02)
A na drogy, migraci, genderismus, gretenismus, squatting, ...

strateg_vs_virolog_.jpg (vmichoRP (17.3.2023 21:28)
A pritom to boli povodne vystudovani odbornici na gambáč :D

strateg_vs_virolog_.jpg (:-D ) (17.3.2023 15:50)
Dobrý chyták na blbečky, kteří si myslí, že to platí jen pro jejich oponenty... :-D

strateg_vs_virolog_.jpg (NasradRP (17.3.2023 12:59)
dalsi rozmer vtipu bude, ze autor obrazku nejspis netusi, ze to ma oba vyznamy >-O

strateg_vs_virolog_.jpg (ruSSko) (17.3.2023 10:03)
zajimave, jak se vsichni vaxeri preklopili na chcivalky, nahoda? nemyslim si!

strateg_vs_virolog_.jpg (Ijacek 2) (17.3.2023 10:03)
Je kouzelne, jak malo sebereflexe zdejsi odpurci dezolatu maji. Takze chapu spravne, ze je otresne, ze dezolati se prez noc stavaji virology a vojenskymi strategy, ale jen naprosto v poradku, ze ti, co jim zde "vecne" oponuji, se vlastne take stali prez noc virology a vojenskymi strategy? Nebo snad druha skupina stihla za stejnou dobu tyto obory regulerne vystudovat, kdyz tady tak sebejiste vyvraci nazory "dezolatu"? Nejak tomu nerozumim. :o)

strateg_vs_virolog_.jpg (PepeeRP (17.3.2023 9:51)
VSZ poskytuje naprosto komplexi vzdelani. To jsou pak experti na vse... a pak je zajimave jak jsou dezolati konzistentni, vsichni rikaji to stejne co ru propaganda. Bez ohledu na zemi a jazyk, dezolati vsech zemi maji jasno... B-)

strateg_vs_virolog_.jpg (nornikRP (17.3.2023 9:21)
Nemají teď v rámci VŠZ rekvalifikační semináře na měnovou politiku a bankovnictví?

strateg_vs_virolog_.jpg (haxoř ) (17.3.2023 9:11)
@Jožo• zabudol si na to, ze maju aj karbonovu ocel s obsahom uhlika :-D

strateg_vs_virolog_.jpg (GTP) (17.3.2023 9:07)
a vytvoril to clovek co papal vsetko v mediach na prvy pokus a poslusne sa postavil do rady na znackovanie :D

další...