ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapkyvaxtardi meme 07.02.2023 
Obrázek vaxtardi meme
how to catch russian soldier france protest nothing says winning pauseonlinegame paradox1 flatearth
Komentáře (153) Komentovat Nezobrazovat

vaxtardi_meme.jpg (smajl2R (12.2.2023 14:47)
Fuu tu je niekto rok po funuse..... :-D

vaxtardi_meme.jpg (Fnukal NN/A) (11.2.2023 0:29)
NN/A: Větší síla je to tvoje každodenní dětinské blekotání o "fnukání"... :-D

vaxtardi_meme.jpg (krtok) (10.2.2023 2:54)
Kokoti dezoláti sa nezaprú... Mám 3x Pfizer a žijem, som zdravý. Oh yes, I want dezolé to die.

vaxtardi_meme.jpg (NN/A) (9.2.2023 21:24)
Vaxinace/ Těžko - fakt síla co tu předvádíš fnukno :-D

vaxtardi_meme.jpg (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (9.2.2023 15:44)
Myšlenka, že nelze spolupracovat bez toho, aby nám centralisticky vládl Kreml nebo Brusel, je scestná. Výhodnou spolupráci vždycky někdo naváže. Co se týče civilizačního stupně, tak Evropa se přes 1000 let bránila nájezdům barbarů, aby si svůj civilizační stupeň udržela. A to bez centralistické vlády Kremlu, Brusele či jiného řídícího centra. Nyní se občané EUropy zřejmě demokraticky rozhodli svého civilizačního stupně vzdát.

vaxtardi_meme.jpg (Rusáci se v krvi válí, cope hajmars nezahálí) (9.2.2023 13:25)
Podle mě minarchismus v malých izolovaných společnostech podle mě fungovat může. Ale malé společnosti nedokážou udržet bez spolupráce s okolím současný civilizační stupeň. Já také nechci velkou roli státu. Ale jsem rád, že alespoň máme, to co aktuálně máme (byť v mnoha odhledech by to mohlo být lepší). A nechci tady vliv Ruska, protože pokaždé pod ruským vlivem svoboda jednotlivce klesala. V Evropě alespoň státy plu smínus dodržují svoje vlastní pravidla. Ano, já vím, jsou i výjimky.Ale není to systematické

vaxtardi_meme.jpg (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (9.2.2023 13:03)
Teorií o tom, jak by mohla vypadat svobodná společnost, je nespočet. Reálně to ale nemá smysl řešit, protože opět nevyhnutelně směřujeme k další levicové totalitě.

vaxtardi_meme.jpg (Rusáci se v krvi válí, cope hajmars nezahálí) (9.2.2023 12:46)
Koukal jsem na tu Wiki, takže stát by podle tebe měl zůstat pouze ve formě monopolu na legálního násilí, jinak všechno ostatní pryč. Ale už to neříká, jak reagovat na rozvoj (svět se mění) - kdo má určovat nová pravidla, pro jaká lze násilí na obyvatelích použít? A především: proč si myslíš, že se tato myšleka nechytla už dávno v minulosti? Je poměrně jednoduchá, pokud by to nebyla utopie, proč takové společenství už dávno někde neexistuje? Třeba od středověku?

vaxtardi_meme.jpg (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (9.2.2023 11:55)
Blekota: Zato ty jsi vyprodukoval velkou spoustu smysluplného textu. Diskutovat s tvůrcem takovýchto bezobsažných žvástů má opravdu veliký smysl...

vaxtardi_meme.jpg (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (9.2.2023 11:53)
Myšlenka demokracie sama o sobě samozřejmě špatná není, ale jak jsem psal - problém demokracie je, že ze své podstaty vždy vede k levicové totalitě.

vaxtardi_meme.jpg (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (9.2.2023 11:52)
Ohledně minimalizace státu se můžeš odpíchnout třeba zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Minarchismus ... Marxtrockisti revoluci samozřejmě nehlásají, ale realizují. V jejich terminologii se jí říká permanentní revoluce nebo dlouhý pochod institucemi. Lidově jde o salámovou metodu. A soudíš špatně, protože komunisti jsou marxleninisti. Současná západní "moderní levice" jsou pokračovatelé trockistické verze marxismu. Vyhledej si něco o Frankfurtské škole atd.

vaxtardi_meme.jpg (xeon) (9.2.2023 9:07)
Prvok: Ty nesmysly co si vyprodukoval, tím si jen potvrdil to co píši, s vaší sortou nemá smysl vůbec diskutovat, je to beznadějné. Vaše hloupost je váš trest. Užívej si svůj svět.

vaxtardi_meme.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (9.2.2023 8:48)
"A Bureš taky získal 10% hlasů. " - Tak moment, voliči Bureše v žádném případě nejsou kritici marxistického/socialistického režimu, spíše naopak. Jeho voliči požadují vládu pevné ruky, a jsou příznivci silného státu, který by se o ně postaral. Voliči Bureše nemůžeš argumentovat na těch 5%, o kterých mluvil xeon, to je úplně jiná skupina populace

vaxtardi_meme.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (9.2.2023 8:42)
Ještě k tomu státu, a jeho minimalizaci, jaké tedy funkce by měl podle tebe plnit stát? Například jak by měl stát reagovat na vnější ohrožení, měl by mít armádu? A jakým způsobem by se dostali k moci jeho představitelé, když ne demokraticky? Kdo by měl ten stát podle tebe zastupovat navenek?

vaxtardi_meme.jpg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu.) (9.2.2023 8:39)
"Minimalizace státu a jeho totalitního vlivu na životy lidí." - Můžeš to prosím nějak rozvinout? A já se v tom ztrácíš, xeonovi nadáváš že je marxtrockista (on hlásá nějakou revoluci? jak jsi na to přišel že by měl být marxtroxkista? A z čeho soudíš že není demokratický?), z toho soudím že nemáš rád komunismus. nemáš rád ale ani demokracii, protože tvrdíš že demokracii nechceš.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...