=) :-O
Zpráva:

Sedmdesát:

Odebírat

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (cansRP (19.2.2014 21:51) reagovat
pro mě je ten slovenský Otík hrdina

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (vcelar) (19.2.2014 11:04) reagovat
Jsem na správnym internetu? Slováci tu kritizou Slováky :D

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (zriedka) (19.2.2014 8:53) reagovat
Slováci sa v hokeji proti ČR tak zriedka dostali na súperovu tretinu, že tam cez prestávku ani nejazdila rolba. Slováci sa v hokeji proti ČR tak zriedka dostali na súperovu tretinu, že diváci za českou bránkou požadovali vrátenie vstupného. Slováci sa v hokeji proti ČR tak zriedka dostali na súperovu tretinu, že sa tam počas zápasu stihli odohrať dve hry curlingu.

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (zle) (19.2.2014 8:53) reagovat
Slováci boli v hokeji proti ČR na tom tak zle, že keby boli dôchodca, tak by sociálni pracovníci už volali rodine. Slováci boli v hokeji proti ČR na tom tak zle, že sa im i Severná Kórea rozhodla poslať humanitárnu pomoc.

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (nekvalitny) (19.2.2014 8:52) reagovat
Slovenský výkon v hokeji proti ČR bol tak nekvalitný, že keby bol betónom, tak by ho na stavbu diaľnice nepoužil ani Váhostav. Slovenský výkon v hokeji proti ČR bol tak nekvalitný, že keby bol hrncom, tak by šmejdi na predvádzacích akciách dôchodcov odhovárali od jeho kúpy. Slovenský výkon v hokeji proti ČR bol tak nekvalitný, že keby bol výrobkom, tak by ho zakázala predávať i Čínska obchodná inšpekcia.

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (slabi) (19.2.2014 8:52) reagovat
Slováci boli v hokeji proti ČR tak slabí, že keby boli čaj, mohli by ho podávať kojencom. Slováci boli v hokeji proti ČR tak slabí, že keby boli pyrotechnika, boli by ešte o triedu nižšie ako prskavky. Slováci boli v hokeji proti ČR tak slabí, že keby boli alkohol, moholi by sa predávať neplnoletým.

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (filiasRP (19.2.2014 8:31) reagovat
Naši skoro důchodci se celkem logicky rozhodli to ke konci už tak nehrotit. Neboť je všem jasný, že s USA to bude úplně o něčem jiném. Tam když se vypustí na 5 minut, tak za těch pět minut dostanou dvě branky. Pro Slováky to nebyl tedy takový debakl a fanoušci si to mohli užít.

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (BGRP (19.2.2014 7:44) reagovat
plynar, ktoru cast myslis? prve dve tretiny? alebo tu tretiu, ked im konecne doslo, ze za pol hodiny im leti lietadlo domov?

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (UjoPlynarRP (19.2.2014 7:18) reagovat
videl niekto z vas roumingovych honicov zapas? myslim ze nejaka tragedia to nebola

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (bear.fuckerRP (19.2.2014 3:27) reagovat
jj, nasi hrali srdcom, ale cesi hrali zakerne hokejkami

Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' Obrázek 'najlepsi strelec fixed PS level 0' (autokratorRP (19.2.2014 2:46) reagovat
to byl zase nějaký komentář slovenských moderátorů nebo co? něco ve smyslu "naši majů chuť, ale němajů puk"?