ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  TechSvět


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (UjoPlynarR (6.4.2021 11:58) reagovat
leonard a boli take aj rna vakciny proti virusu zika? noze nam to osvetli ake boli pokrokove a bez vedlajsich ucinkov. inak, platia dobre?

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (Leonard) (6.4.2021 6:12) reagovat
Práveže naopak. Čím menej vírusu, resp. menej častí vírusu je vo vakcíne, tým má menšie vedľajšie účinky. mRNA vakcíny sú teda obrovský vedecký pokrok, keďže v nich žiaden vírus nie je.

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (LumpenkavárníkR (6.4.2021 5:24) reagovat
(Bobsik): Tohle je jen trolling, nebo vysoká škola života?

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (mrc) (6.4.2021 0:38) reagovat
sfd Tú su len jeho domienky. Práve kvôli covidu sa teraz viac skúmajú mutácie a prenosy koronavírov medzi rôznymi živočíchmi. Takýchto preskokov z jedného druhu na iný je oveľa viac než si myslíš. Väčšinou však takto zmutované varianty nie sú schopné trvalého šírenia, a vymrú samy po krátkej dobe.

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (pan odbornik) (5.4.2021 23:28) reagovat
sdf: nepravdepodobne je to v krajine, kde nezerou netopyry :-D :-D :-D

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (Dr.Str.R (5.4.2021 23:00) reagovat
(franta) Kámo, podstata viru je v tom, že se množí.

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (sfd) (5.4.2021 22:32) reagovat
Žádná vakcína, která se v současnosti užívá v ČR, na tomhle principu nepracuje. Kdybychom uměli modifikovat koronavirus - myslím, že ve Wuhanu to umějí. ;-) Doporučuji rozhovor s bývalým šéfem amerického CDC o lab-leak hypotéze. Stručně řečeno tam říká, že je krajně nepravděpodobné, aby netopýří koronavirus bez prostředníka (třeba domácí nebo hospodářská zvířata) přeskočil na člověka a pak se začal mezi lidmi šířit takovým efektivním způsobem .

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (frantaR (5.4.2021 22:26) reagovat
Zadna z vakcin neni oslabeny virus. Sinovac je inaktivovany virus. Oslabovat koronaviry jeste moc neumie, je jednodussi pripichnout spike na adenovirus, ktery oslabovat umime.Kdybychom umeli modifikovat koronavirus, aby byl nakazlivejsi a absolutne atenuovany, tak by se dalo vakcinovat bez vakcinace ... ale na to uplne nemame a i kdyby, tak to tezko udelat bezpecne ;)

Obrázek 'amerikano soldato' Obrázek 'amerikano soldato' (BobsikR (5.4.2021 22:22) reagovat
to neplatí pro mRNA vakcínu, jen tak mimochodem... nicméně lepší by bylo se vystavit malému množství spíš než oslabenému viru.. ale na tom by nešlo vydělávat tak fajnově :)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...