Pravda24  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProBydlení


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (,,) (16.4.2021 18:07) reagovat
Vy možná. Já už vám na tyhle srandičky s demokracií a státem seru.

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (japan_zero) (16.4.2021 17:08) reagovat
Vidíte, a přesto si ho na podzim znovu zvolíme jako toho nejlepšího z nejlepších

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (,,) (16.4.2021 11:44) reagovat
Babišova schopnost předvídání čehokoliv je nulová, jeho krizový management je nulový, celý ten rok pandemie ukazuje v celé nahotě, že on neumí vůbec nic. To, že neumí s počítačem, není tím, že by to nepotřeboval (takoví lidé jsou, a třeba i podnikat umí), ale tím, že je blbec. Jediné, co on umí, je obklopit se různými mafiány, vydírat ostatní, dojit různé dotace, a rychle maskovat a krýt různé průšvihy. Bohužel pro něj, covid je průšvih zcela reálný, který se maskovat ani krýt nedá.

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (,,) (16.4.2021 11:40) reagovat
Jožo: Babiš není v normálním podnikání ani managování schopný vůbec nijak; nebo bys chtěl v práci šéfa, který se chová jako Babiš? Veškeré zásluhy připisuje sobě, veškeré průsery hází na ostatní. Jednání s ním vypadají tak, že lidé musí na vzduch z toho, jaký blbec on je. Jeho komunikace s podřízenými je taková, že pod ním fakt pracovat nechceš, pokud máš aspoň trochu sebeúcty. To, že i jiní politici jsou kriplové, neznamená, že on je svatej. Obrázek je o něm, ne o nich. Udělej obrázek o nich, a ok.

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (cyklista) (16.4.2021 11:36) reagovat
Jasně, na kradení nepotřebuješ umět s počítačem, když za tebe všechno vyřizuje výběrčí efko.

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (Jožo) (16.4.2021 11:27) reagovat
Pan premiér je pan premiér ne ajťák, nemusí umět s počítačema když si zvládně pŕe´ˇcist emaily. Pan Babiš je velmi schopný v jiných věci a obecně umí vše dobře ošéfovat - ideální správce a já mu hrozně fandím. Když ho tak nemáte rádi tak asi dělá něco správně. Proč raději nenapíšete jak jsou na tom s počítačema ty vaše kavárenské levičácke modly Schlafungberger a Kalousek nebo ten špinavec Fiala? Na piráty se neptám, protože ti hovno co dělaj jen celý den sedí u počítačů.

Obrázek 'genius1' Obrázek 'genius1' (autokrator neprihlasen) (16.4.2021 11:11) reagovat
Fake. Babis se kdysi přiznal, že s počítačem neumi. ????Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...