VipShow  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  MotorGuru


Nalezeno 41 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicet:
   


Odebírat

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (ElDannyR (20.4.2021 16:54) reagovat
Lumpenkavárník: Sorry, ale veškerá argumentace s tebou nemá cenu. Končím. Zkus se v tomhle ohledu trochu vzdělat a pak pochopíš, že to co píšeš jsou hrozný blbosti a fakt to není o tom čemu věříš...

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 14:27) reagovat
(ElDanny): Hele já si z toho dělám trochu srandu. Ta linie je úzká - mezi teroristickým činem sabotáží (nebo jak to chceš nazývat) V tom co Rusko dělá se dají bez problému najít stopy terorizmu. Je to jen o tom, jestli Rusku věříš, že nás mají rádi a nejsme jejich nepřátelé (sabotáž), nebo si jsi vědom že Rusko je náš nepřítel a že s námi vedou hybridní válku, vyvolávají občanskou válku a podnikají hackerské útoky na naše instituce (terorismus)

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 14:23) reagovat
(ElDanny): Samozřejmě, že to nemusí být explicitně vyřčeno, že se má někdo bát. Důležité je, že ten teroristický akt nese nějakou zprávu. Zrovna Vrbětice je přece krásný případ. Měl nějaký politický cíl, byl spáchán nějaký čin a ten měl pomoci k politickým změnám (co kdyby to bouchlo v Bulharsku a tam přišli na to, že nálož tam byla už z ČR?). A nyní je ten čin ruskými dezinformátory k politickým změnám využíván.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (cyklista) (20.4.2021 14:22) reagovat
Tady je to jak v tom vtipu o rusácích (...co to tady vrčí?...). Přece když si motorovou pilu nastartuji, tak se nijak extra nenadřu?

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (ElDannyR (20.4.2021 14:16) reagovat
Lumpenkavárník: Samozřejmě, že to nemusí být explicitně vyřčeno, že se má někdo bát. Důležité je, že ten teroristický akt nese nějakou zprávu. Zrovna Balda je přece krásný případ. Měl nějaký politický cíl, spáchal nějaký čin a ten měl ostatní motivovat k politickým změnám. Zkus si prosím přečíst třeba Terorismus od Mariana Brzobohatého, ten to vysvětluje vcelku srozumitelně.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (DD) (20.4.2021 14:14) reagovat
zak: asi sis nevšiml že tu berli (nebyly ani dvě) měl Balda jen u soudu, aby zahrál na city, klasika. Když pomáhal Tomiovi s kampani a vylepoval plakáty tak to byl čipera

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 14:10) reagovat
(Qaik): Kdybych (izaka) neznal, tak bych ho pochválil jak dobře nakládá a tobě se vysmál, že mu na to skáčeš. Já ho ale bohužel znám :-/ Nemá smysl mu něco vysvětlovat. Ten je v lese pořád :-D

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Qaik) (20.4.2021 14:06) reagovat
Izak: Ale muže oslabit strukturalni integraci konstrukce, na to aby celá budova spadla se nemusí nosná konstrukce roztavit, ty ocelové nosníky ztrácejí docela razatně svou nosnost. Takže jen na tom ten argument o řizené demolici neobstojí.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (izakR (20.4.2021 13:53) reagovat
Balda to udelal pro tajne sluzby, jasne duchodce o berlich vezme motorovou pilu a pokaci stromy, tak to bych chtel videt, uz jste nekdy delali v lese ??? ja ano ... na motorovku musite byt namakani ... vetsina lidi od klavesnice by to nezvladla.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (izakR (20.4.2021 13:52) reagovat
Byla to rizena demolice, kerosin neni schopne oslabit svary, pokud by to tak bylo tak kerosin=nafta a v mem aute by se mi roztavil motor, nebot ja tam mam jeste TURBO, ktere tam zene pod tlakem vzduch, aby to lepe horelo

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 13:03) reagovat
(ElDanny): Terorismu není kvalifikovaný tak, že se musí někdo přiznat a tvrdit bojte se. Vzpomeň si na našeho jediného českého teroristu Baldu. Ten se k tomu také hrdě nehlásil a chtěl to svádět na někoho jiného. (MaleKafe): No vidíš :-) a o tom rouming je :-D

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (ElDannyR (20.4.2021 12:51) reagovat
Lumpenkavárník: Ale to přece takto brát nelze. Nemůžeš říkat, že se jednalo o terorismus, protože Rusko má u nás mocenské zájmy. Vždy se musí posuzovat konkrétní případ. Kdyby Rusové hned po aktu řekli: "Byly jsme to my, bojte se!", tak je to terorismus jak vyšitý, ale oni se to naopak i teď snaží skrývat a odvrací vinu. Je jasné, že na výsledku to nic nemění. Zavraždili při tom dva lidi a to je hlavní, ale jde o klasifikaci. V přeneseném smyslu to je asi jako rozdíl mezi krádeží a loupeží.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (MaleKafe) (20.4.2021 12:43) reagovat
Pripadas si sice chytry, schopny a uspesny, ale ve skutecnosti jsi stejny kripl, jako vsichni ostatni. Za ty tvoje kecy bys zaslouzil hezky obuskem po ksichtu. Na foru se chovas, jako ze vsemu rozumis a vsechno znas, ale pritom si jen dalsi nymand s 2+kk bytem na smradlavym sidlisti a tady si snazis zlepsovat svoji naladu ze sveho posraneho zivota.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 12:15) reagovat
(LumpenKripl): Abych se tu bavil nad zoufalcema jako si ty :-D Jde přeci o zábavný server ;-) Je pravda, že si tím také zvedám ego. Protože když se přidám do diskuze k některým kriplům, jako si ty, tak si připadám výjimečně chytrý, schopný a úspěšný.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenKripl) (20.4.2021 11:53) reagovat
Lumpenkavárník: Ty si tady vylejváš zlost z toho, že máš retardovaný děti? Proč jsi přišel na Rouming, progresivní mrdko?

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Nerrg) (20.4.2021 11:46) reagovat
Jsem asi taky Crha. Pokud je pravda, že chtěli odbouchnout Bulhara a šlo o zbraně pro Ukrajinu, tak se jednalo o zpackaný teror vůči překupníkům zbraní (asi by přeživším došlo, kdo za tím stojí) a válečnou sabotáž vůči Ukrajině. Na nás zájem neměli a pokud je dostaneme do rukou (haha), tak by měli zčernat za dvojnásobnou vraždu a zničení vojenského objektu, ne za zastrašování obyvatelstva. Detto u Skripala, pokud je dostanou Britové (hehe). Sankce vůči Rusku by ale klasifikace činu neměla změnit.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 11:24) reagovat
(Eric Arthur Blair): Že ty jsi crha?

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (The other guy) (20.4.2021 11:24) reagovat
Eric Arthur Blair: ano, dusledky tehle konretni akce jsou stejné, pokřivené vnimaní vidim v tom že se to někdo snaži zlehčovat nebo dokonce omlouvat, memyslim konretně tebe, ale i takové nazory tu zazněly. Zase slovíčkaříš.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Eric Arthur Blair) (20.4.2021 11:12) reagovat
The other guy: Přímý důsledek jedné konkrétní akce? - Ano, to nezávisí na pojmenování. Důsledky pokřiveného vnímání světa na myšlení lidí? - Dlouhodobě těžce devastující celou společnost. To není "jen slovíčkaření". Tady, kde je spousta lidí z IT, bych možná uspěl s příměrem, jako když je porušení autorského práva pořízením neoprávněné kopie nazýváno krádež nebo dokonce loupež. Co plyne z nepochopení podstaty problému asi tuší každý, kdo se o téma kdy otřel ...

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (The other guy) (20.4.2021 10:57) reagovat
Eric Arthur Blair: Zase jen slovíčkaříš, pokud by se taky prokázalo že to byl akt agrese spáchaný agenty cizí země tak to mužeš nazývat jak chceš, ale na důsledku to nic nemění.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Eric Arthur Blair) (20.4.2021 10:51) reagovat
Mimochodem, například, o necelé čtyři roky dříve bouchnul Semtín, čtyři mrtví a devět zraněných. Proč to bouchlo jsme se dodnes nedozvěděli, resp. nemůžu to dohledat (viz např. https://www.policie.cz/clanek/krajske-reditelstvi-policie-pdk-aktuality-vybuch-v-chemicce.aspx ). Kdyby teď někdo přišel s tím, že už se to vyšetřilo, že za to může GRU, tak o tom začnem říkat, že to byl teroristický útok, ač se lidé nijak terorizováni necítili (bouchá jim to tam každou chvíli ...)?

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 10:44) reagovat
(Eric Arthur Blair): Jak jsem psal. Sabotáž je dobré slovo. Kdyby ta sabotáž nebyla nyní využívána v hybridní válce a Rusko svýma trollíma farmama nechrlilo ty blbé kecy, tak bych u tohoto označení klidně zůstal. Ale protože Rusko silně ovlivňuje českou politiku ke svým cílům a snaží se vyvolat občanskou válku, tak to s čistým svědomím nazvu terorismem. A to nemá s newspeakem nic společného.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (The other guy) (20.4.2021 10:43) reagovat
Eric Arthur Blair: Chapu kam tim miříš, a aby jsme nezabředávali do slovíčkaření, at už ten agresivni akt ze strany ruska nazveš jakkoliv, dusledek je stejný

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Eric Arthur Blair) (20.4.2021 10:35) reagovat
everis: Zvláštní otázka :-) V této diskusi jsem chtěl podpořit především racionální argumentaci, ta není "naše" nebo "jejich" (jedno zda ruská či jiného "nepřítele"), ta je nestranná, a právě ohýbání jazyka jí nesmírně škodí. Pokud bychom přijali oficiální narativ (to je zas na jinou diskusi ...), skutečně vidím jako nejpřiléhavější toto označit jako záškodnickou akci neboli sabotáž. To nijak nepopírá nepřijatelnost takového jednání, a jestli to vidíš jako "proruskou špínu", tak asi vyhledej odbornou pomoc.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (everisR (20.4.2021 10:01) reagovat
Eric Arthur Blair a ty stojíš tedy na naší straně nebo na straně rusáků? Jen ať víme. Btw, to jen proruské špíny pořád mělou něco o morálce, a snaží se vysvavit západ jako morální aby pak mohli říkat že není :-D dmnti fagt

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (456) (20.4.2021 9:33) reagovat
Eric Arthur Blair: podle newspeeku je terorismus sabotáž a vražda našich občanů nehoda

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Eric Arthur Blair) (20.4.2021 9:26) reagovat
adams, ElDanny: Chlapci, máte to marný, newspeak, podle kterýho je naše sabotáž bojem za svobodu a demokracii, zatímco nepřátelská sabotáž aktem státního terorismu, maj tihle vylízanci zažranej do morku kostí. Ale oceňuju, že se snažíte :-)

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 9:23) reagovat
(ElDanny): Jo sabotáž je dobré slovo. Kdyby to Rusko nyní nepodporovalo a neobhajovalo tou svojí propagandou, tak by se u toho dalo zůstat. Vzhledem k tomu, že s námi ale již dlouhodobě vede hybridní válku a teď tu situaci k ní využívá. Právě za účelem docílení svých politických cílů, tak můžeme naprosto s klidem mluvit o terorismu.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Wtfomglol) (20.4.2021 9:20) reagovat
Lumpenkavarník ze sebe opět dělá čůráka, jako to má ve zvyku na fóru.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (ElDannyR (20.4.2021 9:16) reagovat
Cílem terorismu je pohrůžkou nebo použitím násilí docílit svých politických cílů, protože se všechny teroristické organizace ke svým činům hlásí. V tomto případě Rusové nejspíš chtěli hlavně zničit tu munici, takže bych spíš nazval sabotáží.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (adamsR (20.4.2021 9:15) reagovat
Tak já neříkám, že to neudělali, jen že to nebyl teroristický útok, protože to nesplňuje tu základní podstatu terorismu, který je postavený na tom, že má akcemi proti civilnímu obyvatelstvu zastrašit lidi, aby někam tlačili politiky. To bylo cílem útoku na dvojčata. Ale nebylo to cílem, když tady někdo vyhazoval do luftu muničák.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 9:12) reagovat
(adams): No to už je něco jiného. To je válečný konflikt (Sýrie, Ukrajina). Jako kdyby to bouchlo v Bulharsku, tak je to naprosto stejný problém. Jde o útok člena NATO a EU. Takže útok i na ČR. Ono obchodování se zbraněmi je samozřejmě trošku jiná problematika. Každopádně si nemyslím, že to ČR financovala a podporovala (ani pořádně nevědí kam ty zbraně měli jít :-D ). To byly soukromé firmy. Takže tvé přirovnání je úplně mimo. Na úrovni proruského trolla nebo toho prasečáku co je na hradě.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (brus) (20.4.2021 9:10) reagovat
Tak rusáci jsou v tomhle dlouhodobě konzistentní: zatloukat, zatloukat, zatloukat. A když se to provalí tak zatloukat, zatloukat, zatloukat. Jestli rusko něco vehementně popírá tak to spíš naznačuje že ti druzí lháři tentokrát možná nelžou.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (adamsR (20.4.2021 9:06) reagovat
Lumpenkavárník: No, právě. Jestli je to vůbec pravda, pak jim šlo jenom o to vyhodit do luftu munici, co měla být použitá proti nim. :D Nebo jsi to myslel tak, že jsme se my snažili vývozem zbraní ovlivnit politickou situaci v Sýrii nebo na Ukrajině a vyvolat nejistotu a rozdělení společnosti, takže ti teroristi jsme my? :D

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (P EPIC ULTRA KNEDLO VEPR) (20.4.2021 8:55) reagovat
Kousal: Tohle zbozi uz ti nevemou tyhle smejdy budeme muset pokudmozno ekologicky, ale hlavne totalne zlikvidovat KURVAFIXxX ;-)

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (LumpenkavárníkR (20.4.2021 8:35) reagovat
(adams): Já asi chápu na co narážíš, ale terorismus je terorismus i když se nepřihlásí strůjci. Pokud účelem je strachem a násilím ovlivnit politickou situaci. Třeba v Bulharsku, Ukrajině nebo v Sýrii. Nebo třeba jenom něco ničit za účelem vyvolání nejistoty a rozdělení společnosti. To je také terorismus. Jako třeba v ČR. Jak tu proruská hybridní propaganda a jejich trollí farmy nyní chrlí svá hovna na všechny strany.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (Kousal) (20.4.2021 8:34) reagovat
Rad bych vratil nejake nefukcni zbozi. Jeden premier a prezident, jeste v zaruce. Nevite kdy otvira reklamacni na ruske ambasade? Asi tam instalovali kurvitko :-/

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (sdgfdsfgdsfgsgewr) (20.4.2021 8:34) reagovat
A na ukrajine jsou jen turisti. Rusaci umi jen lhat, pit vodku a umirat ve velkym.

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (P EPIC ULTRA KNEDLO VEPR) (20.4.2021 8:33) reagovat
Osmasedesaty byl taky podle rusaku akt zachrany a bratrske pomoci KURVAFIXxX :o) :o) :o)

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (cyklista) (20.4.2021 8:27) reagovat
Už jsi zažil, že by se rusáci přiznali k nějakému svinstvu? A že jich v poslední době bylo...

Obrázek 'zadny terorismus' Obrázek 'zadny terorismus' (adamsR (20.4.2021 8:25) reagovat
Mno, ve skutečnosti tohle oznámili jako teroristický útok, takže se s tím dá stěží polemizovat. Na rozdíl od Vrbětic, u kterých se to zjistilo až po sedmi letech, a ještě se k tomu nikdo nehlásí.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...