VipShow  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  Domény  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24


Nalezeno 12 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (789) (12.5.2021 13:46) reagovat
Jak to viš že to pro vstup nebylo nutné? ty jsi tam byl taky?

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (MerlinR (12.5.2021 11:59) reagovat
Jedna věc je mít fotku mezi tisíci žadateli o vízum (odkud také patrně BIS jejich fotku při sestavování legendy vzala) a druhé poslat ji do firmy, které chci vyhodit do vzduchu sklad, nota bene, když to pro vstup nebylo vůbec nutné.

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (789) (10.5.2021 20:35) reagovat
A teď si představ že mají i jejich pasy z žádosti o víza, nebo nějak se tu museli dostat. Takže to jestli použijí tajnou identitu jednou, nebo dvakrát v tomhle případě už moc nehrálo roli. Jejich fotku by měli tak jako tak, a vzhledem k tomu že než na ně přišli tak to trvalo pár let, tak to byla konspirace téměř dokonalá. Po profláknuti jsou samozřejmě takoví agenti nepoužitelní. Ale do té doby ne, a Rusko má spoustu takových. Nevím co se ti na tom zdá tak neuvěřitelné, chodí to tak už dlouho

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (MerlinR (10.5.2021 15:12) reagovat
Možná jsem to z hlavy napsal nepřesně, odkud ty kopie pasů maji, nedělali kopie na vrátnici, ale poslali je na firmu. Ale o to nejde, odkud ty kopie pasů, které jsou považovány za důkaz, pochází. Jde tu o samotnou logiku věci. Proč by asi záškodník posílal svoji fotku na falešném pasu kamkoliv, když se na cílové místo mohl naprosto nepozorovaně dostat jednou z mnoha děr, které v plotu byly? Kdybys chtěl vykrást banku, pošleš svou fotku na ředitelství?

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (789) (10.5.2021 14:53) reagovat
Můžeš mi dát odkaz kde by bylo něco o té vrátnici? Důkazy byly předány státnímu zástupci a ten ty dva stíhá, tak jako je to u každé trestní kauzy, s politickým přesahem nebo ne. To znamená že mají důkazy ne naopak, jak tvrdí někteří anonymní diskutéři na netu ;) a fakt chceš srovnávat dnešní bezpečnosti složky s totalitou? Na větší demagogii jsi nepřišel?

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (MerlinR (10.5.2021 14:47) reagovat
Tvl, vždyť to je oficiální verze toho, jakým způsobem ty dva identifikovali. Údajně mají kopie jejich pasů, pořízené na vrátnici, když je pouštěli do areálu. Ovšem to jen říkají, oficiální důkazy nikomu neukáží, protože je to tajné. A ty se ptáš, jestli je možné, že by BIS nabo Policie na něčí pokyn mohla lhát? Vždyť to je jako by ses ptal, jestli by se v minulém režimu mohlo stát, že by VB nebo STB vydalo nepravdivé prohlášení. Jasně, když dostanou befehl, budou lhát jak když tiskne. B-)

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (789) (10.5.2021 11:28) reagovat
Takže máš lepší informace než PČR a BIS? Kde jsi vzal to že přišli na vrátnici a tam ofotili jejich pasy? To sis taky vymyslel?

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (MerlinR (10.5.2021 11:13) reagovat
Na to je zcela zjevná odpověď. No nijak, vůbec tam nebyli. ;)

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (789) (10.5.2021 10:28) reagovat
Ty víš jak se tam dostali? Povídej ;)

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (MerlinR (10.5.2021 10:03) reagovat
Tady vůbec nejde o to, jestli by nám strejda Rus ublížil nebo ne, tady jde o to, že kdo uvěřil pohádce o Vrběticích, že na vrátnici skladu přišli dva lidé, tam si ofotili jejich pasy a poslali je klidně dovnitř, je prostě kokot.

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (Ruský agent v utajení) (10.5.2021 5:53) reagovat
Hodný strejda Rus by nam přece neublížil. Ti dva pánové z GRU tam byli jen na návštěvě, a zkontrolovat jestli tam máme bezpečno.

Obrázek 'Hamy se zlobit' Obrázek 'Hamy se zlobit' (DougBadmanR (9.5.2021 23:40) reagovat
Hamáček je extra kokot, kdo ale uvěřil pohádce o Vrběticích je kokot ještě větší. To pravil DougBadman létapáně dvatisícedvacetjeden, pyčo B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...