ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  Domény  |  MyMuži  |  TechSvět


Nalezeno 26 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacet:
   


Odebírat

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Pichuss) (25.6.2021 0:01) reagovat
Zhsvgwi: a ještě máš v tomtéž příspěvku (23. v 13:40) "tvojí" místo "tvoji". To ale není tak hrozné, jako ta SI místo JSI 8-)

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Pichuss) (24.6.2021 23:57) reagovat
Zhsvgwi: K tvému poslednímu příspěvku. Asi nehledáš moc důkladně. Protože takový odborník na gramatiku čárek by i toto znát měl.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (23.6.2021 23:14) reagovat
Pichuss: Děkuji za zajímavé poznatky. Hledám teď v celé této diskusi (protože předpokládám, že se to k ní vztahuje), k čemu se váže tvá poznámka o SI a JSI. Ale možná jsem si to nepročetl důkladně. Pomoz mi. Díky.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Pichuss) (23.6.2021 21:12) reagovat
Přitom stačilo přidat mezi "jako" a "debil" "že jsi", a najednou je tam sloveso a čárka tam patří. Osobně považuji čárkya velká písmena za nejtěžší část české gramatiky. Rozhodně těžší, než rozlišit SI a JSI ;-) napsat tohle 2x špatně už není náhoda...

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (23.6.2021 13:40) reagovat
Pichuss: Z lingvistického hlediska se význam věty přidáním čárky změnil. Tedy v případě, který si napsal, má stejný význam věta: "Pokud chceš, jako debil použij uvozovky, abys nevypadal." Avšak bylo to pochopeno tak, jak si původné (zřejmě) zamýšlel. Stejně tak jako mohlo být pochopeno, když se u ironie nepoužijí uvozovky. Oceňuji však tvojí upřímnou odpověď. Já sám dělám chyby v češtině též.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Pichuss) (23.6.2021 9:10) reagovat
Ovečko, píše se tak i ironie. Nemusí, ale pro pochopení je rozhodně lepší. Zhsvgwi, máš pravdu, měl jsem to trochu přečárkováno, ale v tomto případě to nic nemění na obsahu.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (ovcodan) (22.6.2021 19:55) reagovat
Zhsvgwi: lidi jako Pichuss určitě už prošli nějakým hejtováním, že mají psát v souvětích čárky. Tak píše čárky jako velcí kluci a teď zase, že je píše jinak než se píšou, to už po něm myslím chceš docela dost. Pichuss: uvozovkama se píše přímá řeč, citace. Občas se značí smajlíkem, ale to byste stejně nepochopili.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (22.6.2021 17:24) reagovat
Pichuss: Co si pamatuju, tak se čárkami oddělují věty v souvětí, několikanásobné větné členy, vložené výrazy a výrazy volně připojené. Pokud chceš, abys nevypadal jako debil, nepiš čárku tam, kde být nemá. ;-)

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (train_) (22.6.2021 14:40) reagovat
Pichus uvodzovky sa davali iba pre tych menej chapavych. Inak sa uvodzovky nedavaju a ti co to pochopia si robia srandu s tych co nie

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Pichuss) (22.6.2021 14:08) reagovat
Co si pamatuju, tak se ironie v psaném vyznačovala uvozovkami. Pokud chceš, abys nevypadal, jako debil, použij je ;)

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (brnonymousR (22.6.2021 13:45) reagovat
Ovcodan - a netrpis treba sleepmrkvingem?

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (ovcodan) (22.6.2021 11:36) reagovat
Zorbix: právě jsem se probudil, což má jistou logiku, když jsem tu psal ještě před čtvrtou ráno. Pod dalšími nicky se vážně nepotřebuji znovu zabývat situací, kterou před spaním vysvětlil i zjevným oligofrenikům.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (22.6.2021 11:17) reagovat
Zorbix: Velice zajimavá teze. Boužel neexistuje možnost jak ti to dokázat, dokud ti Roumen nedodá záznamy IP adres. Stejně tak jako obrácená teze "Zhsvgwi a kombajn vali doubravou ???????????????????????? doopravdy fake nicky ovcodana, change my mind.". Gratuluji k takovému umění.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (22.6.2021 11:11) reagovat
Jo, jak jsem napsal "... tak celou situaci raději zesměšní. Přece by to nepřiznali!". Já se bavím ;-) Ale to je jedno. Jestli někdo nepochopil ironii tady, tak s tím má pravděpodobně problémy i jinde a je to jeho problém. Já se s tím prát nebudu. Užijte si život!

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (XXXR (22.6.2021 10:27) reagovat
To je hezky trend, napsat picovinu a pak se vymluvit na trolleni.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zorbix) (22.6.2021 10:17) reagovat
Zhsvgwi a kombajn vali doubravou jsou doopravdy fake nicky ovcodana, change my mind.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (H2SO5R (22.6.2021 9:42) reagovat
Za ideálních okolností a doplněno vhodnými komunikačními prostředky (protože tu nevidíme intonaci nebo neverbální prvky) by se to dalo považovat za ironii. Na roumingu ale nikdy nevíš, jestli se tak narodil, nebo jestli měl v dětství úraz hlavy.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (kombajn vali doubravou) (22.6.2021 9:09) reagovat
jako ti pitomci, co nepochopili zjevne ironicky koment s pokutou, to je teda fakt peklo. A souhlas s Zhsvgwi, tohle je ukazka degenerace, respektive se snazi predvest a ukazat, ze oni pyco, oni mluvi anklycky a ted si tady namasti ego. Mozna ta chut se predvest jim zatemni mozek, ale spis jsou pitomi porad a ironii nekoupi. Nebo maji FSV UK, tam se by default odnauci myslet a poznat ironii...

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (Zhsvgwi) (22.6.2021 8:40) reagovat
Zajímavé, jak se čím dál víc setkávám s nepochopením ironií, antifrází. Lidé se pak udělají chytrými a vpálí to hned zpátky aniž by tušili, co na ně bylo použito. A když je jim to prozrazeno, tak celou situaci raději zesměšní. Přece by to nepřiznali! To je pod jejich úroveň! ...Trochu nám ta společnost degeneruje.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (x1) (22.6.2021 8:29) reagovat
ovce - nezakecávej to

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (ovcodan) (22.6.2021 3:47) reagovat
vážně jste si mysleli, že si z vás nedělám kozy? I kdybych uměl jen obvyklé fráze jako how do you do - jak si to děláš, all right - vždycky pravou, tak snad i blb nechá přeložit cokoli dvojklikem do češtiny, no taaak.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (strikerlikerR (22.6.2021 3:46) reagovat
According to ovcodan's article, these two were asked to appear on a celebrity's TV show (Ellen DeGeneres). Of course, being a Hollywood celebrity, she had to make it all about HER. SHE gave the two each $25,000 from McDonald's. SHE gave them a poster of HERSELF so that they could try to hang it up in a McDonald's somewhere. Even if it was meant as a joke, it's still sickening how conceited these Hollywood types are.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (potkaň) (22.6.2021 0:46) reagovat
to nebola pokuta vole, ale odmena :D english hard

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (kokotororo) (22.6.2021 0:46) reagovat
ovcodan: nick sedi, si ovca co si ani nedokaze poriadne precitat nadpis. daj si facku

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (brnonymousR (22.6.2021 0:39) reagovat
Se nauc anglicky ty pokuto.

Obrázek 'sneak level indian' Obrázek 'sneak level indian' (ovcodan) (22.6.2021 0:36) reagovat
Dostali za to docela pokutu https://eu.usatoday.com/story/money/nation-now/2018/09/20/mcdonalds-students-prank-fake-ad/1367848002/Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...