Půjčka s odměnou  |  Domény


Nalezeno 5 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'prase' Obrázek 'prase' (KaldaR (23.11.2021 14:16) reagovat
krouticimoment: jo kritizovat nekoho kdo profesionalne preklada filmy (napr. kinotitulky pro SW) atd. to chce fistrona. Pro koho prekladas ty, trapaku?

Obrázek 'prase' Obrázek 'prase' (BundášikR (23.11.2021 7:57) reagovat
@toploe Ne, ty seš vůl. krouticimoment to napsal správně. K pochopení vtipu potřebuješ správnej kontext. "Krabice od mlíka" je prostě špatnej překlad, okecávej si to jak chceš.

Obrázek 'prase' Obrázek 'prase' (toploe) (22.11.2021 23:56) reagovat
@krouticimoment ty jseš vůl. něco takovýho jako přepravka od míka v český realitě neexistuje, tudíž to převedl správně. Jasně, mohl použít jako substituci basy od piva, ale třeba já doma gauč z krabic od mlíka a matrace mám.

Obrázek 'prase' Obrázek 'prase' (krouticimoment) (22.11.2021 20:57) reagovat
překladatel je asi vůl. troufám si předpokládat, že tam bylo něco jako "milk crates", tedy spíš přepravky od mlíka (od víc jednotlivejch balení), bedýnky... "krabice" od mlíka v českým prostředí evokuje v první řadě spíš litrovej tetrapak, a z toho by si asi gauč nestavěl. bohužel takovejch překladatelů je plná prdel - kteří si myslí, že stačí jen převádět slova. často nestačí.

Obrázek 'prase' Obrázek 'prase' (Kurwa) (22.11.2021 19:57) reagovat
Žencký tomu prostě nerozuměj!Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...