NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetosm:
   


Odebírat

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (jardacrha) (18.1.2022 11:54) reagovat
typek vypada jak kdyby zrovna prcal berana,tak jako to maj radi cobolaci

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (Vortex69,5) (15.1.2022 7:41) reagovat
Typek vyzera ako by siel zaniest prsten do mordoru.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (dzjtekz) (14.1.2022 12:41) reagovat
Farsky rikal, ze je to vedecka staz, nicmene Poslanecka snemovna, ktera ho tam vysila, neni vedecka instituce, stejne jako Farsky nema zadnou vedeckou hodnost (Ph.D., CSc aj.)..a zaroven nema za sebou zadnou vedeckou praci zverejnenou na Scopus, nebo Web of Science. Je to uplne normalni vymrd i bez ohledu na to, ze pohrda praci poslance, porusuje koal. smlouvu, penize prihraje do nejake neziskovky atd. I bez toho vseho by to byl vydrb.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (UtrumR (14.1.2022 11:55) reagovat
Vzdělávat se má, pravda, člověk celý život, ale pod podporou vzdělání si představuji študáky na vejšce, ne čtyřicetiletýho chlapa, kterej by měl mít už srovnaný věci v životě - jako třeba zda chce dělat poslance, nebo se flákat na nějaké vedlejší americké univerzitě a produkovat zbytečný práce, který nikdo nebude číst. Jako nezlobte se, ale podobný stáže jsou hlavně o navazování kontaktů, budování CVčka, žádné vyšší poslání ho do Ameriky nevede... Tohle je prostě obyčejný pohrdání prací poslance...

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (dffddddddd) (14.1.2022 10:51) reagovat
44: Já bych byl pro. A začal bych striktním omezením pravomocí federální vlády/Evropské komise po vzoru USA. Nebo převzetím všech dodatků US ústavy. Včetně zaručení svobody slova nebo práva držet zbraň.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (kokotisko) (14.1.2022 10:23) reagovat
KenyB: To jo, Čuba byl třída, bolševik jeden. 18 měsíců na nemocenské aniž by dodal nějaký papír. Rok a půl bral plat a v Senátu se ani jednou neukázal. A to bral i náhrady za dopravu Praha - Zlín (v jeho případě spíš Gottwaldov).

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (KenyB) (14.1.2022 10:09) reagovat
Zeman a Čuba nasadili s vyjebáváním laťku.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (čtyřicetčtyři) (14.1.2022 9:50) reagovat
Promitnout 250 USA historie do 25 let EU je tak blby, ze ted nevim, komu z tech volu se mam smat driv, nebo jestli treba misto toho nemam radsi zacit brecet.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (kartel narkoagrárního židovstva) (14.1.2022 9:48) reagovat
jestlipak v tomhle případě bude taky snaha duhové koalice "aktivovat článek 66"? A to ani zeman v komatu s demencí nebyl nikdy tak mimo, jak bude Farský během téhle intenzivní ideologické "murica - náš vzor" nalejvárny.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (Pecolt) (14.1.2022 8:42) reagovat
Pyca zla, mas neskutečně výstižnej nick. Prej Mgr. Volný... Jenže u něj to znamená magor. A SPD ať jde taky celá do zlý píči. B-)

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (psi chlup) (14.1.2022 8:41) reagovat
No ja je docela i chapu. Je poslancem a jede na pul roku nekam do riti.

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (Pyca_ZlaR (14.1.2022 8:11) reagovat
Podle Okamuristů vzdělávat se = rozvracet Českou republiku. Ale není to překvapující, komouši také pohrdali vzdělanými lidmi. Vidět je to například na tom, jak SPD vyštvala Mgr. Volného >-O

Obrázek 'Fulbright' Obrázek 'Fulbright' (Tak_určitě) (14.1.2022 8:00) reagovat
I kdyby měl letět, tak nepoletí.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...