TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 8 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (xeon) (23.5.2022 21:03) reagovat
Ale prd, víte hovna, bůh je dobrý, proto potopa, kdyby byl zlej, tak tu lidskou chátru vyhubí všechnu. Ježíš dává lidem šanci, svým obětováním a zmrtvýchvstáním zbavuje lidí dědičného hříchu, kvůli kterému v pekle měli skončit všichni. Takto věřící hříšníci mají alespoň šanci v pekle neskončit, pokud se nedopustí smrtelných hříchů, což se skoro všichni dopustí, takže smolík. Tedy nakonec v pekle skončí beztak majorita, ale alespoň to nepatrné množství spravedlivých bude s bohem v lásce a nekonečném štěstí.

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (KaldaR (23.5.2022 15:16) reagovat
xeone: mas to pomotany, Jezis zemrel za nase minuly i budouci hrichy, proto kdyz nehresis tak vlastne Jezis umrel nadarmo. A nebo jinak Buh je ten zmrd co nam vsechno narizuje a zakazuje a dabel je ten kdo chce aby mel clovek vlastni rozum, dokonce mu dal dar poznani diky jablku.

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (jebjelej) (23.5.2022 11:58) reagovat
xeon: Buh je velmi dobry a proto musi vsichni do pekla, dokud se mu nepovene poslat synatora na Krym, ehm na chuj, echm teda vlastne na Golgotu. Take se to projevuje tim, ze schvaluje genocidu a v bibli zabil neco okolo dvou milionu lidi, zatimco satan asi 14 (lidi, ne milionu).

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (xeon) (23.5.2022 9:21) reagovat
To je značné nepochopení celé situace, ateistická chátro. Ježíš zemřel, aby všichni lidé nebyli odsouzeni do pekla, protože bůh je velmi hodný a všichni by tam jinak skončili, nyní ti dobří a zároveň věřící mají šanci při druhém příchodu Ježíše Krista na život věčný. Cokoli ta žena přínosného udělala pro lidstvo, v konečném důsledku neznamená vůbec nic. Bohužel sebevražda je těžký hřích, tedy pohltí ji plameny pekelné.

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (Roumen_IIR (22.5.2022 18:40) reagovat
Ježíš nikdy neexistoval a ten počet zmrtvýchvstání taky nesedí >-O

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (miklos-abdulR (22.5.2022 17:54) reagovat
V principu má pravdu. Kdyby pánbíčkářům slova z úst do rukou vejíti ráčila, žili by jsme mnohem lépe. Jenže to se nikdy nestane. Co si neuděláme sami, mít nebudeme.

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (Pán) (22.5.2022 16:49) reagovat
Ach to vaše povrchní vnímaní :-O

Obrázek 'inri sa hneva znovu' Obrázek 'inri sa hneva znovu' (mrkevR (22.5.2022 16:33) reagovat
Podle Bible šel Ježíš nejdřív do pekla.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...