ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny


Nalezeno 103 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetjedna:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Pyca_Zla R) (24.5.2022 9:21) reagovat
Filipes je debil. Nebuď jak Filipes.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (FilipesRP (24.5.2022 9:01) reagovat
Co nepochopili blm, Crha a izaci na té psledni části - "drž hubu"? To znamená, že si budete hrát na to, že jste v Rusku a že chcete mluvit o válce. B-)

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (havrann) (24.5.2022 0:30) reagovat
skeptic1 je i blbej, místní profláklej kolabouš s Putlerem.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (KING_OF_OKENARP (23.5.2022 20:14) reagovat
skeptic1: logika cokla po transplantaci palice. Kdo má víc než já, tak krade. To že ses línej (schvalne nepisu blbej), je jen tvoje omezenost

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (23.5.2022 20:04) reagovat
:. v případě vpádu vojska a humanitárnách bomb do srbska bylo taky hotovo.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Tomyjo) (23.5.2022 19:22) reagovat
A pak uz spdckari jako ty zavrou hubu, nebo ty sracky budeme cist i kdyz budeme chudi?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (skeptic1) (23.5.2022 19:01) reagovat
Díky naší skvělé vládě budeme žít chudobně všichni, vlastenci / nevlastenci. Výjimku tvoří ti, co si nakradli tolik, že je ekonomický kolaps nerozhází.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (KING_OF_OKENARP (23.5.2022 16:45) reagovat
A mistni blbecci uz zapojili svoje hnojomety. Rychle NATO,atomovky, to tu jeste nebylo, vid demente?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 16:13) reagovat
tohle je moc hezký, Rus pochopil Rusko [odkaz]

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 16:01) reagovat
Vycital je mozna spatne slovo, uvadel jsi to jako priklad agrese Ruska. Akorat ze na pozvani prezidenta resp. vlady, narozdil od tech raketovych utoku USA a dalsich zemi, ktere se o to nikdo neprosil.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:50) reagovat
Nemyslím si, že jsem to vyčítal. Měl bys odkaz na diskuzi?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:48) reagovat
Posledne jsi Rusku vycital vojenske pusobeni v Syrii, ac to bylo na pozvani a se souhlasem syrske vlady. Meles proste picoviny, lzes a podobne situace hodnotis diametralne rozdilne, protoze se neridis zadnymi hodnotami nebo principy, ale emocemi a aktualni propagandou.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:46) reagovat
blm a to už jsem ti přeci vysvětloval, že když si stát pozve na své území vojenské poradce, tak to není okupace, protože je to vůle toho státu. Seš tak dementní, že to tu na mě budeš zkoušet úplně stejně znova? Jak ta fašounská smečka u Severního Doněcu. Rozbili nám pontony, tak je tam za pár dní dáme znova stejně, třeba zapomenuli a nevšimnou si.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:39) reagovat
ale kdepak blm, od dubna 2014 je okupovaná část Donbasu plná neoznačených mužíků v zeleném se spoustou ruské techniky. Bez toho, by proruští provokatéři vydrželi asi tak týden.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:37) reagovat
Pokud poskytnuti zbrani a vojenskych poradcu znamena okupaci, tak je Ukrajina pod dlouhodobou okupaci zemi NATO. Ty vase definice vedou k zajimavym zaverum.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:35) reagovat
Já vím blm, že ty se nedokážeš přenést přes dogma, že Rusko okupuje část Ukrajiny od 2014, Krym a část Donbasu. Protože tohle si přiznat (akceptovat fakta), tak hned pochopíš, jakej jsi čurák, co tu okupaci hájí.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 15:35) reagovat
Byli tam příslušníci ruské armády a ruských tajných služeb. To je invaze, bez ohledu na maskování.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:33) reagovat
Ale tam nebyla zadna okupace, to je jen tvoje konspiracni teorie.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 15:32) reagovat
Takže když vpadne nějaká armáda na území jiného státu a vyhlásí tam nezávislost, tak finito, hotovo, vše je košer?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:29) reagovat
blm "od ted jsme samostatni a komu se to nelibi ten si muze". - a víš, že to je spíš "od ted jsme samostatni a proto tu máme ruské okupanty a komu se to nelibi ten si muze"?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:27) reagovat
tecka: Ustava nadrazeneho statu je pro nove vznikajici stat irelevantni. To by totiz stacilo, aby si kazda zeme dala do ustavy neco o zachovani uzemni celistvosti a tim bude pravo na sebeurceni navzdy zruseno, protoze dobrovolne se dnes zadna zeme sveho uzemi nevzda (Ceskoslovensko existuje jako osamela svetla vyjimka v behu dejin). Vyhlaseni noveho statu proste probiha stylem "od ted jsme samostatni a komu se to nelibi ten si muze". Se stim smir a prestan bulet, pokrytce.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:25) reagovat
Quík jo, lidi si uvědomují, kdo je tu tahal za nos třeba s antivax šílenstvím. Antivaxí strana Volný blok - Volný nosí tričko se Z, Volfová odkryla ruské zázemí, Jiří Černohorský je prokazatelně navázaný na ruskou ambasádu, Tušl a mnozí další antivax po 24. únoru propagují Putlera a invazi. To už nedojde jen fakt blbýmu, že za masivní podporu antivax stálo Rusko ve snaze rozložit společnost nepřátelského státu na kravině jakou je nějaká vakcína.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 15:22) reagovat
from: Jedna z mále věcí, co je na téhle válce pozitivní je to, že si snad lidé, co koketovali s různými "alternativními pravdami" uvědomí, že jen dělali blbce Putlerovi. Samozřejmě nemyslím tyhle profesionální trolly, ale lůzu.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:20) reagovat
Quík je s nima sranda, mám rád extrémy a povídat si s podpůrci vyhlazovací války je velký extrém, absolutní dno.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 15:19) reagovat
blmblmblm: Právo na sebeurčení v mezinárodním právu zakotveno je, a našly by se i procedury, jak podle mezinárodního práva postupovat v případě, že by se nějaký národ chtěl osamostatnit. Samozřejmě státy mají ve svých ústavách ledacos, a některé právo na separatismus i přiznávají (např. Lichtenštejnsko), no na invazi cizí armádou se všechny dívají dost podobně.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 15:14) reagovat
Já nevím, že vám stojí za to, hádat se s trolly. Dyť největší důkaz toho, že to naprosto nemyslí vážně je ten, že onanují tady na prohnilém západě, než aby si šli užít ten ráj do russka.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:13) reagovat
tecka: Jednostranne vyhlaseni noveho samostatneho statu se nikdy neridilo a neridi mezinarodnim pravem, tak proc ho sem porad pletes? Az na par vyjimek jako nove usporadani po valce nebo rozpad Ceskoslovenska nikdy vznik noveho statu nepodlehal mezinarodnimu pravu, ale pravu silnejsiho resp. pravu dost silneho na to si nezavislost uhajit. Crimea river a se stim smir.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:11) reagovat
Merlin: ten tribunál nic takového nepotvrdil. Každý stát má v ústavě něco o nedělitelnosti území státu. Ty dvě putlerovy pseudorepubliky jsou Ruskem okupovány už od dubna 2014, kdy tam proruští provokatéři začali dělat bordel. Jde o podobně samostatné státy jako o pohraniční území ČR, které v září 1938 ovládali sudetští Němci, kteří sloužili Německu k tomu samému, co provokatéři v Donbasu.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:11) reagovat
from: Brzdi, at ti nekdo nenapari paragraf za podporu Ruska pri spravedlive denacifikaci Ukrajiny, aby se nacci nenechali vyrust. ;-) Ale vazne, je sranda, jaky mas dvoji metr, agresi u jedne strany si dokazes ospravedlnit a tentyz styl smysleni u druhe strany odsuzujes.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 15:11) reagovat
blmblmblm: Tady se nepřítelem myslí rusko, ne nějací separatisté. Tedy jednotky ruské armády a ruské rozvědky, které obsadily území a zařídily vyhlášení nezávislosti. To skutečně není v souladu s mezinárodním právem.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:08) reagovat
Kazdy rezim povazuje separatisty za sve nepratele. Tve hlasky jsou sice tautologie, ale taky jsou uplne k nicemu. Srbsko povazuje Kosovske separatisty za nepritele a Kosovo za uzemi obsazene nepritelem.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 15:08) reagovat
Ach jo, tu je zase naputleřeno. Většina válek USA v 1948-1989 byly proxy války s derivátem nacismu zvaným komunismus, proxy války se SSSR. Války USA v posledních letech jsou potírání útočících muslonegrů, USA do těch stánů neexpanduje, jen se snaží, aby tam nebyly u moci radikálně islámské režimy. K tomu teorie spravedlivé války a teorie demokratického míru. USA v 1941 zjistily, že izolacionismus nestačí, pokud nechají zmrdy vyrůst, přijdou si pro ně.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 15:05) reagovat
blmb: Výborně, takže do hajlzu s Doněckým a Luhanským pašalíkem. Kdo by ale chtěl opravdový úlet, nechť navštíví stránky donbas.cz věnované nerozbornému přátelství českého lidu a lidu dvou výše zmíněných chanátů. Z nabídky vybírám: "OSLAVY NAROZENIN V.I.LENINA V LUGANSKU – ПРАЗДНОВАНИЕ ДНЯ РОЖДЕНИЯ В.И.ЛЕНИНА В ЛУГАНСКЕ" nebo "SCHŮZE LUGANSKÉHO KOMSOMOLU – СОБРАНИЕ ЛУГАНСКОГО КОМСОМОЛА"

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 15:03) reagovat
blmblmblm: Pokud území obsadil nepřítel, tak ano.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (///) (23.5.2022 15:01) reagovat
Věta: Izák je debil. Důkaz: IQ je uměle vytvořená stupnice s voleným pravděpodobnostním rozdělením pro četnosti lidí v určitém intervalu hodnot. U IQ je to obvykle normální rozdělení se střední hodnotou 100 a směrodatnou odchylkou 15. Výběrový prostor normálního rozdělení je celé R a pravděpodobnost záporné hodnoty je vždy nenulová. To znamená, že Merlin je debil. Tím je první krok důkazu dokončen. Nyní zbývá dokázat, že Izák je Merlin a tím bude věta dokázána.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 15:01) reagovat
Crha: Ukradené pračky, sušičky, příbory, talíře, hajzlmísy, slepice. Naši proruští soukmenovci nám důrazně připomínají, že jsme součástí smetiště zvaného východní Evropa.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 15:00) reagovat
vypatlana tecka: Kazde jednostranne vyhlaseni nezavislosti je v rozporu s mezinarodnim pravem.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (23.5.2022 14:57) reagovat
Ukradené Kosovo, ukradený Izrael, ukradený Donbas, ukradnuté přezdívky... Kam ten svět spěje? :-D

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 14:56) reagovat
Merlin: Ne.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 14:55) reagovat
Jožo°: A nebude to tím, že tu melete samé hovadiny?

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (MerlinRP (23.5.2022 14:52) reagovat
@:. První, kdo tam vpadnul, byly dobrovolnické sbory ukŕajinské armády, které okamžitě začaly přebírat kontrolu nad územím. Tohle se v demokratickém zřízení nedělá.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 14:50) reagovat
Jožo: To by bylo plýtvání časem, ty stejně jenom meleš sračky.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Jožo°) (23.5.2022 14:48) reagovat
Baví mě jhak tu nikdo neumí dat rozumný protiargumenty na to co píšu Já, DogoBadman, merlin, Blmblblm, Los Losos, Crha nebo třeba (.)(.). Ste jen banda zoufalců co má pořád potřebuje někoho urážet aniž by jste zkusili zapojit mozek a argumentovat. Co taky čekat od levičácských ukronacistických voličů pirátů, odSSáků, kalouskovců a pakostánců.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (MerlinRP (23.5.2022 14:48) reagovat
@Quík: Lide s IQ v kladných hodnotách v první řadě vědí, že IQ do záporných hodnot jít nemůže.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 14:46) reagovat
Merlin: Vyhlásit nezávislost ok, ale ne v rozporu s mezinárodním právem a po infiltraci cizími vojsky. Takhle se to prostě nedělá. To, že tam vpadla ruská armáda, nepopírají ani ruské úřady, konkrétně když soudy řešily korupci a rozkrádání při dodávkách zásob těmto mužíčkům.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (MerlinRP (23.5.2022 14:43) reagovat
@from: V soudním jednání o Kosovu mezinárodní tribunál potvrdil, že každý národ má právo vyhlásit svůj nezávislý stát, a to i bez podpory vlády země, které je to území součástí. Takže po vyhlášení nezávislosti Lugaňské a Doněcké republiky vlastně Ukrajina podnikala útoky na cizí stát. Což je, jak píšeš, typický znak nacistického zřízení. :-D Jinak USA jen za posledních dvacet let napadly Irák, Sýrii, Afghánistán a kupu jiných zemí. Běž jim říct, že jsou nacistická země, oni o tom patrně nemají tušení.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (al5249RP (23.5.2022 14:33) reagovat
Los Losos, tak preci jsme se shodli, ze Ukrajina je nejbajecnejsi misto k zivotu nebo aspon do 24. 2. byla, takze by melo byt nasim cilem se dostat na uroven ukrajiny :-D

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Quík) (23.5.2022 14:33) reagovat
Jožo°: To asi nemůže pochopit nikdo kdo má IQ v kladných hodnotách nebo nemá zrovna akutní zánět mozkových blan, případně poslední stádium klíťové encefalitidy.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 14:31) reagovat
Bude se mít líp než rus. My to nějak přežijeme, o to bych se nebál. Blokáda nebude trvat déle než měsíc, protože čím déle bude trvat, tím větší je praděpodobnost, že se někdo nasere a zařídí zničení ruské černomořské flotily.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Los LososRP (23.5.2022 14:29) reagovat
.. kdežto uvědomělý Euroobčan s modro-žlutou vlajkou na profilovce se bude mít brzo skvěle jako průměrný obyvatel Ukajiny. A to se vyplatí. B-)

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (:.) (23.5.2022 14:25) reagovat
Kdyby se Ukrajina nebránila agresorovi, tak už neexistuje. Oficiální ruská média sama jasně napsala, co je záměr - Ukrajina nemá existovat, ukrajinský národ je vymyšlený, všechno jsou to rusové. Jde teď jen o to vytrvat, a důrazně ukázat agresorovi, kam patří.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 14:24) reagovat
from: Nechces to jeste nejak promyslet a preformulovat? Podle te tve poucky jsou USA tim nejvice nacistickym statem na svete. Nikdo jiny v historii nezautocil na tolik zemi, jako USA. 8-)

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 14:22) reagovat
Jožo to víš že jo, nikdo by se neměl bránit když nacistické Rusko útočí. Což je mimochodem Merline i typický projev nazi státu, útoky na jiné státy.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Jožo°) (23.5.2022 14:15) reagovat
Ten psychopat je Zelenskyj. Kdyby se Ukrajina nebránila denacifikace mohl svět nadále žít v míru, na Ukrainu by netererorizovali náckové a pšenice by dál proudila. Celé to padá na hlavu Zelenského, západu a fašistů z NATOa keří tahajů za nitky. Pan prezident Putin je dobrotivý ale jeho dobročinnost má své meze. Nechtěl nechat Evropu umrznout tak nezavřel plyn ale nemože ukronáckům tolerovat všecko a byl vlastně dotlačen k blokování vývozu pšenice. To ale levičačští voliči pirátů nemožou pochopit.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (MerlinRP (23.5.2022 14:13) reagovat
@from: Můžeš mi ukázat, jak se ta největší neonacistická komunita na světě projevuje? Můžeš mi dát nějaký odkaz na to, že jsou podporováni státem? Teď, když vylezli Azováci, kteří mají hákáče i na sandálech (obrazně řečeno - poznámka pro pitomce), vám padly argumenty o tom, že neonacizmus je u nich už dávnou minulostí. A tím se ukazuje, jak moc jste byli a jste mimo. Jenže nemáte koule to přiznat a tak tu vykřikujete jen bláboly o tom, že Ukrajinci nejsou náckové, že to Rusové. Jste ubohé ubulené kundy ...

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.5.2022 14:11) reagovat
Tak misto tech hloupych kecu zkus nastudovat aktualni deni, at jsi za trochu mensiho debila. Jinak spojovat vojenskou intervenci v Lybii 2014-2020 s Lockerbie z 1988 je velmi zoufala snaha pusobit chytre, ale opet jsi ze sebe udelal totalniho curaka.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Eskalator) (23.5.2022 14:08) reagovat
Ukradeny nick Pyca_Zla: nebul, nacistická kurvo B-)

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Pyca_Zla R) (23.5.2022 14:06) reagovat
from: Jsi totálně mimo a debil k tomu. :-D Ty srovnávači češtin B-)

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (fromRP (23.5.2022 14:02) reagovat
blm: Kaddáfí dlouhodobě sral Západ, namátkou Lockerbie. Ach jo, teď začneš kňučet, že to Kaddáfí nebyl, ale vyplatil i oběti [odkaz] . Jestli USA a Austrálie někomu vyhrožují fakt nevím, máš mnohem širší záběr, wow, předstíraný respekt.

Obrázek 'cesti vlastenci' Obrázek 'cesti vlastenci' (Eskalator) (23.5.2022 13:59) reagovat
Merlin a Blm jsou nacistické ubulené kurvy B-)

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...