NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  ČasProBydlení


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátsedm:
   


Odebírat

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (MemR (28.5.2022 22:08) reagovat
Lol, prolhaný levičák Jefferies, který ani nezná masové vraždy ve vlastní zemi (Austrálii) po zavedení toho „úspěšného“ banu. Prý i tohle video šířené virálně byl důvod, proč pak dostal vlastní pořad, kde lžou a zkreslují. Zlatý John Oliver proti tomuhle autistovi (ano, byl diagnostikovaný).

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (Clyde) (28.5.2022 21:29) reagovat
Me vzdycky bavi ty argumenty, ze lidi nepotrebuji Assault Rifles. Jakoby civilni obyvatelstvo mohlo mit utocne pusky. To, ze si nekdo mysli, ze AR-15 je assault rifle, to radeji ani nezminuju. Proc ale mit samonabijeci pusku? Dobry odstrasujici efekt a mam vetsi sanci zasahnout cil, jeste nez je u me.

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (MANDRAKe) (28.5.2022 18:37) reagovat
mahta2: Stát tu není od toho, aby někomu něco povoloval, ... => Donald Trump: Tak treba nesmis jezdit autem dokud si neudelas ridicak a stat ti to "nepovolí" => Není pravda, můžeš jezdit bez řidičáku, autem bez technické na svém pozemku bez omezní. Stát reguluje provoz na "pozemních komunikacích". Ty nejsou tvoje a provozovatel určuje podmínky pro jejich užívání (platí obecně ne jen pro komunikace)

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (mahta2) (28.5.2022 17:12) reagovat
@Donald Trump, a to "povolení" je nárokové, takže to není tak, že by ti někdo něco dovolil, nýbrž ti zakazuje aktivitu dokud na ni nezískáš vzdělání. Následně ti nezakazuje nic, co není zakázáno z nesouvisejících důvodů.

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (čajomlík) (28.5.2022 17:02) reagovat
Že ho někdo neodpráskul...

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (mooR (28.5.2022 16:28) reagovat
jefferies tak dlho ostatnych oznacoval za cunts, az sa z neho sameho stala cunt.. a to nemyslim v AUS vyzname

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (haxorr) (28.5.2022 15:57) reagovat
v UK nemozes mat u seba ani malinky vreckovy nozik .... a stale sa tam niekto niekoho doreze ...

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (Donald Trump) (28.5.2022 15:13) reagovat
Tak treba nesmis jezdit autem dokud si neudelas ridicak a stat ti to "nepovolí"

GIF 'Jim Jefferies, gun control' GIF 'Jim Jefferies, gun control' (mahta2) (28.5.2022 15:03) reagovat
Stát tu není od toho, aby někomu něco povoloval, může jedině v odůvodněných případech zakazovat. Idea, že musím někomu něco zdůvodňovat platí v autoritářských režimech, nikoliv v republikách. Gun control strana je ta, která má přijít non-bullshit, přiměřeným důvodem. Konfiskace miliónů legálních zbraní není přiměřené, realisticky proveditelné ani nevyřeší problém, kde na jedné straně není vůle dělat něco s psychickým zdravím a na straně druhé jsou vylepovány "gun free zone" na školy, sloužící jako pozvánkaTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...